Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To by wystarczyło
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Północne Węgry
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2017, 00:07
Byla podobna pasta. Tyle że pioter spuścił się do wanny i jego siostra zaszla w ciaze jako dziewica.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 00:37
@KarpZLidla: dasz?
Odpisz
22 sierpnia 2017, 00:51
@KarpZLidla: Była też creepy pasta o nazwie flaki. Tylko, że w niej spuścił w basenie
Odpisz
22 sierpnia 2017, 10:02
@KarpZLidla: .
Odpisz
22 sierpnia 2017, 10:40
@Miguelp:
2k12 >lvl 16 >żyj w motzno wierzącej rodzine >tate janusz, mame barbarka >miej młodszą siorkę lvl 14 całkiem je**lna >miły marcowy wieczur >za oknem już coraz cieplej >idź się kąpciać, będzie woda na pranie >siedź sobie w wannie ze swoją avillą, oglądaj sobie "ide albo nie ide" przesłane na przerwie długiej >czuj dobrze człowiek >jesteś już dużym chłopcem, wiesz co to te słynne bicie niemca po hełmie >nie robisz tego często, matka dostaje rente za niepełnosprawną rękę, taki śmieszny haczyk że nie ma przedramienia w ogóle >ojciec malarz, rzeźbiarz artysta ale doceniony dopiero po śmierci mówi że będzie >oboje siedzą w domu cały dzień to ch*j >wpadnij na świetny pomysł >te ku*wa może by tak sobie ten no ten teges w wannie >co może pójść nie tak, uciekne sobie zanim doleci do mnie xD >21:00 słyszysz dźwięk telewizora akurat różaniec leci, rodzice zajęci, to jest ten czas >przechodzisz do rzeczy >wpatrujesz się w ekran swojego telefoniku, na tapecie zdjęcie monitora z załączonym króliczkiem playboya z mafii II >boner rośnie, serduszko szybciej bije >uwijasz się szybciutko, elegancko >wszystko jak w zegarku, dobre tempo >czujesz że to ten moment >ostatni ruch ręką w dół, słyszysz głośne kroki >o kruwa co tera >wrzucasz telefon do kosza na brudy >tate wchodzi bez pukania nawet >o hehe anon, nie wiedziałem że tu jesteś, sikne sobie >moment niezręcznego monologu tate "heh, bo wiesz jak to jest w tym wieku już, czasem nie dosiusiwam sie do końca, często trzeba już chodzić też, starość nie radość" >nie bądź w stanie tego powstrzymać, pod wodą mieszają się już ciecze >po chwili tate podchodzi do wanny >co sie tak zakrywasz, wstydzisz sie siusiacza? >pochyla sie aby nabrać wody, opłukuje sobie ręce >morda czerwona jak lech wałęsa, ale spokój nic nie mówisz >widzisz jak pomiędzy palcami tate ciągnie się biały flek >te, chyba ci sie szampon wylał, na ch*j marnujesz eh >właśnie umył sobie ręce owocem twojej pracy >ch**, nie zorientował sie to nie ma tematu >wyskocz szybciutko z wanny, pocieszaj sie że w sumie to i tak było we mnie to co tam że teraz mam to na skórze xD
przychodzi siorka do domu, uje**na od zabaw na tym słynnym polu >mame coś tam krzyczy >karyna wskakuj do wody ciepła jest jeszcze >nie chce po anonie kurr >miej tbw bo grasz sobie w gothic 2 noc kruka >karyna pluska sie w magicznej mieszaninie >4 rodział już nice >następne dni wyglądają podobnie, patent sprawdza się bardzo dobrze >szkułka, dom, szkułka, dom >siorka zaczyna rzygać często jak nie wiem co >nie obchodzi cie ona więc wku*wiaj się tylko że hałas robi >pewnego dnia wracasz do domu i widzisz jak tate napi**dala siorke szmatą po mordzie >TY KU*WOSZMATO PIE**OLONA, PROSTYTUTKO KU*WA
Odpisz
22 sierpnia 2017, 10:40
@KarpZLidla: vol.2
>pomyśl sobie że też przez to przechodziłeś, taka inicjacja. pewnie popił sobie z wujem krzysiem >wuj krzysio fajny gość, to tak naprawde tylko kumpel tate >zawsze jak byłeś gówniakiem dawał grać ci w bounce na telefonie fajne było >uprawia dżudżitsu kopie ludzi po głowach >ta, wuj krzysio fajny tylko tate rozpija >idź grać w goticzka bo ostatni rozdział już łowca smoków >następnego dnia przy obiadku czujesz że atmosfera jest napięta >ojciec wpi***ala te mielone jakby miał ochotę je**ąć talerzem o sufit >nie pytaj nikogo o co chodzi >po jakimś czasie widzisz jak jej brzuchol rośnie >szlocha codziennie więc pewnej