Nawet Batman ma dosyć śniegu...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Pozdrawiam świetliki
To musiało być męczące
Ostry ten sędzia
To się nie może nie udać
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2014, 14:58
tylko w 2014 roku jakoś go nie ma
Odpisz
7 listopada 2015, 20:33
@mordek122: Przybywam z przyszłości i powiadam że w 2015 też pewnie nie będzie.
Odpisz
22 grudnia 2015, 06:48
@hejt123: ja też przybyłam z przyszłości i w roku 2015 go nie ma
Odpisz
17 kwietnia 2016, 11:16
@JulkaTygrys1: w 2016 też pewnie nie będzie
Odpisz
28 grudnia 2016, 15:23
@Misiojulcia: Zgadłeś.
Odpisz
13 czerwca 2020, 21:07
@piard: Nadal nie ma
Odpisz
2 września 2013, 07:53
Czy tylko ja zauwazylem, ze sniezki jokera nie znikaja? o.O
Odpisz
20 maja 2014, 21:15
Nie nie tylko ty
Odpisz
31 maja 2013, 09:49
Ten gif hipnotyzuje °_°
Odpisz
4 kwietnia 2013, 12:53
nie mogę oderwać oczu od tego gifu
Odpisz
22 marca 2013, 21:53
XD piąteczka i do ulu :)
Odpisz
22 marca 2013, 07:44
przynajmniej w górach się da na śniegu zarobić ^_^
Odpisz
22 marca 2013, 09:23
@Baca_online: Ty coś o tym wiesz... ;)
Odpisz
22 marca 2013, 13:01
@Baca_online: Ee, u mnie też! Na Wieżycy są 2 stoki.
Odpisz
22 marca 2013, 20:09
@JTay_: no i wreszcie będzie śnieg na święta...
Odpisz
22 marca 2013, 15:09
Śnieg jest za***sty, wszystko ma swoje wady i zalety, śnieg niesie ze sobą tylko zimno, a wiosna owady i alergie...
Odpisz
22 marca 2013, 12:43
Teraz zdenerwuję zmarźlaków...
Jak ja kocham zimę! :D
Odpisz
22 marca 2013, 07:32
O.O Tak jak ja mam dość śniegu...
Odpisz