Nie ma się co wstydzić tatusiu...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Nie znoszę kleszczy
Mało znany szczegół
Nigdy na to nie wpadną
Cóż za brak szacunku
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2013, 19:05
,,Tatusiu tylko nie puść mi bąka "
Odpisz
24 marca 2013, 09:45
ha ha ha ha ha ha aha
Odpisz
24 marca 2013, 10:19
Jakże konstruktywny komentarz milordzie
Odpisz
24 marca 2013, 13:25
@rakso132: Czytając opis tej użytkowniczki dochodzę do wniosku, iż nie stać ją na lepszy komentarz, ponieważ już ziemniak ma wyższe IQ. Od teraz jestem za aborcją.
Odpisz
30 marca 2013, 20:22
@chupacabra001: co źle że mam taki awatar że szaleję z justinem bieberem naprawdę jestem znana w okolicy bo uczestnicze w wszystkich przectawieniach i konkursach a moja okolica jest malutka więc nie ma sie co dziwić
Odpisz
30 marca 2013, 20:23
@chupacabra001: to co źle ?źle że lubie justina biebera że jestem znana w mojej malutkiej okolicy
Odpisz
30 marca 2013, 20:24
@chupacabra001: no co źle jestem jaka jestem
Odpisz
24 marca 2013, 09:14
Ja tam umiem jeździć na "lowelku".
Odpisz