Poznaj mojego nowego faceta
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Cel namierzony
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Typowy NPC
Brawo za czujność!
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2017, 22:47
|nie oglądam|
O co chodzi?
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2017, 23:08
@ZajumaliMiNick: Jakby ci to wytłumaczyć... Hmmm.. Dobra spróbuję. Ta blond dziewczyna miała męża(Khala Drogo) który zginął potem miała też "narzeczonego"(Daario) ale on został na innej wyspie i przez cały czas ten blond dziadek się w niej kochał a ona go odrzucała. Ten blond dziadek zachorował na szarą łuszczyce (teoretycznie nieuleczalną chorobę) i ta dziewczyna kazała mu się uleczyć. Uleczył się i myślał że jak jej narzeczony został na innym kontynencie to on w końcu zar*cha ale w tym samym czasie przybył do niej ten czarny (Jasiu Śnieg) i ona się w nim zakochała a on w niej bla bla bla (w dodatku Jasiu Śnieg i ta blondynka to rodzina chociaż o tym nie wiedzą) Myśle że to zrozumiesz XDD Nie bijcie za to że nie mówie o nich po imionach
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:12
@ZajumaliMiNick: I tak wiem można to było ująć krócej ale ja tak nie potrafię :c
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:56
@kubX1: "Jasiu Śnieg" xD
Dziękować, coś tam kumam.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 01:00
@kubX1: te spojlery :( ten uczuć gdy jesteś na 3 sezonie
Odpisz
20 sierpnia 2017, 02:11
@Pegi20: Przepraszam
Odpisz
19 sierpnia 2017, 22:21
Ni ch*ja nie rozumiem. Czy warto oglądać Grę o Tron?
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:39
@Krzyniu: gdyby ktoś mi jej zabronił oglądać, zabiłbym
dla mnie to jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem
nieustanne intrygi, tajemnice, zdrady
Polecam so much
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:44
@czatcv_kk: Może zobaczę więc.
Ale chyba za bardzo wciąga.
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:45
@Krzyniu: Zależy, mogę być tak wciągnięty że sezon w 2-3dni ,a jak mi się trochę przeje to przerwa
Odpisz
17 sierpnia 2017, 01:00
Powiem to tak... jedyny powód czemu ona tylo osiągnęła (jak znam grę o tron) jest taki, że ma smoki... kto nie chciałby mieć smoków...
Odpisz
17 sierpnia 2017, 10:49
@KingsMax: ja bym bardziej tez powiedziala ze dawanie dupy :)
Odpisz
17 sierpnia 2017, 12:22
@Interfectrix: W sumie... to dzięki dawaniu dupy zdobyła smoki...
Odpisz
17 sierpnia 2017, 14:02
@KingsMax: i dzięki dawaniu dupy jej nie zabili ch*j wie ile razy
Odpisz
19 sierpnia 2017, 20:17
@KingsMax: Ja od dziecka chciałem smoka śmierci
Odpisz
19 sierpnia 2017, 21:14
@ALKATRAZ: weź jajko i się podpal. moze cos z tego wyjdzie
Odpisz
19 sierpnia 2017, 21:24
@Interfectrix: Znając moje szczęście to raczej nie wyjdzie
Odpisz
19 sierpnia 2017, 22:15
@ALKATRAZ: oj no... warto spróbować może tym razem wyjdzie
Odpisz
17 sierpnia 2017, 11:00
O ch*j chodzi?
Odpisz
19 sierpnia 2017, 20:41
@GalenMarek: ten rycerz jest znią od 1 sezonu, i się w niej podkochuje, nie wiem jak się potoczyła dalej historia bo jestem na 3 sezonie, ale on jest w friendzonie i próbuje wszystkiego żeby się z niego wydostać, a tu siema to Jon snow
Odpisz
19 sierpnia 2017, 20:56
@czatcv_kk: Spasiba.
Odpisz
19 sierpnia 2017, 20:55
xD
Odpisz
17 sierpnia 2017, 09:18
Takie tru
Odpisz
16 sierpnia 2017, 23:51
Napalona matka smoków :P
Odpisz