Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar slodkiplacuszek_12345

29 sierpnia 2025, 08:16

Roblox to shit ale minecraft co innego

Avatar lilMateuszeq

Edytowano - 13 maja 2021, 21:45

CO MASZ DO MINECRAFTA???

Avatar MatkaBoskaSowiecka

9 lutego 2020, 14:29

Zgadzam się. Roblox to syf

Avatar benben7

20 sierpnia 2017, 14:37

Tylko KoGaMa!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar NuQQetS

8 lutego 2019, 10:07

@Xcichyx: jaaaa pamiętam kogame nawet do teraz pamiętam hasło do mojego konta chociaż dawno się nie logowałem

Avatar Xcichyx

8 lutego 2019, 10:47

@NuQQetS: Ja 2 tyg temu grałem z kolegą na zajęciach dla beki

Avatar kasjan132pl

20 sierpnia 2017, 08:34

ten uczuć kiedy możesz odpalić fallouta 4 na ultra w 60 fps, a i tak dalej grasz w je**ne phantom Forces na robloxie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2017, 21:39

@miki322: ja mam range 22 ;p

Avatar Sopot134

25 sierpnia 2018, 19:48

I ci tego nie napiszą bo tagi xd

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2018, 18:14

Ja tam wolę WoW'a...

Avatar
ShinySylveon

22 sierpnia 2017, 19:38

Minecraft według mnie jest nawet do zniesienia, ale roblox to kompletna żenada. Nie żebym była jakąś super profesjonalną gamerką, ale czy wy widzieliście tamtą grafikę? Ona błaga o pomoc.

Avatar
kroganin

28 kwietnia 2018, 21:54

Ona nie ma być ładna. Ona jest specyficzna i taka żeby na każdym gównie szła.

Avatar KOLOROWATAPETA

20 sierpnia 2017, 10:00

Avatar jacekpoz

30 marca 2018, 17:54

@KOLOROWATAPETA: Awięc...

Avatar BruceWayne

20 sierpnia 2017, 12:38

Minecraft jeszcze nie jest zły ale nawet nie wiem co to jest to całe Roblox.

Avatar
foxythepirate12

20 sierpnia 2017, 12:54

@BruceWayne: to minecraft bez singla

Avatar Quervik

20 sierpnia 2017, 13:15

z lego

Avatar popek9001

20 sierpnia 2017, 17:27

@BruceWayne: moja siostra a to gra, to coś w stylu, że można robić własne gry lub grać w czyjeś

Avatar Tymek590

22 sierpnia 2017, 11:23

@BruceWayne: coś w stylu KoGaMa

Avatar DinozaurPrzeznaczenia

20 sierpnia 2017, 08:50

Byłam na aplikacji szkic, widziałam post "Repost if you are a gamer and you are proud of it", klikam komentarze, piszę: "Ooh, nice, you are a gamer? What games do you play?"
I dostaję taką odpowiedź

Avatar Andrzej_Duda

20 sierpnia 2017, 08:55

Avatar rafken

21 sierpnia 2017, 13:33

Avatar KingsMax

21 sierpnia 2017, 12:53

Ten uczuć, gdy czasami grasz w robloxa by męczyć dzieciaczki lekko odpoczywając od ciężkich gier.

Avatar drzefko

20 sierpnia 2017, 09:52

ja ostatnio na serwerze Minecraft zacząłem grać w trybie day-z fajny tryb polecam

Avatar kasjan132pl

20 sierpnia 2017, 10:56

@drzefko: możesz podać IP, bo kiedyś grałem, ale serwer umarł

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2017, 12:42

Avatar drzefko

21 sierpnia 2017, 12:16

@kasjan132pl: mc - pl . net

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2017, 09:26

roblox przyciąga a pozatym ma mnóstwo trybów

Avatar Iphonix

20 sierpnia 2017, 09:30

i h*jowe community

Avatar MurzynZLasu

20 sierpnia 2017, 10:01

@Iphonix: Kiedy ostatnio na tym byłem jakiś ziomek podszywał się pod hogatego kappa biedne dziecię

Avatar MrCienki

Edytowano - 20 sierpnia 2017, 10:04

@Iphonix: Roblox nie banuje za online dating(Który jest zakazany w regułach)Bo wszystkie dzieci to blachary które lecą na robuxy.A to daje zyski.

Avatar Pierdzioh2

21 sierpnia 2017, 12:14

@Iphonix: Głównie to boty ktore wysyłają linki do stron scammerów xd

Avatar Krzyniu

20 sierpnia 2017, 12:16

Majnkraft chyba nadal pozostaje moją ulubioną grą.

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2017, 11:07

A co jeżeli jest profesjonalnym budowlańcem mc?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Żartownisie

Totalnie

Jakby trochę nie fair

A jednak zrobili to w ten sposób

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka