Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mordek122

20 grudnia 2014, 14:58

tylko w 2014 roku jakoś go nie ma

Avatar hejt123

7 listopada 2015, 20:33

@mordek122: Przybywam z przyszłości i powiadam że w 2015 też pewnie nie będzie.

Avatar JulkaTygrys1

22 grudnia 2015, 06:48

@hejt123: ja też przybyłam z przyszłości i w roku 2015 go nie ma

Avatar Misiojulcia

17 kwietnia 2016, 11:16

@JulkaTygrys1: w 2016 też pewnie nie będzie

Avatar piard

28 grudnia 2016, 15:23

@Misiojulcia: Zgadłeś.

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2020, 21:07

@piard: Nadal nie ma

Avatar
Konto usunięte

2 września 2013, 07:53

Czy tylko ja zauwazylem, ze sniezki jokera nie znikaja? o.O

Avatar lunkaa

20 maja 2014, 21:15

Nie nie tylko ty

Avatar chihuahua111

31 maja 2013, 09:49

Ten gif hipnotyzuje °_°

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2013, 12:53

nie mogę oderwać oczu od tego gifu

Avatar Takita6

22 marca 2013, 21:53

XD piąteczka i do ulu :)

Avatar Baca_online

22 marca 2013, 07:44

przynajmniej w górach się da na śniegu zarobić ^_^

Avatar JTay_

22 marca 2013, 09:23

@Baca_online: Ty coś o tym wiesz... ;)

Avatar chupacabra001

22 marca 2013, 13:01

@Baca_online: Ee, u mnie też! Na Wieżycy są 2 stoki.

Avatar Baca_online

22 marca 2013, 20:09

@JTay_: no i wreszcie będzie śnieg na święta...

Avatar rakso132

22 marca 2013, 15:09

Śnieg jest za***sty, wszystko ma swoje wady i zalety, śnieg niesie ze sobą tylko zimno, a wiosna owady i alergie...

Avatar Mika444

22 marca 2013, 12:43

Teraz zdenerwuję zmarźlaków...

Jak ja kocham zimę! :D

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2013, 07:32

O.O Tak jak ja mam dość śniegu...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Pozdrawiam świetliki

To musiało być męczące

Ostry ten sędzia

To się nie może nie udać

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka