Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
To będzie bolało
Nigdy na to nie wpadną
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 grudnia 2020, 12:25
... i na dodatek, nie ma gdzie się odlać
Odpisz
30 stycznia 2020, 14:52
Ale nalesniki je sie ręką
Odpisz
2 września 2017, 11:05
Można wylizać bo bedzie to samo i taniej
Odpisz
2 września 2017, 10:38
pojsc do lazieki
Odpisz
26 sierpnia 2017, 17:06
w spodnie wytrzeć
Odpisz
26 sierpnia 2017, 16:36
Ehm a wanna/zlew w łazience,albo w akcie desperacji kibel?
Odpisz
26 sierpnia 2017, 14:59
Co to za tak tłuste naleśniki?
Odpisz
26 sierpnia 2017, 15:03
@AsikRumun: na oleju smażone
Odpisz
26 sierpnia 2017, 16:28
Aa no tak xP Ja daję olej do ciasta.
Odpisz