nocy wychyl głowę zza piętrowego łóżka i spytaj >te karyna, co płaczesz bo taka gruba jesteś czy o ch*j ci cho >ja sie nie uprawiałam seksu jestem dziewicą chlip chlip >wzrusz ramionami i idź dalej śpiulkać >raz na jakiś czas mame i siorka idą gdzieś na kilka godzin >przeszedłeś już gotika więc zaczęło cię interere o ch*j ta cała drama z siorką >nie czekasz długo, gdzieś w maju przyjeżdża telewizja >dziendobry tutaj tvn chcemy usłyszeć niesamowitą historie waszej córki >wychodzą, ty nie wiesz co sie właśnie odje**ło >wieczorkiem oglądacie uwage >cud w katowicach, córka malarza i niepolakane poczęcie >rodzinka sie cieszy, pieniążki coraz bardziej, bóg w rodzinie >z biegiem czasu interesuje się wami coraz szersze grono osób >wywiady, zaproszenia etc >zawsze ta sama gadka szmatka "zawsze żyliśmy ubogo blisko stwórcy wierni całym sercem, to jest dar który otrzymaliśmy w zamnian" >historia wycieka z polski, trafia na nagłówki gazet w różnych krajach europy >nowe kąputerki, telefony ojciec artysta na wysoką skalę >no i żyjecie sobie tak, brzuchol rośnie, atencja rośnie >benedykt XVI zaprasza was do watykanu, rodzice cieszą się motzno >dochodzi ten słynny grudzień, ludzi jak przy kanonizacji codziennie >czekają na narodzinki nowego jezuska z katowic
nadchodzi wielki koniec świata 21.12.2012, ludzi znów od ch*ja >sam papież odbiera niepokalany poród >to jest ta chwila, wszyscy czekają na ten moment od może 2k lat albo coś takiego >przyj karynka, może ci się uda >ku*wa emocje sięgają zenitu, krzyk ludzi zza okien >wspinają się żeby zobaczyć co i jak jak te ziomki z world war z >widać główke, wszyscy krzyczą, cieszą się >WYSZEDŁ >RODZI SIE PIE**OLONE WARZYWO >dodatkowy chromosom, zanik mięśni w ogóle ledwo oddycha >cisza jak nwm gdzie wsumie ale bardzo cicho jest >burza mózgów je**nych bezmózgów, każdy interpretuje na swój sposób >ktoś krzyknął >LUDZIE PRZECIEŻ TO ZNAK OD BOGA DLACZEGO JESTEŚMY TACY POWIERZCHOWNI TO JEST BÓG NASZ!POKUJ! >ludzie zaczynają krzyczeć ze szczęścia >nie ma podziału na młuzumanów, protestantów, buddystów czy chrześcijan >od dziś wszyscy wielbią twojego pie**olonego syna brokuła
Odpisz
22 sierpnia 2017, 11:34
@KarpZLidla: XDD
Odpisz
22 sierpnia 2017, 13:05
@KarpZLidla: złoto
Odpisz
22 sierpnia 2017, 16:09
@KarpZLidla: Piękne ku*wa...piękne.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 16:15
@KarpZLidla: doje**łeś
Odpisz
22 sierpnia 2017, 16:17
@KarpZLidla: Czekam na kontynuacje.
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2017, 13:58
Dodawałem podobnego: http://www.obrazki.jeja.pl/332154,przyoszczedzim-troche.html
Odpisz
19 sierpnia 2017, 18:30
*napiję
Odpisz
21 sierpnia 2017, 23:04
@PaRapps: kisku kisku kisku
Odpisz
22 sierpnia 2017, 06:37
[_] (_) |_|
masz trzy.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 00:12
Synek nie wylewaj tej wody. Wleje sie do garnka, przegotuje i do picia będzie
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:05
I co w tym złego niby?
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:12
Odpisz
21 sierpnia 2017, 23:51
może to że jest to bardzo niehigeniczne i na swój sposób obrzydliwe
Odpisz
21 sierpnia 2017, 22:16
jakie to ku*wa nie higieniczne
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2017, 21:38
Kiedyś jak byłem mały to nasikałem do wody kiedy się myłem i pózniej mama się kąpała
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:49
@PazdanBoy: onie ;-; onie ;-----; dlaczego????
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:49
@ShiroNeko: bo miałem autysm
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:54
@PazdanBoy: spoczko :')
Odpisz
21 sierpnia 2017, 21:26
80% tego mema jest wzorowana na innym.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 01:34
Lepiej by wyszlo gdyby zrobic tego mema z dwoch zdjec gdzie w gornym zdjeciu maly pioter mowi ten tekst z gory, a janusz na zdjeciu nizej ten tekst z dolu ale i tak dam 5
Odpisz
19 sierpnia 2017, 18:28
Takie tru;-;
Odpisz