Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Były nóżki, nie ma nóżek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Młodzi gniewni
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 sierpnia 2017, 20:33
Aaach tez napach zony i anomali :D
Raz wejdziesz i nigdy nie wyjdziesz taki sam
Szkoda ze nie ma 2 części ale wtajemniczeni wiedza ze moze jeszcze kiedyś wyjdzie
Odpisz
23 sierpnia 2017, 20:57
@Kern3lly: Generalnie jest masa modów, nie?
Odpisz
24 sierpnia 2017, 14:30
@geralt735: No tak ale kto by z fanów nie chciał zobaczyc drugiego lepszego stalkera ?
Odpisz
22 czerwca 2018, 09:26
@Kern3lly: No i kit, wyjdzie!
Odpisz
24 sierpnia 2017, 15:46
A tak swoją drogą, która z części ,,S.T A.L.K.E.Ra" jest najlepsza? Osobiście grałem tylko w Cień Czarnobyla i Czyste Niebo. O ile CC zaszczepiło we mnie ducha cheeki breeki, o tyle CN jest póki co słabe...
Odpisz
25 sierpnia 2017, 22:50
@geralt735: zew prypieci najwiecej lokacji nowe i mutanty bronie fajna fabuła ale trzeba chwile polatac zanim sie rozkreci a jak ci jeszcze mało wrażeń polecam mod zew czarnobyla taka rada w czystym niebie radzil bym zebys sobie załatwił wintar bc albo jego druga wersje tylko ze bez lunety :D
Odpisz
26 sierpnia 2017, 11:53
@Kern3lly: Okej, dzięki za radę. Wintar to karabin snajperski, tak?
Odpisz
Edytowano - 3 września 2017, 00:04
@geralt735: Tak tylko ze ma zakrycie ognia i tlumik dźwięku i spore obrażenia + łatwo dostępna amunicję bo zwykle snajperki maja trudny dostep do amunicji ale nie w przypadku wintara :D i jego wersja szturmowa to chyba vintorez czy jakos tak
Odpisz
1 września 2017, 02:53
To wejście pozostanie na zawsze w moim sercu.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 13:12
A nuu
Odpisz
23 sierpnia 2017, 16:34
@arcinin: Cheeeeeki
Odpisz
23 sierpnia 2017, 19:13
@mortzmargonem: Breeeeeki
Odpisz
23 sierpnia 2017, 20:47
@geralt735: Iiiii vvv
Odpisz
24 sierpnia 2017, 15:46
@mortzmargonem: Damke!
Odpisz
23 sierpnia 2017, 23:56
Zew Prypeci
Odpisz
23 sierpnia 2017, 13:38
Każdy nowy mem ze stalkera = 1 modlitwa za wyjściem nowej części stalkera.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 13:30
Cheki breki
Odpisz
23 sierpnia 2017, 13:10
glowna i zero komentarzy
Odpisz