Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2017, 14:33
Jeden z lepszych dialogów. Ale jeszcze lepszy jest w pełnej wersji
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2017, 19:24
Jest sporo tego typu dialogów, jak się spodoba to dodam więcej.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 19:31
@xAzumiKx: dawaj kolejne plox
Odpisz
22 sierpnia 2017, 19:35
@xAzumiKx: ten dialog był zajebisty. kocham to określenie o pocalowanym przez ogień
Odpisz
23 sierpnia 2017, 09:31
@xAzumiKx: Dawaj
Odpisz
23 sierpnia 2017, 09:32
@GamerGirl: Mój panie
Odpisz
23 sierpnia 2017, 14:04
@xAzumiKx: Może dialog Ogara i Tormunda o Brienne?
Odpisz
23 sierpnia 2017, 14:32
@xAzumiKx: nienienienie, spoilery ;-;
Odpisz
23 sierpnia 2017, 14:37
@wilsonXcuddyXhouse: Ok
Odpisz
23 sierpnia 2017, 14:45
@xAzumiKx: może w tytule napisz że spoiler albo cuś ;--;
Odpisz
23 sierpnia 2017, 14:57
@wilsonXcuddyXhouse: Tylko, że tutaj było napisane [Bez spojlerów], bo ten obrazek nie zdradza żadnego ważnego wątku, a jedynie dialog dwóch postaci.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 14:12
@xAzumiKx: może jestem trochę przewrazliwona na tym punkcie, ale ten obrazek na przykład spoileruje to że ogar spotka się z tormundem. niby nic takiego ale jednak w głowie miesza ._.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 14:33
@wilsonXcuddyXhouse: No w sumie, zdradza też wątek z którego np. ja cieszyłem się jak poje**ny, że ogar przeżył.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 13:37
nawet tego gxowna czytac nie musze tylko widze gre o tron to rzygam
Odpisz
24 sierpnia 2017, 13:39
Nie znasz - nie oceniaj. Prosta zasada.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 19:24
Palec grzebalec( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 sierpnia 2017, 19:25
@maxiu1244:
Odpisz
22 sierpnia 2017, 19:29
@xAzumiKx: Ludzie czekają na różne rzeczy w GoT, ja czekam aż on ją wy**cha.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 19:34
@xAzumiKx: wierzysz ze rudy zar*cha? ja chciałam żeby ja Jamie wyr*chał jak go eskortowała
Odpisz
22 sierpnia 2017, 19:35
@Interfectrix: Ja wierzę w Rudego.
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2017, 19:36
@xAzumiKx: w każdego czy tylko niego?
Odpisz
22 sierpnia 2017, 19:38
@Interfectrix: W niego.
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2017, 19:41
@xAzumiKx: trochę smutne.. a w Eda śpiewającego w lesie? albo Sanse? o Ygritte nic nie mówi bo wiadomo...
Odpisz
22 sierpnia 2017, 19:43
@Interfectrix: Ed sobie poradzi, Sansa jest spoko póki milczy.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 19:45
@xAzumiKx: albo w ogóle jej nie ma... ale za Ygritte teksnie..
Odpisz
22 sierpnia 2017, 19:47
@Interfectrix: Wyobrażam sobie spotkanie Brana i Jona: "Byłeś taki piękny w jaskini". Jak ta sytuacja z Sansą xD
Odpisz
22 sierpnia 2017, 19:50
@xAzumiKx: o boże... ale Jon zawsze jest piękny
Odpisz
22 sierpnia 2017, 20:12
@Interfectrix: Racja
Odpisz
22 sierpnia 2017, 20:13
@xAzumiKx: trochę szkoda ze ten gówniak zabił mu dziewczynę
Odpisz
22 sierpnia 2017, 20:14
@Interfectrix: On zabił gówniaka.
Odpisz
22 sierpnia 2017, 21:24
@xAzumiKx: no i dobrze. ale i tak szkoda dziewczyny
Odpisz
22 sierpnia 2017, 21:27
@Interfectrix: No, teraz Jon ma okazję zar*chać Deanerys, jest bardziej rozepchana i spokrewniona, ale lepsze to niż nic.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 18:23
@xAzumiKx: I przynajmniej na pewno nie zaciąży :-) Ja to się cieszyłem jak Ollie zabił Ygritte. Nie lubiłem tej zdziry. Jeszcze Pypa zabiła.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 18:44
@Broski: -_- umrzyj w męczarniach
Odpisz
23 sierpnia 2017, 18:24
Dialogi Ogara i Tormunda były genialne.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 17:26
-trzeba się rozgrzać, pobiegać, por***ać
-nie ma tu żadnej kobiety w ciągu kilku mil
-trzeba sobie jakoś radzić (lenny face)
Odpisz