Kanada stworzyła pelerynę niewidkę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nieuczciwa ocena
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 marca 2013, 22:42
to magia fizyki i nowych technologii, po za tym sądzę,że o tym nie mówią celowo, bo rząd zagarnia wszystko dla siebie i wojska
Odpisz
10 lutego 2020, 08:40
@Takita6: and that a fact
Odpisz
8 marca 2019, 23:45
no scam legit 100%
Odpisz
14 stycznia 2019, 19:01
CHce to
Odpisz
16 grudnia 2018, 16:28
SHUT UP AND TAKE MY MY PARENTS AND ALL MY FRIENDS MONEY!!!!!
Odpisz
16 stycznia 2016, 21:39
A dokładniej zdjęcia o dużym formacie
Odpisz
21 marca 2013, 14:48
Wali fejkiem na kilometr :v
Odpisz
21 marca 2013, 14:50
@Beboch: Nawet na dwa ;_;
Odpisz
26 listopada 2015, 23:36
@Beboch: żali zje**mi na 10000000000000 km.
Odpisz
21 marca 2013, 16:55
Przeciez to jest fałsz nie wierzcie w to byle głupi umie cos w pohotoshopie zmajstrowac i powiedziec ze to kocyk niewidka.Jak by to była prawda to by juz dawno o tym mówili
Odpisz
26 listopada 2015, 23:35
@monion123: i mówili. Ale przez takich jak ty tego nie sprzedają.
Odpisz
21 marca 2013, 21:57
Photoshop 1 zdjęcie jeżeli nie ma cieniu to jakim cudem zostawia to cień ? zdjęcie nr 2 widać kontury nie przezroczyste nr 3 zdjęcie kontury na dole po lewej stronie
Odpisz
26 listopada 2015, 23:34
@LIPERS: sam jesteś z je*ie photoshop.
Odpisz
22 marca 2013, 15:05
Super! Może kiedyś zaczną to sprzedawać w sklepach :D
Odpisz
22 marca 2013, 08:14
pisali o tym w gazecie
Odpisz
22 marca 2013, 07:57
ja w to nie wierzę
Odpisz
14 stycznia 2019, 19:02
@Baca_online:
Odpisz
Edytowano - 21 marca 2013, 17:48
fell like a ninja!
Odpisz
21 marca 2013, 17:16
Dziewczyny! Uważajcie na mnie na basenie! :DDD
Odpisz
21 marca 2013, 17:11
Od dziś kompie się w stroju kąpielowym o-o
Odpisz
21 marca 2013, 16:13
fajne!
Odpisz
21 marca 2013, 16:43
@saskacz: Weźmiemy pelerynkę niewidkę ? xD
Odpisz
21 marca 2013, 16:51
jak weźmiemy? pojedziemy! ukradniemy! i wracamy do polski!
Odpisz
21 marca 2013, 16:51
@saskacz: Jestem sową więc porwę !
Odpisz