Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie znoszę kleszczy
To by wystarczyło
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2019, 10:00
Jeśli używasz strzałek to nie nazywaj się prawdziwym graczem
Odpisz
31 marca 2020, 16:27
@massesd: *wku*wione dźwięki graczy gier wyścigowych*
Odpisz
26 kwietnia 2015, 15:40
ja jak używam spacji to strzałki a jak myszki to WSAD
Odpisz
16 maja 2015, 07:39
@SharpNeedle: Witaj w klubie !
Odpisz
16 maja 2015, 09:00
@pinkoszmateusz: jej! :D
Odpisz
16 maja 2015, 10:03
@SharpNeedle: Bo głupio jest WDSA i spacja :) lepiej strzałki :) :) :) :) :)
Odpisz
16 maja 2015, 10:03
@pinkoszmateusz: nom
Odpisz
16 maja 2015, 10:05
@SharpNeedle: A strzałki i myszka to boże...Wytrzymać się nie da :O
Odpisz
16 maja 2015, 10:06
@pinkoszmateusz: nom XD
Odpisz
16 maja 2015, 10:06
@SharpNeedle: Dobra ja spadam :D
Odpisz
2 lipca 2019, 15:09
@pinkoszmateusz: ej no. Zapomniałeś się w kiblu wyspowiadać ;-;😥
/sarkazmik
Odpisz
2 lipca 2019, 15:39
@SongManka510: z księdzem
Odpisz
2 lipca 2019, 16:44
@SharpNeedle: :o
Odpisz
24 maja 2019, 14:25
Tymczasem the binding of isaac
Odpisz
23 lipca 2017, 15:34
Niczego nie używam. Jestem w ciągle na telefonie.
Odpisz
29 marca 2017, 21:14
wykiwałem system... zaprogramowałem SE gre na GCVB
Odpisz
17 sierpnia 2015, 16:17
strzałki mają pistolet to strzałki wybieram
Odpisz
5 marca 2015, 16:20
Było 1/5
Odpisz
5 stycznia 2021, 09:36
@oskar2005: nigdy nie było
Odpisz
21 marca 2013, 21:00
wsad
Odpisz
5 listopada 2014, 21:37
@jacek1s: Wsad to ty se możesz w koszykówce robić,mówi się WASD
Odpisz
5 listopada 2014, 21:48
@DogeMemeMeysam: Mówi się WSAD albo WSAD jak komu wygodniej...
Odpisz
8 listopada 2014, 08:25
@jacek1s: WSAD lub WSAD,dziwne ale mylenie się rzecz ludzka
Odpisz
8 listopada 2013, 17:19
ja tam jestem za wsad ponieważ towarzyszą mi cały czas
Odpisz
6 kwietnia 2013, 10:53
osobiście jestem za wsda ale to nie fair bo strzałki mają pistolety :(
Odpisz
21 marca 2013, 18:41
Mówi się WASD!
Odpisz
21 marca 2013, 19:07
@mikolaj3: Można mówić nawet DASW :d
Odpisz
21 marca 2013, 20:22
@mikolaj3: Nie, mówi sie WSAD i koniec.
Odpisz
22 marca 2013, 14:32
@WarCraft: wsad i wasd i dasw i swad i sadw i wszystkie inne też są poprawne
Odpisz
22 marca 2013, 22:18
@fil341: nie
Odpisz
23 marca 2013, 14:24
@WarCraft: tak jak się nie znasz to się zamknij
Odpisz
24 marca 2013, 15:18
@fil341: Spoko, nie będę się kłócił z osobą która ma 103 lata i się tak bardzo zna na komputerach.
Lecz ty się zamknij bo każdy ma swoje zdanie i może je wyrazić.
Odpisz
22 marca 2013, 07:53
obydwa złe :<
Odpisz
21 marca 2013, 23:14
było
Odpisz
21 marca 2013, 22:47
WASD
Odpisz
21 marca 2013, 20:31
WSAD i***
Odpisz