Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2017, 15:05
znowu powrót do tego wariatkowa pełnego debili, vaperów,rakowej muzyki,przekleństw,bicia się,desek i ch*j wie czego jeszcze...
No i jeszcze matmy...
Odpisz
24 sierpnia 2017, 15:25
@benben7: Ja tam lubię matematykę
Odpisz
24 sierpnia 2017, 15:50
@benben7: I najgorszego
PRAC DOMOWYCH!!!!!!!!!
Odpisz
24 sierpnia 2017, 16:40
@Pikachu_fan_Subaru: Najgorsze to mieć wf z rana...nie dość że smierdzisz potem cały dzień to jeszcze jesteś zmęczony i wgl. Chyba że wf na dworze to wtedy trochę lepiej (moim zdaniem)
Odpisz
24 sierpnia 2017, 17:15
@benben7: Ja mam takie szczęście że u mnie nie ma dużo desek :p
Odpisz
24 sierpnia 2017, 17:36
@benben7: welp, masz powód by się uczyć i pójść do liceum z inteligentnymi ludźmi.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 20:04
@Anieczka_banieczka00: Czy tylko ja lubię WF?
Odpisz
24 sierpnia 2017, 20:10
@Anieczka_banieczka00: "Chyba że wf na dworze to wtedy trochę lepiej (moim zdaniem)" Chyba, że musisz biegać w kółko w pełnym słońcu, 40st. Celsjusza w cieniu.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 21:38
@Deprecha: Ja nie mówię że nie lubię. Nie lubię jak jest rano ale jak np. na ostatniej godzinie to ok
Odpisz
24 sierpnia 2017, 21:39
Noo chyba że...ale w zimie jest nawet ok..jeździliśmy raz na sankach i walnęłam w drzewo. Na szczęście roślinka ocalała :D
Odpisz
24 sierpnia 2017, 22:25
@popek9001: benben i uczenie się XDDDD
Odpisz
24 sierpnia 2017, 22:27
No właśnie XDDDD
Odpisz
25 sierpnia 2017, 09:48
@Anieczka_banieczka00: Ja w tym roku nie mialem ale co bedzie teraz?
Odpisz
25 sierpnia 2017, 14:13
@Anieczka_banieczka00: aniabaniadoruchania
Odpisz
25 sierpnia 2017, 14:25
@TheBigBC: SPadaj
Odpisz
25 sierpnia 2017, 14:27
@benben7: Za dwa lata ide do liceum moze bedzie lepiej
Odpisz
24 sierpnia 2017, 15:39
Dopóki słońce szybko nie zachodzi moje życie ma sens.
Już wyczuwał październikową mini depresję
Odpisz
24 sierpnia 2017, 20:03
Czuję się urażona.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 22:24
@Deprecha: Czemu? Przecież na krótki czas do twojej religi dołączy jeden członek
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2017, 12:32
Po prostu spadnie Ci serotonina. Czysta chemia.
Odpisz
25 sierpnia 2017, 00:20
a ja nie wiem czego się spodziewać bo zmieniam szkołę ;-;
Odpisz
25 sierpnia 2017, 08:10
@palecka: musisz zrobić dobre pierwsze wrażenie
Odpisz
24 sierpnia 2017, 14:38
Ja tam się cieszę. W końcu koniec robienia całymi dniami za darmową siłą roboczą, można na spokojnie do internatu wrócić i jedyne co trzeba to tylko pół dnia posłuchać nauczycieli czy popisać coś tam. Ewentualnie się pouczyć jak sprawdzian.
A Jejaki i tak będą płakać że koniec wakacji, że nie mogą już całymi dniami lenić się przed kompem. Dobrze wam tak, leniuchy~
\______/
Odpisz
24 sierpnia 2017, 14:53
@TheGardenPL: Trochę prawda ale pamiętaj im bliżej szkoły tym bliżej świąt im bliżej świąt tym bliżej wakacji i tak w kółko
Odpisz
24 sierpnia 2017, 14:54
@Cichy22: I tak to się kręci, karuzela spierd*lenia...
Odpisz
24 sierpnia 2017, 14:57
@TheGardenPL: Dokładnie
Odpisz
24 sierpnia 2017, 22:28
@TheGardenPL: Ja jestem tylko darmowa siłą roboczą w weekendy ale i tak słabo bo akurat wtedy jest clan chest i chalange aby zrobyć nową kartę i akurat mam totalnie przeje**ne pod tym względem
Odpisz
24 sierpnia 2017, 21:57
Chcę do crusha, w którym jestem nieszczęśliwie zakochana od półtora roku.
Chcę do matmy, mimo surowej i nielubianej nauczycielki, bo postanowiłam dać przedmiotowi szansę.
Chcę do przyjaciółek, nawet gdy mnie wnerwiają i ciśniemy z siebie wzajemnie bekę.
Chcę do godzin wychowawczych, bo mogę patrzeć wtedy ciągle na crusha i z nim rozmawiać.
Chcę do polskiego, bo uwielbiam mój ojczysty język i wszystko z nim związane.
Chcę do historii, bo kocham ten przedmiot.
No i chcę ogólnie do szkoły bo mi się ku*wa nudzi przed kompem.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 22:26
@Kivera: A ja chce do Polskiego bo moge robić co chce mimo to że nauczycielka pie**oli głupoty
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2017, 22:31
a moja nauczycielka od polskiego jest zajebista, fajnie uczy, jest miła i często puszcza na lekcji jakieś filmy, normalnie żyć nie umierać, moja ulubiona nauczycielka
Odpisz
24 sierpnia 2017, 22:41
@Kivera: a ja chcę do zabawnych szkolnych sytuacji, do moich kolegów ze szkoły, do lekcji polskiego, do laski w której się podkochuje, do grania i siedzenia na jeja w kiblu pod presją bo mam zakaz telefonu w szkole, do tego że starsze klasy mnie lubią i mi ksywki dają,do obserwacji ulicy z kolegami przez okno...
Ale nie chcę do babki od matmy, tych wszystkich wkurzających debili, akustycznych dzieci, tych wszystkich "jestem taki dorosły/a bo palę fajki i przeklinam",do spotkań nauczycieli z rodzicami...
Odpisz
25 sierpnia 2017, 08:09
@benben7: mam tak samo z polskim
Odpisz
24 sierpnia 2017, 22:23
nie przesadzajcie, szkoła nie jest zła, to najlepszy okres w życiu, mogę się z wami zamienić...
Odpisz
24 sierpnia 2017, 21:46
Niektórzy tu narzekają na swoje patologie, niektórzy się cieszą, bo pewnie całe wakacje siedzieli na kompie... A tylko mi się fizycznie ku*wa nie chce?
Odpisz
24 sierpnia 2017, 21:55
@Krzyniu: Mi przez cały lipiec zwolniła prędkość internetu zwolniła do 30 kb/s. Tydzień temu wysłali mi list z przeprosinami. Dorzucili tabliczkę czekolady jako rekompensatę.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 21:59
@Helix4747: Oooo, aż się uśmiechnęłam.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 22:10
@Krzyniu: aa ku*wwwa martyw jestes
Odpisz
24 sierpnia 2017, 20:50
Odpisz
24 sierpnia 2017, 20:38
Mistrzu Joda ratuj mnie
Odpisz
24 sierpnia 2017, 20:18
Ech, znowu ta sama patola
Odpisz
24 sierpnia 2017, 15:33
A studenci szczerza zeby
Odpisz
24 sierpnia 2017, 14:31
dats tru
Odpisz