Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Desuv

5 sierpnia 2018, 13:04

Mi tam smakowało

Avatar Vixey

23 sierpnia 2017, 23:38

Będzie dużo bąków po tak solidnym zapowietrzeniu :D

Avatar qmnkf

21 sierpnia 2017, 14:02

Wreszcie idealnie, zero kalorii, żadne zwierzę nie ginie, brak cukru, nic się nie marnuje!

Avatar Andrea27

23 sierpnia 2017, 15:15

@qmnkf: i bez glutenu

Avatar
Aragonianin

23 sierpnia 2017, 16:07

@qmnkf: i tłuszczu, węglowodanów oraz nie jest to GMO

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2017, 16:17

@qmnkf: oraz jest takie egzotyczne !

Avatar Kacprrr

23 sierpnia 2017, 18:40

i wegańskie w dodatku

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2017, 21:50

@Kacprrr: oraz takie oryginalne !

Avatar ResiaPL

Edytowano - 23 sierpnia 2017, 19:45

Dla mnie troszkę za słone.

Avatar EmielRegis

21 sierpnia 2017, 13:55

Ma smak powietrza

Avatar StraikerPL

23 sierpnia 2017, 16:26

@EmielRegis: Lay's?

Avatar Zjemcikanapke

23 sierpnia 2017, 16:20

Jedzenie bez żadnych chemikaliów i kilogramów?

Avatar ALKATRAZ

23 sierpnia 2017, 16:19

Nigdy nie jadłem tacki. Zawsze to jakaś odmiana

Avatar PazdanBoy

23 sierpnia 2017, 16:02

Moja ulubiona potrawa

Avatar qAzert

23 sierpnia 2017, 15:54

Avatar FlorencjaBall

23 sierpnia 2017, 15:11

tu powinno być fufu

Avatar KOLIBER_1337

21 sierpnia 2017, 21:06

KEK KU*WA, BO WIECIE W AFRYCE TO ONI NIE MAJO JEDZENIA BIEDOKI HAHAHAHAHAH

Avatar rafken

23 sierpnia 2017, 17:02

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2017, 14:02

-Poproszę jakiś rzadki afrykański przysmak.
-Może być woda?

Avatar maxiu1244

21 sierpnia 2017, 13:58

Posiłki afrykańskie mają bardzo mało kalorii.

Avatar Krzyniu

21 sierpnia 2017, 13:56

- Tato, co dziś na obiad?
- Głód.

Avatar EmielRegis

21 sierpnia 2017, 13:56

@Krzyniu: A w święta misjonarz

Avatar Krzyniu

21 sierpnia 2017, 13:56

@Krzyniu: XDDDDD "tato"

Avatar qmnkf

21 sierpnia 2017, 13:56

@Krzyniu: -Znowu? To już 15 lat

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Nieuczciwa ocena

Jakby trochę nie fair

Lekko nie będzie

Za co ta premia

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka