Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Taktycznie
Zdeklasowani znowu
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 23 sierpnia 2017, 12:22
Mam przegrane 1500 godzin w Cs'a nigdy nie kupiłem żadnego skina i skrzynek nie otwierałem
Odpisz
23 sierpnia 2017, 14:57
@TerratorEK: Mam przegrane 600h w csie i wszystkie kupione na rynku steam skiny sprzedałem za 4-5 ojro więcej i kupiłem Skyrima. Janusz biznesu.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 12:57
@GRRacz: Ja kiedyś trafiłem kose ze skrzynki którą wysłał mi znajomy i kluczyk który kupiłem za skina wartego 2,30
Odpisz
26 sierpnia 2017, 13:20
@TerratorEK: piona tak samo
Odpisz
25 czerwca 2018, 08:24
@TerratorEK: Mam konto 1h+, skiny z pieniędzy, które mi zostały i vaca za skinchangera .-.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 12:13
KUUURWWAAAA jakie to musi być zajebiste uczucie stworzyć grę która najzwyklej w świecie r*cha gimbów i debili na hajs. Normalnie ku*wa pie**olniesz jakieś gejowe brońki w kolorach teńczy, zareklamujesz to jakąś nagą babą a hajs LEEEECIIIII i ch*j ze twoja gra jest ch*jowa, gimby w nią grają więc zajebiście B)
Gejben to jest geniusz wy małe pedały, nie będzie on robił hl3 bo się ku*wa nie opyla xDDD po ch*j robić nowo gre jak takie csgo i same w sobie przeceny ze sztima dają ci pierdyliardy hajsu xD
Odpisz
26 sierpnia 2017, 12:51
wiesz że strony z ruletkami itp nie są powiązane z Valve? to są strony "osób prywatnych" które oferują skiny
Odpisz
26 sierpnia 2017, 14:33
Lepsze to niż p2w.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 13:34
Powinni takie w tf2 zrobić z fempyro
Odpisz
24 sierpnia 2017, 00:02
Ja już dawno przestałem grać w cs'a
Odpisz
23 sierpnia 2017, 11:42
wczoraj przeje**łem 19 dolców na ruletkach cs go
Odpisz
23 sierpnia 2017, 13:10
@generalpartyzantkijeja: zapiszę, że jest Pan pie**olnięty.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 20:49
Odpisz
23 sierpnia 2017, 11:40
nie gram w CS GO ktoś wyjaśni
Odpisz
23 sierpnia 2017, 12:03
@Frostok: w csie sie kupuje skrzynki zeby miec jakies biedackie skiny i ktos reklamuje skrzynki kobietami
Odpisz
23 sierpnia 2017, 12:11
@reformed: serio? ciekawe ilu ludzi się na to złapało
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2017, 11:35
I co najlepsze działa, r*chaja te dzieci w dupska
Odpisz