Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sirbaloo

27 lipca 2022, 13:48

Synek synek
Grosik do grosika i bydzim bogaci

Avatar Sirbaloo

24 listopada 2020, 15:51

Ktoś z losowych?

Avatar szymon200691

12 marca 2021, 08:48

@Sirbaloo: ja

Avatar szymon200691

12 marca 2021, 08:49

@Sirbaloo: ale pamiętam jak ten mem był jeszcze w poczekalni

Avatar ul66t55

27 lipca 2022, 10:36

@Sirbaloo: ja

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2017, 11:43

W decatlonie są lepsze buty.

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2017, 12:25

najlepsze w sportdirect a deichman czy jak sie to pisze to tylko tanie buty

Avatar Sp1zg4nY

21 sierpnia 2017, 12:11

w sneakersie są dobre promocje na dobre buty :D

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2017, 14:18

@Sp1zg4nY: nie kojarze tego sklepu

Avatar Sp1zg4nY

21 sierpnia 2017, 16:00

Mogę polecić, same popularne buty i nowa kolekcja. Kupiłem buty warte 650 za 350

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2017, 11:41

Ten ból ;__________;

Avatar MrRolan

Edytowano - 20 sierpnia 2017, 11:51

ło ku*wa 5 (48)

Avatar czatcv_kk

21 sierpnia 2017, 10:26

@MrRolan: bitch please

Avatar MrRolan

21 sierpnia 2017, 10:35

@czatcv_kk: no i ch*j

Avatar czatcv_kk

21 sierpnia 2017, 10:47

@MrRolan: no i ch*j

Avatar RpLay

20 sierpnia 2017, 13:04

Z własnego doświadczenia powiem że nigdy już nie kupie innych butów niż naików

Avatar ProYOLOGamer

20 sierpnia 2017, 11:45

42 oceny i średnia 5

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Adi34

20 sierpnia 2017, 12:18

@EmielRegis: O nie

Avatar EmielRegis

20 sierpnia 2017, 12:19

@Adi34: Jesteśmy zgubieni!

Avatar Lewis135

Edytowano - 20 sierpnia 2017, 12:12

59 i średnia 5

Avatar AJStyles

20 sierpnia 2017, 12:04

Dobra ban dla tego kto zepsuje

Avatar Wielokropek

20 sierpnia 2017, 11:33

Może to chore ale przypomniało mi się jak mój Genialny Ojciec kupował buty w Dajsmanie i Po dwóch latach Zgłosił je do reklamacji i dostał wewnętrznego wylewu bo nie chcieli ich przyjąc

Avatar WCZORAJ

20 sierpnia 2017, 11:49

@Wielokropek: Wow.

Avatar Wielokropek

20 sierpnia 2017, 11:53

@WCZORAJ:
Nie no żart taka historyjka którą wymyśliłem na Poczekaniu...
Nic takiego się nie stało

Avatar zyl15

20 sierpnia 2017, 11:17

Trochę obskurnie wygląda ten mem ale dam 5 bo Janusz.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Nie znoszę kleszczy

Nie idź!

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Szybki jak błyskawica

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka