Polski partyzant kradnący niemiecki kombajn
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Brawo za czujność!
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2017, 22:02
Polski kombajn kradnący niemieckiego partyzanta
Odpisz
18 sierpnia 2017, 23:33
@Davido: Partyzancki kombajn kradnący polskiego Niemca.
Odpisz
18 sierpnia 2017, 23:34
@Lordu: Kombajnowy partyzant kradnący niemieckiego polaka
Odpisz
18 sierpnia 2017, 23:37
@Davido: Polski kradziej kombajnuje niemieckiego partyzanta.
Odpisz
18 sierpnia 2017, 23:38
@Lordu: Kradziony partyzant niemcuje polaka
Odpisz
19 sierpnia 2017, 15:38
@Davido: kradziony kombajn partyzanuje niemieckiego Polaka.
Odpisz
19 sierpnia 2017, 15:40
Kradziony polak niemcuje partyzantcki kombajn
Odpisz
19 sierpnia 2017, 17:07
@Davido: Plox
Odpisz
19 sierpnia 2017, 17:09
nyah
Odpisz
19 sierpnia 2017, 17:12
@Davido: PLOX
Odpisz
19 sierpnia 2017, 17:13
Niemiecki polak kombajnuje partyzancki kombajn
Odpisz
19 sierpnia 2017, 17:19
@Davido:
Odpisz
19 sierpnia 2017, 17:20
kombajnowy kradziej partyzantuje polskiego niemca
Odpisz
19 sierpnia 2017, 18:15
@Davido:
Odpisz
19 sierpnia 2017, 18:34
Kradziony niemiec kombajnuje partyzanckiego polaka
Odpisz
19 sierpnia 2017, 18:37
@Davido:
Odpisz
19 sierpnia 2017, 18:49
Niemiecki kradziej polskujący kombajnowego partyzanta
Odpisz
19 sierpnia 2017, 18:53
@Davido: *wpycha ci te słowa w dupę *
Odpisz
19 sierpnia 2017, 18:58
O jak miło, jak przyjemnie :3
Odpisz
19 sierpnia 2017, 22:27
@Davido: Teraz piesek Nemeziora się pobawi
Odpisz
19 sierpnia 2017, 22:29
*gw***** psa*
Odpisz
19 sierpnia 2017, 22:35
@Davido: On nie ma otworów*rozszarpuje ci gardło*Chyba że pysk nos i uszy,to nadal działa świetnie
Odpisz
19 sierpnia 2017, 22:37
*wasted* *respawn
Yur damn dog killd a coot neko :<
Odpisz
19 sierpnia 2017, 22:38
@Davido: To nie do końca jego wina,Nemezis go tak wychował,na początku był fajnym futrzakiem,ale jego eksperymenty...
Odpisz
19 sierpnia 2017, 22:41
Jak on się w ogóle wypróżnia
Odpisz
19 sierpnia 2017, 22:46
@Davido: Jest trawione do tego stopnia że jest tylko gaz z jedzenia,a ten gaz jest gromadzony w pewnym narządzie którego nie nazwał, i z niego idzie taki przewód prowadzący to do porów w skórze,a sierść jest ognioodporna więc w obronie lub sam *pies staje w płomieniach*KU*WA!Zawału dostanę w końcu,co z tego że jestem demonicznej Symbiotem!?
Odpisz
19 sierpnia 2017, 22:49
lol
Odpisz
19 sierpnia 2017, 22:51
@Davido: To takie zabawne dla ciebie!?
Odpisz
19 sierpnia 2017, 22:52
*szturch kijem bo tak*
Odpisz
19 sierpnia 2017, 22:53
@Davido: Mnie?
