Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2017, 05:18
Co to za miejsce na ostatnim zdjęciu?
Odpisz
6 czerwca 2018, 17:12
@kapitex15: Angor Wat w Kambodży, lub Sewu w Indonezji.
Odpisz
29 maja 2018, 05:55
na ostatnim gościu zapomniał skarpet założyć
Odpisz
28 sierpnia 2017, 17:15
Odpisz
28 sierpnia 2017, 12:14
jest nawet taki fanpage na Facebooku i chyba z niego pochodzą te zdjęcia
Odpisz
28 sierpnia 2017, 12:15
@drzefko: Jak się ten fanpage nazywa?
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2017, 13:42
@drzefko: . <---- taktyczna kropka obserwowania tematu
Odpisz
28 sierpnia 2017, 14:19
@xxxPaterrix03xxx: biedronka on tour chyba
Odpisz
28 sierpnia 2017, 14:20
⚫
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2017, 13:35
czekam na powieszoną reklamówke na mount everest
Odpisz
28 sierpnia 2017, 12:39
jestem dumny
Odpisz
23 sierpnia 2017, 00:52
ten z rysów był też na giewoncie i kasptowym. wiem bo byłem tam w TYCH dniach
Odpisz
23 sierpnia 2017, 00:40
biedronka to syf dosłownie wszędzie bałagan palety na środku przejścia produkty na półkach w kartonach bym biedronke szanował za to że jest polska ale nie jest wole alme i piotra i pawła
Odpisz
28 sierpnia 2017, 12:22
Biedronka nie jest polska.
Odpisz
28 sierpnia 2017, 12:40
ekchem... jeronimo martins... ekchem...
Odpisz
28 sierpnia 2017, 13:11
@pomada: nauczcie sie czytać ze zrozumieniem
Odpisz
22 sierpnia 2017, 15:25
mogli wziąć torbę "Brutal, albo Dino"
Odpisz
22 sierpnia 2017, 15:22
Its ku*wa bjutiful
Odpisz
22 sierpnia 2017, 15:14
Biedronka nie jest Polska.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 15:16
Nom. Jest Portugalska.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 15:17
@romanow: Petrugalska*
Odpisz
22 sierpnia 2017, 15:37
Polska, ale należy do porugalskiej firmy
Odpisz
22 sierpnia 2017, 15:14
Biedronka na koniec świata i dalej
Odpisz
22 sierpnia 2017, 15:13
lepsze to niż "my tu byli"
Odpisz