Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ładne rzeczy
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Znak czasów
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 września 2019, 17:22
@Konto usunięte: nie wiem czemu ale zawsze jak daje od wczoraj odpowiedź na twój komentarz to nie daje mi pod twoim tylko oddzielny komentarz e u innych nie tylko u ciebie
Odpisz
22 sierpnia 2017, 23:15
dusza 1792 - cięcie się i słuchanie hejtu na siebie ;)
Odpisz
22 sierpnia 2017, 23:44
Cięcie się nie ma sensu
Odpisz
22 sierpnia 2017, 23:46
wiem :P
Odpisz
22 sierpnia 2017, 23:48
I dobrze
Odpisz
23 sierpnia 2017, 00:21
aż ci strzałke dałam ;^
Odpisz
23 sierpnia 2017, 00:27
Yay!
Odpisz
23 sierpnia 2017, 05:36
^-^
Odpisz
23 sierpnia 2017, 09:46
ma. ciąłeś się kiedyś? To nie boli, to w powien sposób drapie. To jest takie fajne uczucie. Nie, nie mam depresji
Odpisz
23 sierpnia 2017, 12:14
wtf
Odpisz
23 sierpnia 2017, 18:32
Dziękuje ci :D od jakiegoś czasu zastanawiałam sie jakie to uczucie Xd
Odpisz
25 sierpnia 2017, 00:29
To nadal nie powód, po co się ciąć?
Odpisz
25 sierpnia 2017, 00:43
ale... ty myślałeś że sie tne ? ;-;
Odpisz
25 sierpnia 2017, 00:46
Nie wolno takich rzeczy lekceważyć, już raz to zrobiłem i okazało się to prawdą ;~;
Odpisz
25 sierpnia 2017, 12:05
przepraszam ;v
Odpisz
25 sierpnia 2017, 22:55
Nic nie szkodzi ;V
Odpisz
26 sierpnia 2017, 00:06
prrzepraszam mocno ! ._.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 00:08
Ale już wybaczyłem,o co chodzi?
Odpisz
26 sierpnia 2017, 01:46
smutno mi ;/
Odpisz
22 sierpnia 2017, 21:12
Czemu "być odważnym" to cel? W takim razie urodził się i od razu zrobił to co miał zrobić a jak nie jest odważny to musi się zmuszać czy ta osoba już odważna być nie może?
Odpisz
22 sierpnia 2017, 19:51
ŻÓŁCI WABANK
Odpisz
20 sierpnia 2017, 14:56
Dzięki temu obrazkowi będę miał zajęcie na resztę dnia
Odpisz
20 sierpnia 2017, 14:57
@ReptilianJan: odkryjesz lek na raka?
Odpisz
20 sierpnia 2017, 14:58
@IllidanStormrage: nie przesadzaj
Odpisz
22 sierpnia 2017, 18:54
@ReptilianJan: będzies się obijać
Odpisz
22 sierpnia 2017, 17:44
99574(Ja)- Umrzeć
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:26
Dusza 69666 - Wychwalać szatana jedynego pana tego świata
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:29
@maxiu1244: *zgw*łcić szatana
Odpisz
22 sierpnia 2017, 17:09
@maxiu1244: maxiu, tracę do Ciebie szacunek, musisz go odbudować.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 17:20
Tak samo mówią mi te 9 latki w piwnicy :c
Odpisz
22 sierpnia 2017, 19:27
@maxiu1244: ok, szacunek odzyskany
Odpisz
20 sierpnia 2017, 16:44
dusza 57780
na świecie jest obecnie ok.7,5 miliarda ludzi
i trzeba doliczyć do tego ludzi którzy żyli kiedyś bo każdy ma duszę
to jest dusza lenia umarłego w czasach kamienia łupanego jakieś tysiące lat temu
Odpisz
20 sierpnia 2017, 17:38
Może wyzerowali licznik?
Odpisz
20 sierpnia 2017, 19:03
A może numaracja jest bardziej skomplikowana niż po kolei?
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2017, 17:04
Może Zera się nie zmieściły....
Odpisz
22 sierpnia 2017, 17:05
A może wyprodukowanie nowej duszy jest drogie, więc żeby zredukować koszty recyklinguje się dusze które i tak siedzą w czyśćcu, a że cel już w papierach wpisany to nie ma co zmieniać.
Odpisz
20 sierpnia 2017, 18:04
Dusza 57782- Pisać głupie komentarze na jeja
Odpisz
20 sierpnia 2017, 16:31
coś mało tych dusz
Odpisz
20 sierpnia 2017, 15:07
Jak było ze mną:
Dusza 58769 - Wkurzanie ludzi gdzie tylko się da
Odpisz