Odpisz
19 sierpnia 2017, 22:55
*tak*
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:00
@Davido: Lubi koty*puszcza smycz i biegnie na ciebie*
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:00
Nyaaaa! *run*
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:05
@Davido: *pies dodania cię i połyka*
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:06
O jak fajnie cieolutko
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:10
@Davido: -pies:*trawi cię *
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:14
*jest ciężko strawny*
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:22
Eugeniuszy Amadeuszu Van Darwinie 5 z robu durasti wilków Katarzyny 2! co ty tu do diabła robisz!?
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:24
@Nemezis_: *help*
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:28
@Davido: MASZ GO WYPLUĆ! ALBO NIE KOLEJNY ZABIEG BĘDZIE BEZ ZNIECZULENIA!
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:29
@Nemezis_: *jest wypluty*
Nya?
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:32
@Davido: *podchodzi do wilka i żuca mu odciętą renke, Wilk żuca się i zagryza zdobycz*zrobił panu co?
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:33
@Nemezis_: *są na nim praktycznie strzępy ubrań* Tak trochę zaczął trawić
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:38
@Davido: eksperyment 13: wzmacniamy jego kwaz żołątkowy, i karmimy samym miensem
obserwacja:obekt nie defekuje
wniosek:ztrawiono wszystkie minerały, elektrolity i białka
coś jeszcze?
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:41
@Nemezis_: Je*ie tam niemożebnie
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:48
@Davido: to przez przemonpline śliniankową
Odpisz
19 sierpnia 2017, 23:49
@Nemezis_: Dej pan jakieś ubrania, jestem prawie nagi, nya 3:
Odpisz
20 sierpnia 2017, 00:01
@Davido: mam tylko z mojego starego pobytu
Odpisz
20 sierpnia 2017, 00:02
@Davido: *rzuca skórę z kota*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 00:03
@Nemezis_: Albo mnie zabierz z tej ulicy
Cklwiek, nya 3:
Odpisz
20 sierpnia 2017, 00:03
*Wilk zaczyna szaleć*co żeś ku*wa zrobił!?
Odpisz
20 sierpnia 2017, 00:03
Nyaaah! *strach i przerażenie*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 00:04
@Davido: *czyma Wilka z wielkim twudem*UCIEKAJ!*puszcza wilka*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 00:05
@Nemezis_: O nyo! *w spina się przez pierwszy lepszy płot i ucieka*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 00:09
@Davido: *wilk taranuje ten płot* znam jego słabość!
Odpisz
20 sierpnia 2017, 00:11
@Nemezis_: Nyaa! Co to niby!? *stara się spi***alać ale tak żeby cię słyszeć*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 12:47
@Davido: pewien lis
Odpisz
20 sierpnia 2017, 12:48
@Nemezis_: Ku*wa znam dwa!
Odpisz
20 sierpnia 2017, 12:57
@Davido: "lis niebiański"
Odpisz
20 sierpnia 2017, 12:57
@Nemezis_: A tego to ku*wa nie kojarzę! *wspina się na pobliski dom*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 12:59
@Davido: *zwierz wskakuje na dom,ale TUPAQ łapie go mackami*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 13:01
*wilk swoimi oparami rozpuszcza macki i gryzie dach*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 13:01
Odpisz
20 sierpnia 2017, 13:06
@Nemezis_: Ku*wa,zapomniałem o tym
Odpisz
20 sierpnia 2017, 13:18
*wilk paczy na TUPAQ i warczy*stary...uciekaj
Odpisz
20 sierpnia 2017, 13:19
@Nemezis_: *stara się ukryć po drogiej stronie dachu*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 13:30
@Davido: *wilk zjada TUPAQ*SIAD! BO CIE ZAJE*IE! *wilk siada* MOŻESZ WYJŚĆ!
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2017, 13:31
@Nemezis_: *schodzi z dachu*
*wychyla się przez płot* na pewno?
Odpisz
20 sierpnia 2017, 13:38
@Davido: podejdź! tylko sie nie bój! on lubi smak strachu
Odpisz
20 sierpnia 2017, 13:39
@Nemezis_: Jak mam się ku*wa nie bać
To ch*jstwo chciało mnie zabić!
Odpisz
20 sierpnia 2017, 13:41
@Davido: nie zabić! tylko zjeść! nie bój sie! conajmiej udawaj!
Odpisz
20 sierpnia 2017, 13:48
@Nemezis_: *rozrywka wilka i wychodzi,po czym katuje *Zły pies!
Odpisz
20 sierpnia 2017, 13:50
TY KU*WO! *wsciekły i ranny wilk biegnie na Davido*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 13:55
@Nemezis_: Zasługuje na karę,poza tym i tak ma regenerację
Odpisz
20 sierpnia 2017, 13:55
@Nemezis_:
Odpisz
20 sierpnia 2017, 14:21
@Davido: *wilk stoi przed Davido*nie ruszaj sie...nie dawaj oznak strachu
Odpisz
20 sierpnia 2017, 14:28
@Nemezis_:
Odpisz
20 sierpnia 2017, 14:46
@Davido: *wilk zaczyna warczeć*pokasz że sie go nie boisz!
Odpisz
20 sierpnia 2017, 14:52
@Nemezis_: Nyaa! *chowa się za płotem*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 14:59
@Davido: *wilk niszczy płot i chwyta Davido za ubranie*spokojnie!
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:01
@Nemezis_: *zamiera w strachu*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:16
@Davido: *wilk zaczyna się łasić do Davido, chce żeby go podrapać po brzuvhu
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:19
@Nemezis_: *wciąż jest w szoku*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:24
@Davido: *wilk lirze Davido*on cie albo zje...albo masz przyjaciela
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:28
@Nemezis_: *prubóje przerażony pogłaskać wilka drżącą ręką*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 21:25
@Davido: *wilk sie łasi*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 21:26
@Nemezis_: *głaszcze wilka*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 21:51
@Davido: *wilk liże renke*on ma toksyczną śline
Odpisz
20 sierpnia 2017, 21:53
@Nemezis_: *ma rękę uwaloną w ślinie wilka* ;m;
Odpisz
20 sierpnia 2017, 22:12
@Davido: Lul
Odpisz
20 sierpnia 2017, 22:25
@Davido: *wilk szczeka na Davido*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 22:26
@Nemezis_: Nya ;-;
Odpisz
20 sierpnia 2017, 22:28
@Davido: *wilk sie turla*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 22:29
@Nemezis_: Eee... Nya?
Odpisz
20 sierpnia 2017, 22:35
@Davido: chce żebyś sie z nim pobawił
Odpisz
20 sierpnia 2017, 22:36
@Nemezis_: *rzuca pierwszym lepszym kijem pod ręką *
Odpisz
20 sierpnia 2017, 22:38
@Davido: *wilk wskakuje na patyk i rozszarpuje go na kawałki*daj mu ludzkie mienso!
Odpisz
20 sierpnia 2017, 22:39
@Nemezis_: Nya! Skąd niby?
Odpisz
20 sierpnia 2017, 22:59
@Davido: *rzuca osobę z Depresją *
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:09
*wilk woncha ciało Roberta*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:09
@Nemezis_: *przygląda się*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:12
@Davido: *warczy na człowieka*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:13
@Nemezis_: Może sobie pójdę... *stara się po cichu odejść*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:17
@Davido: *wilk paczy na Dawido i skuczy*przywiązał sie...ale moge to zmienić
Odpisz
20 sierpnia 2017, 23:34
@Nemezis_: Hę?
Odpisz
21 sierpnia 2017, 10:19
@Davido: *wyciąga nóż*troche ciebie wystarczy
Odpisz
21 sierpnia 2017, 10:22
@Nemezis_: Nyaa?!
Odpisz
21 sierpnia 2017, 10:33
@Davido: *podchodzi blirzej i szykuje noz*
Odpisz
21 sierpnia 2017, 10:42
@Nemezis_: *przerażenie*
Aaa... Atakuj!
