Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Lekko nie będzie
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Phi!
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 24 sierpnia 2017, 07:38
Same leniuchowo to gniot, ale ten program jest bardzo memiczny, a raczej jego piosenki jak "We are number one", "You are a pirate","The mine song".
Odpisz
24 sierpnia 2017, 09:02
@xAzumiKx: albo ta o gotowaniu
Odpisz
24 sierpnia 2017, 09:02
@benben7: Też
Odpisz
27 sierpnia 2017, 14:04
@xAzumiKx: Master of Disguise
Odpisz
24 sierpnia 2017, 08:22
*oszalałem*
Odpisz
24 sierpnia 2017, 09:01
@Jejatb: *szaleje*
Odpisz
24 sierpnia 2017, 09:21
@benben7: * szaleje również*
Odpisz
24 sierpnia 2017, 10:50
@Jejatb: *szał dziecięcych marzeń*
Odpisz
27 sierpnia 2017, 13:33
@Ginny1374: *wielka orgia z murzynami*
Odpisz
27 sierpnia 2017, 13:47
*rucha Maćka w orgii*
Odpisz
24 sierpnia 2017, 16:26
Internetowy rak pocket edition (bez obrazy dla aktorów i twórców, tylko dla społeczności)
Odpisz
24 sierpnia 2017, 12:48
*wyskakuje przez okno*
Odpisz
24 sierpnia 2017, 11:53
we are number one !tutututu tutututuu
Odpisz
24 sierpnia 2017, 11:27
Must Have!
Odpisz
24 sierpnia 2017, 10:54
i need it
Odpisz
24 sierpnia 2017, 09:22
muszę to mieć!
Odpisz
24 sierpnia 2017, 08:28
Przecież ta bajka jest słaba.
Jedyne co jest w niej fajnego to robienie sobie z niej beki lub robienie memów, zapewne w niedalekiej przyszłości powstanie mem na Jeja z Lazy Town, który będzie równie mocnym spamem co numer jeden, ale to nie dlatego, że to fajne i trza rozsyłać wszędzie tylko dlatego, że jest śmieszne - tak samo działa mem z Kaczyńskim, nikomu się ta folia od śmieci nie podoba, ale jest śmieszne, więc spamują.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 09:03
@jacek1s: Dokładnie
Odpisz
24 sierpnia 2017, 09:08
@xAzumiKx: Zauważyłeś, że napisaliśmy komentarze z takim samym rezultatem, a strzałki są w odwrotnej kolejności? xD
Coraz bardziej zmierzam ku zdaniu, że nie ma sensu oceniać komentarz po tym jaką ma średnią strzałek... Pierwszy raz zauważyłem to kilka lat temu, a teraz tylko się to potwierdza... Na dodatek w bardzo śmieszny i kuriozalny sposób bo to w końcu Leniuchowo.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 09:12
@jacek1s: ja dostałem 30+ w dół bo powiedziałem że nie lubię Robbiego jako postaci i nie rozumiem tego jak ludzie się tym podniecają (oczywiście wszystko było baitem)
Odpisz
24 sierpnia 2017, 09:15
@ReptilianJan: Ja napisałem "Biała siła, biały stan, biała rasa Ku Klux Klan." i dostałem 37 poparć, a gry napisałem z rachunku prawdopodobieństwa do jakiegoś obrazka odpowiedź, to dostałe 6 czerwonych i jedno poparcie bo tylko ta jedna osoba ukończyła edukację na poziomie podstawowym i wie o co chodzi xd
Odpisz
24 sierpnia 2017, 10:41
@jacek1s:
To nie bajka.
To miłość.
Tak samo jak Korwin.
I preriokur
Odpisz
24 sierpnia 2017, 10:43
@jacek1s: Ale Stingy był zajebisty.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 10:56
Ja jak parę lat temu założyłem pro-Korwinowskie troll konto to się nikt tak tym nie podniecał.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 10:57
@jacek1s: Preriokur nie jest trollem
Odpisz
24 sierpnia 2017, 11:07
@ReptilianJan:
Odpisz
24 sierpnia 2017, 11:08
powiedział że nie jest trollem więc nie jest proste?
Odpisz
24 sierpnia 2017, 11:12
@ReptilianJan: i serio mu wierzysz
Odpisz
24 sierpnia 2017, 11:13
błogosławieni ci którzy uwierzyli a nie zobaczyli
Odpisz
24 sierpnia 2017, 11:19
@ReptilianJan: żadnen argument , raczej więcej przewarza na to że preiokur to troll
Odpisz
24 sierpnia 2017, 11:20
uwierz w króla Preriokura
Odpisz