Rozważne gospodarowanie funduszami popłaca
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Niezniszczalne
Typowy NPC
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2017, 15:29
KNYKIEC
Odpisz
24 sierpnia 2017, 18:01
@CodziennieNowyLennyFace: bańka
Odpisz
24 sierpnia 2017, 20:08
@Pendrag: płyńcie na......ZACHÓÓÓÓÓÓÓD
Odpisz
24 sierpnia 2017, 20:58
@GragasMrocznejGwiazdy: Jeden z bardziej chorych odcinków, mimo że to w ogóle dość dziwna kreskówka.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 22:48
@GragasMrocznejGwiazdy: chyba nie płyńcie...
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2017, 15:26
Nie pamiętam dokładnie, ale kiedy Flap i Knykieć od picia morskiej wody dostali halucynacji, żagiel tratwy zmienił się w starca który syknoł: ZaaCHóód. I to mi się najbardziej wbiło w pamięć. Gdybym był wtedy trochę młodszy porównywałbym go z Ramzesem z ,,Chojraka".
Odpisz
25 sierpnia 2017, 17:33
@Figarus: prawda
Odpisz
25 sierpnia 2017, 17:40
Ta, jeszcze pamiętam jak Flapjack za każdym razem kiedy powiedział ,,zachód" na zachodzie z wody wyskakiwał: Kraken, Posejdon i jeszcze jakieś inne g**no.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 20:17
@Figarus: a tak poza tym według ciebie lepsze są nowe czy stare bajki na Cartoon Network?
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2017, 22:39
Z CN zostaje tylko ,,Za bramą ogrodu" które jest ŚWIETNE, rękę daje uciąć, nie skapnąłbyś się, że to kreskówka z 2014 roku. Mroczny klimat i fajną więź między braćmi, których dzieli dość sporo lat (jeden jest w liceum, drugi to mały wypie rdek), ale reszta to DNO! (,,Wójcio dobra rada, nosz ja pier...)
Z disneya zostają już tylko, fajne ,,Wodogrzmoty małe" , choć mają już 5 lat.
P.S. z CN jeszcze ,,Pora na przygode" ale dość stara, bo z 2010, a z nickelodeon już absolutnie nic.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:49
@Figarus: ja z "nowego" Cartoon Network lubię jedynie
Porę na Przygodę (polecam serdecznie)
I Niesamowity świat Gamblla ( nie wiem jak się piszę)
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:04
Pisze się ,,Gumballa" i szczerze tego nie lubie, ale jak tobie się podoba to spoko. I serio nadrub ,,Za bramą ogrodu" bo to będzie istny wehikuł czasu, a do ,,Wodogrzmotów" przez pierwsze odcinki byłem sceptycznie nastawiony, ale dość szybko się rozkręca. Jest tajemnica, fajnie nakreślony paranormalny świat, dobry humor (tylko czasem wieje paździerzem) i nawet przemiana bohaterów i kilka lekcji dla najmłodszych. Całe szczęście że wciąż leci w TV, zawsze oglądam z młodszą siostrą. Na zachęte dodam, że to kreskówka głównego twórcy ,,Pory na przygode" który aby stworzyć wyżej wymienioną bajkę mysiał odejść z CN (dobrze, że ,,Pora..." nadal trzymała poziom).
Odpisz
27 sierpnia 2017, 08:26
@Figarus: zapomniałem wspomnieć że oglądam wodogrzmoty małe *przeprasza*
A za Bramą ogrodu nie oglądałem, możliwe że nadrobię i dzięki za powiedzenie jak piszę się Gumball
A pamiętasz stare Atomówki, Samuraja Jacka, Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster albo Kryptonim Klan na drzewie??
Odpisz
27 sierpnia 2017, 15:30
Primo: nie przepraszaj, nie masz za co
Secundo: Oj pamiętam, ,,Atomówki" to ja uwielbiałem i uważałem za kreskówke idealną, bo dziewczyny to protagonistki oraz dawały porządny wp***dol. Krew, wypijane zęby, podbite oczy. Pamiętam odcinek jak Brawurka biła tego różowego Felara, czy jak on miał, mimo iż się poddał, później kiedy wylądował połamany w szpitalu każdy uważał że przesadziła. Tylko ,,Klan na drzewie" był średni.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 18:03
Jak ta bajka się nazywała?
Odpisz
24 sierpnia 2017, 18:03
Flabjack
Odpisz
24 sierpnia 2017, 18:04
@ALKATRAZ: Dzięki
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2017, 18:46
@ALKATRAZ: Flapjack*
Odpisz
24 sierpnia 2017, 18:55
Niezwykłe przypadki Flapjacka, sam Flapjack, to Polska grupa metalowa ;)
Odpisz
24 sierpnia 2017, 20:49
@venomman: a no tak
Odpisz
25 sierpnia 2017, 06:40
@ALKATRAZ: Alkatraz odpowiedział i nikogo to nie obchodzi?!
Odpisz
25 sierpnia 2017, 13:29
@Wilson2D: Mieszkałeś całe wakacje pod kamieniem, że nie wiesz, że Alek teraz odpisuje i jest normalnym użytkownikiem?
Odpisz
25 sierpnia 2017, 16:20
@StraikerPL: tak
Odpisz
25 sierpnia 2017, 01:45
Jedna z moich ulubionych bajek
Odpisz
24 sierpnia 2017, 18:22
Dat ass ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 sierpnia 2017, 19:42
Fapjack
Odpisz
24 sierpnia 2017, 21:54
@QalkQMen:
Odpisz
24 sierpnia 2017, 18:47
Jak ja się zawsze bałem tej bajki :|
Odpisz
24 sierpnia 2017, 20:59
@Jiglypuff: Ja uważałem że jest dziwna.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 19:12
więcej memów z flapjackiem !!!
Odpisz
24 sierpnia 2017, 18:53
Iluminati!!! Dosłownie skończyłem oglądać ten odcinek wpadam na jeja......
Odpisz
24 sierpnia 2017, 18:01
M I Ę S I E Ń. S I E D Z E N I A
Odpisz
23 sierpnia 2017, 16:07
Najwyższy czas żeby obejrzeć jeszcze raz wszystkie odcinki
Odpisz
23 sierpnia 2017, 14:48
KAPITANIE
Odpisz