Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Pozdrawiam świetliki
Nigdy na to nie wpadną
Mało znany szczegół
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2017, 17:28
Jestem takim debilem że pomyślałam że przecież są tylko dwa kontynenty, Azja i Europa ;-;
Odpisz
20 sierpnia 2017, 17:49
W końcu coś bez Ameryki
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:34
Xd
Odpisz
17 sierpnia 2017, 21:24
Na początku wiadomo że Azja ale póżniej Ameryki się mylą. Ale chyba południowa jest większa.
Odpisz
Edytowano - 17 sierpnia 2017, 22:18
@romanow: Północna jest półtora raza większa od Południowej.
Odpisz
18 sierpnia 2017, 10:36
Dokładna kolejność:
- Azja
- Afryka
- Ameryka Północna
- Ameryka Południowa
- Antarktyda
- Europa
- Oceania
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:11
Nie ma takiego kontynentu jak oceania
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:13
@PanSowa12: Rzeczywiście, przecież Australia nie istnieje.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:35
@Ch4rles: To wolę używać określenia Australia niż coś co mi przypomina atlantydę
Odpisz
20 sierpnia 2017, 16:25
@Ch4rles: Tak jak konie.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 17:18
Zapomniałeś o Watykanie! :V
Odpisz
17 sierpnia 2017, 21:27
Wszystkie kontynety są na A ale ch*j ku*wa Europa na E
Odpisz
17 sierpnia 2017, 21:29
@Davido: ponieważ jest silną i niezależną kobietą
Odpisz
18 sierpnia 2017, 01:43
@Davido: żeby odróźnić najlepszy kontynent od reszty
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:11
@Darmozjad1: "O Radości, iskro bogów..."
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:14
@lorax12: *zaczyna śpiewać "voices of Rhodesia"*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 16:29
@Davido: dyskryminacja
Odpisz
20 sierpnia 2017, 16:48
@Davido: A co z Ostralią i Ejżją?
Odpisz
17 sierpnia 2017, 22:12
Szwajcaria Grenlandia Austria Niemcy Stany Zjednoczone Holandia Atlanta coś pominąłem?
Odpisz
17 sierpnia 2017, 23:28
@jaccku321: Hentaiopolis, tenteges, Płytę Japońską.
Odpisz
18 sierpnia 2017, 00:30
@jaccku321: I jeszcze San Escobar
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:54
@Krzyniu: Hentai?
Odpisz
17 sierpnia 2017, 23:09
NO ŁADNIE, OBY TAK DALEJ
A TERAZ KRAJE
Odpisz
17 sierpnia 2017, 21:21
Nie zapominając o Antarktydzie
Odpisz