Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar massesd

26 sierpnia 2019, 10:00

Jeśli używasz strzałek to nie nazywaj się prawdziwym graczem

Avatar Asystent_Google

31 marca 2020, 16:27

@massesd: *wku*wione dźwięki graczy gier wyścigowych*

Avatar SharpNeedle

26 kwietnia 2015, 15:40

ja jak używam spacji to strzałki a jak myszki to WSAD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar SharpNeedle

2 lipca 2019, 15:39

@SongManka510: z księdzem

Avatar SongManka510

2 lipca 2019, 16:44

Avatar UnderPL

24 maja 2019, 14:25

Tymczasem the binding of isaac

Avatar Crinzey

23 lipca 2017, 15:34

Niczego nie używam. Jestem w ciągle na telefonie.

Avatar Nemezis_

29 marca 2017, 21:14

wykiwałem system... zaprogramowałem SE gre na GCVB

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2015, 16:17

strzałki mają pistolet to strzałki wybieram

Avatar oskar2005

5 marca 2015, 16:20

Było 1/5

Avatar
Konto usunięte

5 stycznia 2021, 09:36

@oskar2005: nigdy nie było

Avatar jacek1s

21 marca 2013, 21:00

wsad

Avatar DogeMemeMeysam

5 listopada 2014, 21:37

@jacek1s: Wsad to ty se możesz w koszykówce robić,mówi się WASD

Avatar jacek1s

5 listopada 2014, 21:48

@DogeMemeMeysam: Mówi się WSAD albo WSAD jak komu wygodniej...

Avatar DogeMemeMeysam

8 listopada 2014, 08:25

@jacek1s: WSAD lub WSAD,dziwne ale mylenie się rzecz ludzka

Avatar masterczolg40

8 listopada 2013, 17:19

ja tam jestem za wsad ponieważ towarzyszą mi cały czas

Avatar dravecki

6 kwietnia 2013, 10:53

osobiście jestem za wsda ale to nie fair bo strzałki mają pistolety :(

Avatar mikolaj3

21 marca 2013, 18:41

Mówi się WASD!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar fil341

23 marca 2013, 14:24

@WarCraft: tak jak się nie znasz to się zamknij

Avatar WarCraft

24 marca 2013, 15:18

@fil341: Spoko, nie będę się kłócił z osobą która ma 103 lata i się tak bardzo zna na komputerach.
Lecz ty się zamknij bo każdy ma swoje zdanie i może je wyrazić.

Avatar Baca_online

22 marca 2013, 07:53

obydwa złe :<

Avatar Takita6

21 marca 2013, 23:14

było

Avatar mikolaj3

21 marca 2013, 22:47

WASD

Avatar patrol992

21 marca 2013, 20:31

WSAD i***

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie znoszę kleszczy

To by wystarczyło

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka