Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Tacy sami, a ściana między nami
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2017, 21:56
Jezu czemu tu jest taki bull shit. Mam nadzieję, że nikt się nie nabrał. Zwyczajnie nie nadgryzione jabłko wyglądało bardziej jak wiśnia.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 16:53
A wiecie co oznacza bait?
Odpisz
22 sierpnia 2017, 16:58
@TerratorEK: przynęta
Odpisz
22 sierpnia 2017, 17:16
Brawo, wygrałeś talon
Odpisz
22 sierpnia 2017, 17:29
@TerratorEK: Ale to się czyta bejt a nie bajt
Odpisz
22 sierpnia 2017, 17:29
@TerratorEK: jaki talon?
Odpisz
22 sierpnia 2017, 17:32
@hehineji: na ku*we i balon
Odpisz
22 sierpnia 2017, 17:37
@Buras: ale po polsku czytasz bajty, megabajty, gigabajty, terabajty
Odpisz
25 sierpnia 2017, 20:32
@hehineji: NA WYJAZD W JEDNĄ STRONĘ DO GUŁAGU.
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2017, 18:36
Czyli po angielsku "bajt" pisze się tak samo jak po polsku? Understandable, have a good day.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 18:58
nie pisze ale czyta się tak samo
Odpisz
25 sierpnia 2017, 19:01
"Logo Apple powstało, gdy grafik nadgryzł swoje jabłko i zorientował się, że słowo gryz, czyli bite, brzmi tak samo jak kojarzący się z komputerami bajt" nie tylko brzmi tak samo, tak samo się je również pisze.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 10:47
Firmy technologicznej? Ja zawsze myślałem, że jest to firma piorąca pieniądze z idiotów.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 14:21
@Blazesster: A ja myslałem że bait na cebulaków polaków robaków.Testoviron nawet do mordy by ci nie napluł
Odpisz
25 sierpnia 2017, 14:58
@Terminus223: To co napisałeś jest żałosne. Nawet nie wiem po co odpowiadam na twoją odpowiedz...
Odpisz
25 sierpnia 2017, 15:31
@Blazesster: co jak co ale telefony mają najlepsze
Odpisz
25 sierpnia 2017, 16:43
@Terminus223: Takimi komentarzami obrażasz Klejnota Nilu.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 16:45
@ImBard: No niestety już nie mają. Niedługo ze swoich telefonów usunął ekran i zastąpią czymś innym tak jak z wejściem Jack.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 18:03
@Blazesster: Powiedział cebulaczek który rzuca jak owca puste słowa powtarzane przez tłum.Tacy jak ty nie są godni mojego czasu jak i czasu innych ludzi z poziomem
Odpisz
25 sierpnia 2017, 18:14
@Terminus223: Co? Nie rozumiem. Jesteś w internecie i nie wiesz z kim możesz rozmawiać. Firmy apple nie lubię bo dają zbyt duże cenny za przedmioty nawet średniej jakości. I tak dopowiem, że te 41 ludzi chyba popiera moje świato-poglądy. I cebulakiem nie jestem. Przecenami nie interesuje się (Chyba że na steam). Nie będę kontynuować tej dyskusji.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 14:49
Sprytnie.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 14:31
Ciekawe jakby to wyglądało z bananem
Odpisz
25 sierpnia 2017, 14:36
@ALKATRAZ:
Odpisz
25 sierpnia 2017, 14:08
ale
Odpisz
22 sierpnia 2017, 22:06
Wiec firma powinna sie nazywac "Bite" nie "Apple"... ale w sumie prawda z ta historia ;)
Odpisz
29 marca 2021, 14:32
@maxpower37: Nazwa Apple była od początku, od założenia.
Odpisz