Coś mi nie pasuje w tej zupie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Były nóżki, nie ma nóżek
Hobby dla faceta
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nieuczciwa ocena
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2017, 19:23
Już to mówiłem ale powtórzę dla zasady:
Jestem prostym człowiekiem, widzę Legendę Aanga, daje 5
Odpisz
23 sierpnia 2017, 10:58
@Jiglypuff: Ale za korrę to z miejsca 1
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2017, 12:14
@Tinheart: co to to nie. Korrę stawiam na równi z Aangiem
Odpisz
23 sierpnia 2017, 13:25
@Tinheart: Bo ?
Odpisz
23 sierpnia 2017, 13:26
@Jiglypuff: Zgadzam sie , Korra jest na równi z Aangiem.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 14:21
@Jiglypuff: Widzę Kirby'ego, plusuję komentarz.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 14:51
@Kryspon: that's where you're wrong kiddo
Odpisz
23 sierpnia 2017, 19:59
@Tomasz95: wait a minute
Odpisz
20 sierpnia 2017, 12:35
Generał Iroh! <3
Odpisz
20 sierpnia 2017, 12:38
Memy ze Smokiem Zachodu zawsze będą dobre.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:47
@Woj2000: Nie sposób mi zaprzeczyć. Ile to on oblężał Ba Sing Se?
Odpisz
20 sierpnia 2017, 19:39
Chyba rok.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 19:19
@Woj2000: A nie przypadkiem 100 dni?
Odpisz
22 sierpnia 2017, 19:37
@Woj2000: Czysto teoretycznie, nie zasługuje na tytuł smoka, bo takowego nie zabił.
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2017, 20:31
@TimekPL123: Teoretycznie tak, ale umiejętność ziania ogniem z ust (pozyskana od smoków) również mogłaby do tego tytułu upoważniać.
btw. Tak na początku wyobrażałem sobie genezę tego miana.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 02:04
Dokładnie 600 dni. Po tym czasie on i jego żołnierze byli zbyt zmęczeni i tęsknili za domem.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 13:27
@SaiDi: Co kłamiesz ? Wycofał się bo podczas oblężenia stracił syna , Lu-Ten'a !!!!
Odpisz
23 sierpnia 2017, 14:49
@SaiDi: Faktycznie, 600
Odpisz
22 sierpnia 2017, 21:46
-To nie herbata, to tylko jakieś zaparzone zioła
-Zaparzone zioła to herbata
Jakoś to tak szło
Odpisz
22 sierpnia 2017, 21:51
Tak było.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 13:28
- Fuuu..... To smakuje jak gorący napar z liści !!!
-Stryju , tym właśnie jest herbata...
Odpisz
23 sierpnia 2017, 13:29
@Woj2000: Było tak jak ja mówię !!!
Odpisz
23 sierpnia 2017, 12:50
Daję 5 bo Zuko i stryjek Iroh.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 20:27
Lubie avatara, ale jako kreskówkę
Odpisz
22 sierpnia 2017, 21:16
@ALKATRAZ: popieram
Odpisz
22 sierpnia 2017, 22:03
@ALKATRAZ: Ja też
Odpisz
23 sierpnia 2017, 00:26
@ALKATRAZ: Ale avatar to kreskówka, to nie jest animu
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2017, 02:40
@WebsTer230: Lubię i kreskówki i anime
Odpisz
23 sierpnia 2017, 00:29
Memy z Avatarem są zajebiste. Koniec i kropka
Odpisz
22 sierpnia 2017, 20:29
O ch*j a u mnie za 1,30 są zupki, gdzie ja żyje ( chociaż i tak są ochydne)
Odpisz