Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

10 września 2018, 14:54

Ja: *ze wściekłości tworzę tornado*
W wiadomościach o tym mówią!

Avatar Konree

23 sierpnia 2017, 13:51

Wk**wia mnie jak ktoś hejtuje jakąś piosenkę/przedmiot/grę tylko dlatego, że jest popularna. Jeszcze rozumiem despacito bo może się przejeść jak nonstop puszczają to na imprezach, czy w miejscach publicznych, ale takie fidget spinnery, czy takie Pokemon GO, na internetach ludzie deklarowali, że kupili sobię wiatrówkę, i idą na polowanie... na Trenerów. Nie rozumiem po luja ktoś się tak denerwuje grą, w którą nie musi grać. Tak samo spinnery, ludzie wpadali w furię od samego widoku kogoś bawiącego się niewinnym i malutkim łożyskiem.

Avatar mrofpower

18 sierpnia 2017, 15:26

ja pierdziele... ch*j puszcza to już dokładnie 8 raz...

Avatar marcel22205

18 sierpnia 2017, 15:27

@mrofpower: On czeka na wyzwanie, musisz puścić coś głośniejszego.

Avatar mrofpower

18 sierpnia 2017, 15:29

@marcel22205: zaraz on wyda z siebie równie głośny jak to radio krzyk kiedy tam wejdę z bronią

Avatar marcel22205

18 sierpnia 2017, 15:31

@mrofpower: Tak też można.

Avatar kasjan132pl

18 sierpnia 2017, 15:58

@mrofpower: włącz mu "flamingo" w pętli

po 2 godzinach będzie chciał sobie rozwalić głowę cegłą

Avatar JanuszWaleczny

22 sierpnia 2017, 17:50

@mrofpower: Je**ij dubstepem

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2017, 23:59

@mrofpower: Zadziałaj na dwóch frontach,je**ij mu zapętlone dźwięki z porno,nie dość że go to wku*wi to będzie wiedział że ty jesteś kochany a on nie/ma Grażynę

Avatar HIbiskus123

22 sierpnia 2017, 23:02

U mnie 2 dni temu o północy ktoś puszczał tak głośno disco polo, że we dwóch wsiach było słychać #nc.

Avatar ALKATRAZ

Edytowano - 22 sierpnia 2017, 16:07

To jeszcze nic, u mnie puszczają listę śląskich szlagierów

Avatar klyj_

22 sierpnia 2017, 21:56

@ALKATRAZ: hahah XD

Avatar ZajumaliMiNick

22 sierpnia 2017, 19:57

Dzisiajsza sytuacja:

>siedzę w samochodzie
>radio gra
>myślę "dobrze ze nie puszczali jeszcze despasito"
>tate przełącza stację
>NO ZGADNIJ KU*WA CO

#NbdCrs

Avatar klyj_

22 sierpnia 2017, 21:54

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2017, 16:19

a moja wiocha taka spokojna =)

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2017, 15:31

Pff..
Jestem bezpieczna
Moja sąsiadka się na nas darła bo chodzimy za głośno

Avatar wilsonXcuddyXhouse

22 sierpnia 2017, 14:39

na mojej wsi to się trybiki popieprzyły bo zaczęli puszczać dla Elizy na całą wioche

Avatar krzysiu03

22 sierpnia 2017, 14:14

Depresjacito.

Avatar Cleo248

22 sierpnia 2017, 14:04

Depresito

Avatar Sputnik

18 sierpnia 2017, 15:36

Despasito całkiem fajnie brzmi. Co nie zmienia faktu, że nie lubię pop-u.

Avatar xGokios3k

18 sierpnia 2017, 18:54

@Sputnik: Despacito to nie pop.

Avatar makajet

22 sierpnia 2017, 14:19

@xGokios3k: pop to ogólnie muzyka popularna

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2017, 18:38

Despacipo

Avatar Henzej

Edytowano - 18 sierpnia 2017, 15:23

2 dni temu przez moją wieś przechodziła pielgrzymka i śpiewała religijne despacito

Avatar
Suchotnik

18 sierpnia 2017, 15:25

@Henzej: Czekaj co?

Avatar mrofpower

18 sierpnia 2017, 15:25

@Henzej: widziałam na internecie... współczuję

Avatar
Suchotnik

18 sierpnia 2017, 15:24

[*] dla ludzi, roślin i zwierząt

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Za co ta premia

Nie są aż takie pyszne

To będzie bolało

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka