Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Alex65

28 kwietnia 2010, 19:19

potem pewnie wypada tyłem :) fajne 5/5

Avatar login_

31 października 2018, 10:38

@Alex65: no siema

Avatar chupacabra001

21 kwietnia 2010, 17:37

Po co wrzucać, palec włożyć wystarczy, lub wyjąć monety ;) Ale o ile się nie mylę, szybko by zardzewiały :/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar Blondas19

27 kwietnia 2022, 16:33

@Lajn_: szybka akcja.. ale nie ma co, kiedyś to było

Avatar Litereallysheep1

9 maja 2022, 21:21

@chupacabra001: W imieniu Bolesława Chrobrego odkopuje ten post sprzed 12 lat.

Avatar alina___lina2

1 maja 2011, 09:02

popierwsze to nie sa banknoty tylko monety

Avatar krokomodo

28 marca 2011, 15:01

@kacoper: masz rację robiłem doświadczenie z 10

Avatar kacoper

17 lutego 2011, 10:51

@chupacabra001: banknoty się niebrospuszczają i Mnich1 nie rozrywają ani nawet nie moczą

Avatar Orokana

29 kwietnia 2010, 02:32

5/5

Avatar eiffla

27 kwietnia 2010, 20:05

***iste! Ja też chcę takie! 5 i do ulu!

Avatar karolinka2457

24 kwietnia 2010, 22:58

endymion chupacabrze codzi o to , że włożysz rękę tamtędy gdzie kase wrzucasz.!

Avatar Mnich1

22 kwietnia 2010, 16:42

hahahaha rozpuścił hahahaha xD ekhem żal... co najwyżej może się zmoczyć i stać się łatwy do rozerwania ale nie rozpuścić przecież to nie jest domestos albo jakiś inny kwas x.X

Avatar chupacabra001

22 kwietnia 2010, 15:35

Wrzuciłbyś banknot, to by się rozpuścił, a niszczenie pieniędzy jest nielegalne :).

Avatar Mnich1

21 kwietnia 2010, 23:51

no i oto chodziło autorom :P bo już ludzi dopada nuda łeee po co wrzucać 50 gr to nic nie da a ja już dałem łeee a takie rzeczy przyciąga ludzi a nawet te 2 zł coś daje :D szkoda że banknoty wypływają na wierzch bo tak łatwo to zakosić xD

Avatar Sauron

21 kwietnia 2010, 20:56

też bym wrzucił z ciekawości 5/5

Avatar Mnich1

21 kwietnia 2010, 20:38

oczywiście że tak nekromanta (oszczędność :D)
chupacabra lolku przecież te monety tam są góra tydzień (zwykle wyciągane codziennie) więc jak mają zardzewieć ? jeśli nawet były by ten miesiąc to zardzewiałe da się przerobić na ''nówki'' (poczytaj o tym ;])

Avatar Nekromanta

21 kwietnia 2010, 20:09

On to wypije a potem to wszysdko wylewa do akwarium

Avatar Pikachu

21 kwietnia 2010, 16:39

pomysłowe :-) 5/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #woda, #datek

To by wystarczyło

Szybki jak błyskawica

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie są aż takie pyszne

Jeszcze jak

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka