Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
To się nie może nie udać
To by wystarczyło
Przerwa na herbatkę
Były nóżki, nie ma nóżek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2017, 00:44
jakby dzieciak zjechał na brzuchu i by mu przebiło tętnice XDD
Odpisz
31 sierpnia 2017, 00:52
@makajet: WYKRWAWIENIE PRANK (GONE WRONG) 2017 PL
Odpisz
1 września 2017, 06:53
@makajet: Bardzo dobry awatar szanuje.
Odpisz
1 września 2017, 13:44
Do kogo to?
Odpisz
Edytowano - 2 września 2017, 12:28
Do makajeta. Chociaż ty tez masz fajną D.ve
Odpisz
26 sierpnia 2017, 09:29
wiem co będę robić przez resztę wakacji
Odpisz
30 sierpnia 2017, 21:04
@daglasio: Co będziesz robić?
Odpisz
30 sierpnia 2017, 21:11
@PolishPikachu: zabijać pupy dzieci
Odpisz
30 sierpnia 2017, 21:18
@daglasio: Chyba ręce
Odpisz
30 sierpnia 2017, 21:19
@daglasio: Już to widzę w kartotece więziennej
Skazany na 15 lat za zabijanie dziecięcych pup
Odpisz
30 sierpnia 2017, 21:25
@daglasio: jak weźmie rozpęd, może się wbić w rękę, stopę, nogę i rozpruć nogawkę i pozostawić bliznę przez pół nogi, to jest bardziej bolesne, niż się wydaje
Odpisz
30 sierpnia 2017, 21:40
@daglasio: Ja też wiem co będę robić. I na pewno nie będzie to zjeżdżanie z zjeżdżalni.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 23:04
Przetnie tętnicę i można się wykrwawić.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 08:02
@baarts:
Odpisz
31 sierpnia 2017, 11:11
@daglasio: to brzmi cholernie dwuznacznie
Odpisz
31 sierpnia 2017, 11:21
@PolishPikachu: Albo już w więzieniu:
A: Ej, stary, za co zostałeś skazany?
B: Ja? Za handlowanie bronią i narkotykami. A ty?
A. Aaa...nic takiego. Zabijałem dziecięce pupki.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 14:17
@JapanBall:
Odpisz
31 sierpnia 2017, 14:21
@kapitan_Rosja:
Odpisz
31 sierpnia 2017, 12:02
Nieźle dupa będzie boleć
Odpisz
31 sierpnia 2017, 11:11
Co za zło
Odpisz
31 sierpnia 2017, 09:42
Zaraz, na co to jest przyklejone? Plastelina? Chyba tak, gimbusy nie mają dostępu do lepszych środków. Plastelina potrafi odpaść sama z siebie, wystarczy, żeby dzieciak trącił to nogą. W najgorszym wypadku dziubnie się w tyłek i pojedzie dalej a pinezka spadnie. Zresztą najwygodniej zjeżdża się w długich spodniach, a przy jeansach czy nawet grubszych dresach pinezka zaczepi się w spodniach, tak że lekkie uniesienie nogi zapobiegnie pokłuciu. Numer na raz, w dodatku nie najlepszy.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 09:45
@Deprecha: Aha, zapomniałam, macie tutaj pudło szlachetne serduszka -> |___________|
Odpisz
31 sierpnia 2017, 22:30
@Deprecha: *na strzałki w dół
Odpisz
31 sierpnia 2017, 04:59
O kuhwa, to będzie boleć fhui. Zależy na co jest przyklejona, plastelina powinna odkleić się zaraz po wbiciu. Ale użycie silniej trzymającego materiału (lub niefortunny kąt zjeżdżania ) mógłby rozpruć skórę na głębokości 1 cm w tym nawet zahaczyć o tętnice itp.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 09:19
@korsti: Jakby się to tam mocno trzymało to by Ci przejechalo przez całe ciało. Od nogi po żebra
Odpisz
30 sierpnia 2017, 22:59
Odpisz
31 sierpnia 2017, 09:10
Mamma mia...
Odpisz
31 sierpnia 2017, 07:36
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2017, 09:09
ITZ JUS A BRANCC BRO XDDDDDD LUKE THERE IS (your father) CAMERA XDDDDD
WANNA FUCC XDDDD BUT WITH PEPPER XDDDDDDDDD YOU CNOW FOR LUK XDDD
Odpisz
31 sierpnia 2017, 08:28
Naprawdę nie róbcie tego
Odpisz
31 sierpnia 2017, 05:13
To nie czyni Cię zwyrolem
Jesteś po prostu debilem
Odpisz
26 sierpnia 2017, 09:35
Odpisz
30 sierpnia 2017, 21:53
@Shigen: Nothing? Bo kto udowodni że to on/a?
Odpisz
30 sierpnia 2017, 22:28
@Monster_: Odciski palców (chyba, że w rękawiczkach).
Odpisz
30 sierpnia 2017, 22:30
@HIbiskus123: Ty chyba nie wiesz na czym to polega... Z czym mieli by je porównać? Skąd będą wiedzieć że to te właściwe (miejsce publiczne, dużo ludzi, dużo odcisków)?
Odpisz
30 sierpnia 2017, 22:34
@Monster_: Ale szpilki, chyba, nie miałby nikt celu dotykać.
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2017, 02:05
@HIbiskus123: A myślisz że jak ci się w du... wbije to jej nie wyciągniesz?
Odpisz
31 sierpnia 2017, 00:18
auć
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2017, 10:10
Lepiej działa jak przykleisz igłę z HIV, dzieciak będzie sprankowany na całe życie.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 12:11
@xAzumiKx: zuo
Odpisz
30 sierpnia 2017, 21:24
@xAzumiKx: Po co HIV ? Daj od razu Ebole, dodatkowo zarazi swoich kolegów, którzy zarażą swoich kolegów i sprankowani będą tysiące ludzi .
Odpisz
30 sierpnia 2017, 21:50
@Shadow_blade: Ebole da się, leczyć objawowo, a HIV to zabawa na całe zycie, później może wystąpić aids i też zarazi sporo osób (rany otwarte itp), no chyba że odrazu zauważy, to nie będzie aids.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 22:24
@xAzumiKx: hivem nie jest się tak łatwo zarazić, poza tym szybko ginie poza organizmem nosiciela, więc trzeba by wymieniać te igły
Odpisz
30 sierpnia 2017, 23:58
@Shadow_blade: Global Prank
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2017, 00:02
@Michael_Craess: Hivem jest się bardzo łatwo zarazić, ale fakt faktem, bez nosiciela długo nie "przeżywa" Daje w cudzysłowie bo z naukowego punktu widzenia wirusy nie są istotami żywymi.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 23:21
ty zły człowieku
Odpisz
30 sierpnia 2017, 23:21
Gotowe, teraz czekam na część drugą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz