Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Ostry ten sędzia
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2017, 11:08
Ja to bym zabiła tego który to powiedział V:
Odpisz
20 sierpnia 2017, 09:58
kozak w necie pi**a w świecie :*
Odpisz
20 sierpnia 2017, 10:43
@TheBigBC: Waszmoźć niech mnie nie obraża! Ja nie kozak, ino szlachcic, choć ubogi...
Odpisz
20 sierpnia 2017, 19:22
Pani pi**a śmierdzi na kilometr.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:19
Piszą tak tylko płytcy ludzie, których mózg przewiduje przeciążenia podczas wymyślenia jakiejkolwiek dobrej riposty.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 12:33
To byłoby zbyt proste
Odpisz
20 sierpnia 2017, 12:06
Odpisz
20 sierpnia 2017, 10:00
Zabije się.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 09:59
Wczoraj zaczął mi się ban na pisanie komentarzy.
Odpisz
19 sierpnia 2017, 10:53
Telewizor zrobił gównoburze :v
Odpisz
19 sierpnia 2017, 10:55
Można wiedzieć o co chodzi?
Odpisz
19 sierpnia 2017, 10:59
.
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2017, 11:01
@marcel22205: Drama z Krzyniem bo jest hipokrytą a teraz ma ból dupy
Odpisz
19 sierpnia 2017, 11:04
@theCPCK: zrobił zdjęcie na którym ch*j wie co chodziło, że kogoś zranił (ch** wie) i usunoł konto
Potem wrócił i myślał że ludzie będą go pocieszać ale zamiast tego został zjechany i takie tam( w większości że wybił się na fajmie pewnego uźytkownika i takie tam)
Po prostu wiele się działo
Jak coś zapomniałem lub żle zrozumiałem to mnie naprostujcie
Odpisz
19 sierpnia 2017, 11:05
szczerze gówno mnie on obchodzi
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2017, 11:09
@theCPCK: lol
Nie wiem dlaczego ale ten komentarz mnie śmieszy(w dobrym znaczeniu)
Ale w sumie to z tv jest stare ale też ludzie pisali mu żeby się zabił
Odpisz
19 sierpnia 2017, 11:31
Pod jakimś obrazkiem czy na jakiejś grupie? Poczytałbym, i tak nie mam nic do roboty.
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2017, 13:19
pod obrazkiem ale chyba admin usunoł
Odpisz
20 sierpnia 2017, 08:55
Że mnie zawsze najlepsze akcje omijają...
Odpisz
20 sierpnia 2017, 08:57
to smutne
Odpisz
20 sierpnia 2017, 09:30
kiedy to było?
Odpisz
20 sierpnia 2017, 09:57
to ja tu tylko zostawię kropeczkę
.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 09:57
usunoł usunoł USUNOł ku*wa U S U N O Ł
Odpisz
20 sierpnia 2017, 09:58
no ku*wa admin U S U N O Ł
Odpisz
20 sierpnia 2017, 08:53
Gorzej, jeśli powie to ktoś w realnym świecie.
Odpisz
19 sierpnia 2017, 10:44
Podziękuj za dobrą sugestię.
Odpisz
19 sierpnia 2017, 10:41
zabijesz sie?
Odpisz