*wilk rzuca się na ciebie*
Odpisz
21 sierpnia 2017, 10:56
@Davido: *uderza wilka w brzuch, wilk pada i skuczy*tylko kawałek
Odpisz
21 sierpnia 2017, 11:04
@Nemezis_: *zaczyna uciekać*
Odpisz
21 sierpnia 2017, 11:05
@Davido: *chwyta i przykłada nóż go głowy *
Odpisz
21 sierpnia 2017, 11:16
@Nemezis_: Nya! Czemu?
Odpisz
21 sierpnia 2017, 11:30
@Davido: *ucina kawałek włosów*tyle
Odpisz
21 sierpnia 2017, 11:33
@Davido: Aż tyle Ci szkoda?
Odpisz
21 sierpnia 2017, 11:35
@Nemezis_: *derp face*
Odpisz
21 sierpnia 2017, 11:37
@Davido: Heh
Odpisz
21 sierpnia 2017, 11:40
@Davido: chcesz mieć wilka szturmowego?
Odpisz
21 sierpnia 2017, 11:43
@Nemezis_: Nye wiem
Odpisz
21 sierpnia 2017, 11:47
@Davido: niezniszczalny wilk szturmowy
Odpisz
21 sierpnia 2017, 11:49
@Nemezis_: nya... To raczej nye dla mnie, nya
Odpisz
21 sierpnia 2017, 11:54
@Davido: i przy okazi pasz przyjaciela
Odpisz
21 sierpnia 2017, 11:57
@Nemezis_: Jestem zmieszany
Odpisz
21 sierpnia 2017, 13:41
@Davido: czemu
Odpisz
21 sierpnia 2017, 13:58
@Nemezis_: Dobra, biere tego wilka
Odpisz
21 sierpnia 2017, 14:31
@Davido: to daj coś do rospłodu
Odpisz
21 sierpnia 2017, 15:11
@Nemezis_: Czekaj co
Odpisz
22 sierpnia 2017, 10:18
@Davido: coś do "kopulacji"
Odpisz
22 sierpnia 2017, 10:26
@Nemezis_: ...
Skąd
Odpisz
22 sierpnia 2017, 10:27
@Davido: jakikolwiek lis czy wilk...płeć żeńska
Odpisz
22 sierpnia 2017, 10:28
@Nemezis_: ...
Niemam
Odpisz
22 sierpnia 2017, 17:33
@Davido: *daje coś do rozpłodu*
Masz piesku, poruchaj se
Odpisz
23 sierpnia 2017, 06:25
*wilk poruchuje se*dobra! to teraz czeba czekać pare miechów
Odpisz
23 sierpnia 2017, 11:32
@Nemezis_: Eeee... ;-;
Odpisz
24 sierpnia 2017, 23:38
@Davido: masz tu wilka*wilk do niego biegnie*dbaj o niego
Odpisz
24 sierpnia 2017, 23:41
@Nemezis_: *wsiada na wilka i spi***ala* elo
Odpisz
29 grudnia 2017, 21:19
@Nemezis_: kombajnowy niemiec partyzantuje polaka kradnąc go
Odpisz
29 grudnia 2017, 22:09
@LubieTostyPL: Bosz, ci za odkop...
Odpisz
29 grudnia 2017, 22:16
wilk bierz go *wilk się rzuca*
Odpisz
29 grudnia 2017, 22:30
@Nemezis_: Kurde, stare czasy
Zdążyłem z kota-pedała wyewoluować w Messerchmitta Bf 109
Odpisz
26 grudnia 2020, 03:26
@Davido: ciekawie
Odpisz
20 sierpnia 2017, 00:44
5 bo wilk i zajec
Odpisz
19 sierpnia 2017, 19:34
Ten królik był seksowny
wilk z resztą też
Odpisz