Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grewest

19 sierpnia 2017, 17:13

Po co kupować PS4 tylko dla kilku gier?
Rozumiałbym gdyby ktoś miał komputer o wydajności ziemniaka.
Ale kupowanie ps4 jeśli posiada się PC się nie opłaca.

Avatar jaccku321

20 sierpnia 2017, 10:38

@Grewest: Zagraj w Uncharted. Zagraj w Heavy Rain. Zagraj w Beyond: Two Souls. Zagraj w The Last Of Us. Wydałbym dziesięć tysięcy za możliwość grania w te gry na kanapie.

Avatar firankowy

28 września 2017, 22:03

@jaccku321: Zagraj w Red dead redemption

Avatar jaccku321

29 września 2017, 15:57

@firankowy: RDR to nie exclusive...

Avatar firankowy

29 września 2017, 22:51

@jaccku321: ale konsole

Avatar GalenMarek

19 sierpnia 2017, 00:17

Najlepszym rozwiązaniem jest mieć i pc'ta i konsolę.

Avatar FuryGaming

17 sierpnia 2017, 20:11

Konsola jest dla ludzi, którzy nie chcą wydać sporej sumy naraz, lubią uwalić się na kanapie. Komputer dla ludzi, którzy chcą wydać raz dużo, a co kilka lat mniej na zmianę karty, czy co tam, nie wiem nie znam się.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar hububomba

18 sierpnia 2017, 19:04

@zyl15: I przez to powstała wada, która wręcz niszczy PC: autystyczno-rakowa społecznośc piracących gimbusów z komputem z komuni stanowiąca 80% #PCMR. No słuchaj, przykro mi.

Avatar AJEMAJ

18 sierpnia 2017, 22:25

@hububomba: Ah... Jak dobrze być multiplatformowcem. Ale i tak moim zdaniem do grania w jakieś strzelanki survivale ogólnie TPP i FPP pecet jest o niebo lepszy. Powiem tyle. Jak chcesz grać w wiele gier to wybierasz PC. No i na PC jest steam... Co za tym idzie taki PUBG, pewnie wyjdzie na konsole ale pecetowcy mogą doświadczyć tego pierwsi.

A jeśli chodzi o konsole to konsola jest fajna by się totalnie wyluzować, pograć na jednym ekranie z kolegą na dwa pady... Mi np. bardzo fajnie na konsoli się gra w jakieś symulatory typu "Hawx" czy takie "Sport Champions"

Avatar ReptilianJan

17 sierpnia 2017, 20:09

Ale buk nie da

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2017, 15:12

Avatar JesusChytrus

Edytowano - 18 sierpnia 2017, 20:00

@Deprecha: Borze tucholski, jak możesz tak mówić? :c

Avatar Masellko

18 sierpnia 2017, 17:24

#komputerOsobistyMistrzWyścigu

Avatar Trash

18 sierpnia 2017, 16:54

I ten kryzys egzystencjalny Piotera na ostatnim zdjęciu...

Avatar Trash

18 sierpnia 2017, 16:58

@Trash: "Pu co rzyje?"

Avatar TheOfficialForeus

18 sierpnia 2017, 14:44

albo było albo tylko w poczekalni

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2017, 13:47

To. jest. PIĘKNE.

Avatar Pitop

18 sierpnia 2017, 13:16

To najlepszy obrazek z serii Małpa-Polak jaki widziałem.

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2017, 21:32

Co to za fajans i spamer?

Avatar TheTemplar

17 sierpnia 2017, 21:34

Pasjans i Saper.

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2017, 13:01

@TheTemplar: A no tak

Avatar Ziemniaczanka

Edytowano - 17 sierpnia 2017, 20:15

Ja chcę grać na PC w Uncharted i The Last of Us! Naughty Dog, jak możesz, ty ch*ju.

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2017, 00:47

@Ziemniaczanka: znasz pojecie "exclusive"

Avatar andi12345

18 sierpnia 2017, 00:41

KOMPUTOR ZA CZY TYSIONCE !!!!?????

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2017, 00:37

kupmy komputer w 2010 za 1500 zł składany, ulepszaj go tylko raz kartą z 2009 r. używaj go dotychczas

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2017, 21:51

Zrob sybie kunsule z kartonu byndzie prawie jak te twyje gejstejszyn

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2017, 23:20

Synek, ksionc mówioł w kosciele że te <siooorrbb> tfoje gry som <mlask> brutolne! Nie groj w ni bo bedzies drugi Brejvik kurłaaa! <chruuuummm>

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2017, 21:30

*tu wstaw komentarz obrażający konsolowców*

Avatar TheTemplar

17 sierpnia 2017, 21:35

Kamez pls .-.

Avatar BLUEBLOOD

17 sierpnia 2017, 21:48

Komentarz obrażający konsolowców. Proszę bardzo.

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2017, 23:16

@TheTemplar: Ja tam lubię PC i konsole ty ogórasie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nigdy na to nie wpadną

Najwspanialszy spośród przedmiotów

A, okej

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka