Tak właśnie działa ta branża
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Tacy to pożyją
Nie znoszę kleszczy
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2017, 14:45
order gifa
Odpisz
24 sierpnia 2017, 22:55
Kto grał w nowego dooma?
Odpisz
24 sierpnia 2017, 22:59
Ja
Odpisz
24 sierpnia 2017, 23:08
Ja
Odpisz
25 sierpnia 2017, 10:34
@Fifel123: m2
Odpisz
15 września 2017, 20:12
Ja. Nawet kupiłem koszulkę z przedsprzedaży, a sama gra jest w edycji kolekcjonerskiej.
Odpisz
16 września 2017, 17:37
Ja dopiero na switchu za jakieś pół roku będę grał.
Odpisz
24 sierpnia 2017, 22:35
Akurat zagrałbym sobie w GTA VC na silniku 5, lub chociaż w 4 na rozwiązaniach 5
Odpisz
24 sierpnia 2017, 23:46
@PaRapps: to co mówisz to by był remake który jednak pracy wymaga
remaster to byś miał gta vc na tym samym silniku tylko że tekstury hd i kompatybilność z najnowszymi systemami
Odpisz
14 września 2017, 21:18
@bylejakbylegdzie: do GTA remastery sensu nie mają, bo mody są
Odpisz
15 września 2017, 07:42
@PaRapps: Akurat 4 pod względem mechaniki i sztucznej inteligencji jest lepsza od 5
Odpisz
15 września 2017, 08:41
@PaRapps: Podobno GTA VI(CE) ma byc w vice city.
Odpisz
16 września 2017, 09:24
@rogaliq: zobaczymy, w sumie to dosyć logiczne bo ta lokalizacja jeszcze nie dostała nowej odsłony ale również z powodu wywalenia san fierro i las venturas te 2 lokacje też są możliwe jako przyszłe części
Odpisz
16 września 2017, 17:36
@bylejakbylegdzie: Oby nie.
Odpisz
15 września 2017, 06:57
Nigdy nie zrobiłbym lepszej animacji.
Odpisz
15 września 2017, 06:39
admin coś ty zrobił
Odpisz
15 września 2017, 06:02
Myślałem że to będzie gif z pac-manem
Odpisz
14 września 2017, 23:12
to miał być gif? no ch*j nie wyszło
Odpisz
14 września 2017, 22:50
Odpisz
14 września 2017, 21:57
gif na 100%
(tutaj ma być order zje**nia obrazka)
Odpisz
14 września 2017, 21:35
Ja nie chcę nic mówić , ale Remaster Uncharted 1-3 lub TheLastOfUs to dla mnie i wielu ludzi świetny pomysł
Odpisz
14 września 2017, 21:51
@Voxus: Zgadzam się z tobą
The Last of Us fajne bardzo
Odpisz
14 września 2017, 21:52
@Voxus: Dzisiaj skończyłem uncharted kolekcja natana drakea i było zajebiste
Odpisz
14 września 2017, 21:34
Te emocje i wybuchy
Odpisz
14 września 2017, 21:34
super zanimowane
Odpisz
14 września 2017, 21:27
To najbardziej gif jaki kiedykolwiek gif w gif gifów
Odpisz
14 września 2017, 21:20
tak bardzo gif
Odpisz
14 września 2017, 21:19
Wystraszyłem się tego jumpscare'a..
.
Odpisz