Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Płać pan
Fajnie że odpowiedzieli
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 sierpnia 2017, 16:06
Pamietam jak bylem maly to jadlem kanpki posmarowane masłem i posypane cukrem, były dobre (nodbody kers)
Odpisz
23 sierpnia 2017, 16:09
@Mewtwo1: zrobię sobie takie dzisiaj xD
Odpisz
23 sierpnia 2017, 16:15
@Mewtwo1: obrzydliwe
Odpisz
23 sierpnia 2017, 16:17
Jak lubi, to niech je.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 17:02
@Mewtwo1: Też jadłem :D
Odpisz
27 sierpnia 2017, 21:18
@kamykPL: A ja nie jadłem :D
Odpisz
28 sierpnia 2017, 00:01
@Mewtwo1: Ja piłam smakołyk o nazwie woda z cukrem
Odpisz
27 sierpnia 2017, 19:41
Ja pamiętam jak w wieku 2-3 lat gdy spali moi rodzice to wziąłem jajka, mąkę, cukier, i mleko i chciałem zrobić naleśniki na nogach taty XD (jak na ironię teraz nie umiem zrobić naleśników(wiem że to łatwe ale nie umiem i ch*j))
Odpisz
27 sierpnia 2017, 20:23
Czyżby tata miał HOT LEGS?
Odpisz
27 sierpnia 2017, 21:53
nie
Odpisz
23 sierpnia 2017, 20:05
wygrała xD
Odpisz
23 sierpnia 2017, 16:06
jest też taka możliwość żeby przesypać cukier przez tarkę
Odpisz