Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Nie po oczach
No weź, pojeździj jeszcze
Zaczęło się
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2023, 23:06
Ah yes
Żołnierze wyklęci i ich fursony
Odpisz
21 sierpnia 2017, 19:38
Wrocław. Codziennie to mijam w drodze do szkoły. Dzięki że ktoś mi o szkole przypomina...
Odpisz
1 września 2017, 10:56
@Profesor_Ender: Też to mijam zawsze
Odpisz
1 września 2017, 11:46
@yodowymiszcz: Jaka szkoła?
Odpisz
2 września 2017, 18:50
@Profesor_Ender: Gimnazjum 23, ale nie mijam tego po drodze do szkoły tylko na treningi
Odpisz
2 września 2017, 20:31
@yodowymiszcz: LO IX jakbyś mnie kiedyś szukał
Odpisz
22 sierpnia 2017, 21:09
Kiedy admin cenzuruje to mem przestaje być śmieszny.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 01:06
Jaki był oryginał?
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2017, 08:25
@drollercastergirl: Żołnierze wyklęci w ch*jowy mural zaklęci
Odpisz
23 sierpnia 2017, 11:57
Dziękuję
Odpisz
22 sierpnia 2017, 20:13
Żołnierze wyklęci w żołnierzy wyklętych zaklęci.
Odpisz
21 sierpnia 2017, 19:33
Ten po prawej to on czy ona?
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2017, 19:34
'Ten'? narzucasz jemu/jej/temu płeć?
Odpisz
21 sierpnia 2017, 19:51
Ma prawo samo decydować o swojej płci.
Odpisz
21 sierpnia 2017, 20:33
@maxiu1244: Pseplasam
Odpisz
22 sierpnia 2017, 01:07
To jest Danuta Siedzikówna pseudonim Inka. Była sanitariuszką. Wiadomo kto ją zastrzelił a jej ostatnie słowa były po prostu piękne.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 08:50
@wetekin: Dziękuję za wyjaśnienie
Odpisz
21 sierpnia 2017, 22:32
kiesy nauczycielka mówi, że do końca testu zostało 5 minut i musisz dokończyć reszte na szybko
Odpisz
21 sierpnia 2017, 19:32
Kiedy nauczyłeś się dobrze i szczegółowo rysować strój, ale zabrakło czasu na naukę rysowania twarzy
Odpisz
21 sierpnia 2017, 19:37
@Mrs_Voider: wilki też są zajefajne
Odpisz
21 sierpnia 2017, 20:33
@ReptilianJan: mają krzywe pyski
Odpisz
21 sierpnia 2017, 20:10
ten po środku wygląda na szczęśliwego
Odpisz
21 sierpnia 2017, 19:27
Kisnę z ich twarzy
Odpisz
21 sierpnia 2017, 19:39
@EmielRegis: Ty tam mieszkasz czyś na wakacjach?
Odpisz
21 sierpnia 2017, 19:51
@Profesor_Ender: Na necie znalazłem, ten mural jest we Wrocławiu podobno.
Odpisz
21 sierpnia 2017, 19:44
fajny pieseu ten po środku
Odpisz
21 sierpnia 2017, 19:28
Wciąż lepiej od moich rysunków
Odpisz