Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ChoryGrzyb

Edytowano - 28 sierpnia 2017, 16:56

Ostatnio Chłopczyk zwyzywał mnie od biedaków w Team Fortress 2 chociaż zamykał tabelę,
z ciekawości zobaczyłem jego ekwipunek i okazało się że ma przegrane 3000 godzin w cs'a
W ekwipunku nie miał nic powyżej 0,50 euro
potem okazało się że w jego gablocie przedmiotów miał kilka drogich skinów, ale prawie przeoczyłbym że to nie była jego gablota przedmiotów tylko gablota przedmiotów które sobie sam stworzył
metodą
-znajdź w google grafika jakiś skin
-pobierz go
-stwórz jakieś gówno i dodaj do workshopa
- wklej miniaturkę pobraną przed chwilą

nie wiedziałem że teraz są takie metody udawania bogaczy
spytałem go dlaczego tak zrobił ale odpowiedział mi że to jest bug i on je ma na serio

Avatar Zjemcikanapke

24 sierpnia 2017, 11:55

Ja kupuję do broni wojskowe barwy NP. "leśne DDPT"

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

28 sierpnia 2017, 14:25

@Zjemcikanapke: ale leśny ddpt jest tylko do noży, rękawiczek, obrzyna i Mp7.

Ale fakt, lepszy jest już taki Red line od Asimov.

Avatar TerratorEK

24 sierpnia 2017, 12:01

Przecież to jest kurna AK 74

Avatar AJEMAJ

24 sierpnia 2017, 12:20

@TerratorEK: Ten moment gdy masz rację ale wszyscy minusują

Avatar TerratorEK

24 sierpnia 2017, 12:36

@AJEMAJ: definicja jeja

Avatar RobsonPlay

24 sierpnia 2017, 17:28

@TerratorEK: Bo chodzi o cs'a a tam to jest nazwane AK-47

Avatar AJEMAJ

24 sierpnia 2017, 20:05

@RobsonPlay: Wiadomo o co chodzi. Koledze chodziło o to, że na obrazku jest AK -74. A w counter strike nie ma AK - 74 tylko jest zwykłe AK.

Avatar
Deszcz

Edytowano - 24 sierpnia 2017, 11:44

Skoro temat Lola... Ktooo mnieee wyyybooostuuuujeee do goooldaaa pięć?~

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (21)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (21)
Avatar DIGIMKE

28 sierpnia 2017, 15:41

@NitroNinja: Silver 5 ale wysłuchaj mnie. Na początku roku zagrałem placementy i wylądowałem w b5 i wydostałem się w miesiąc ( grać mogłem tylko w weekendy) do s5 po czym przez następne kilka miechów nie grałem rankedów. Aż do przedwczoraj. W 1 dzień prawie dostałem się do s4 ale przegrałem promo więc teraz mam s5 80 lp i 1 darmowe promo. Więc jak będzie?

Avatar NitroNinja

28 sierpnia 2017, 19:07

@DIGIMKE: mam s2 więc jest spoko

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2017, 12:32

Grałeś w lola eeee to przeszłość... *strzał w głowę typka grającego w lola*

Avatar MrRolan

Edytowano - 24 sierpnia 2017, 11:42

liczy się skill a nie skin, ja wolę klasyczne Ak-47 niż jakieś różowe gówno

Avatar CoolSceleton95

24 sierpnia 2017, 11:46

@MrRolan: ze skinami jest jak ze wszystkim. Z umierem nie są złe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Nieuczciwa ocena

Chciał tylko pomóc

Nie są aż takie pyszne

Powodzenia

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka