Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Północne Węgry
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Totalnie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2017, 17:04
Pamiętam jak w simsach bawiłem się w Auschwitz
Odpisz
26 sierpnia 2017, 17:08
@EmielRegis: a ja w topiarke 3000
Odpisz
26 sierpnia 2017, 17:13
@TheOfficialForeus: Ja jak budowałem Auschwitz to najpierw robiłem korytarz do domu mieszkalnego naczelnika więzienia, a kiedy policja lub ktoś inny chciał wejść zatrzymywałem czas, zamurowywałem wejście do mieszkania i wyjście a otwierałem drogę do terenu zamkniętego, cel właził tam bo postawiłem tam jedną lodówkę a ja zamykałem za nim. Po jakimś czasie dookoła ogrodzenia dorobiłem makiety wież strażniczych i postawiłem sporo lamp oraz usunąłem jedyną lodówkę i czekałem. Potem zbierałem nagrobki i zrobiłem cmentarz za domem a następnie powtórzyłem proces od nowa.
Odpisz
29 sierpnia 2017, 13:45
@EmielRegis: każdy ma jakieś preferencje. nie oceniam
Odpisz
6 listopada 2018, 19:59
@EmielRegis: no fajnie. jak to się robi?! GADAAAAJ!!!×2×2×2×2×2~~
Odpisz
6 listopada 2018, 19:59
@EmielRegis: sorry za lekki odkop jestem z losowych
Odpisz
24 sierpnia 2020, 10:31
@SongManka510: niema problemu
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2019, 20:06
Mie w Simsach fascynuje normalne nudne życie Simów
Odpisz
26 sierpnia 2017, 17:01
Gdy do mojej rodzinki Simów kos przychodził odgradzałem go żywopłotem i zostawiałem. Polecam. Lepsze niż własny zwierzak.
Odpisz
29 sierpnia 2017, 15:46
@Jedyny_LordGaben_Over9000: Że co proszę?
Odpisz
29 sierpnia 2017, 23:23
@Pendrag: Ja mam kose z kosami więc pszypau
Odpisz
26 sierpnia 2017, 16:45
co zuo
Odpisz
26 sierpnia 2017, 16:46
@TheOfficialForeus: *co za zuo
Odpisz
26 sierpnia 2017, 16:57
@TheOfficialForeus: usuń konto
Odpisz
26 sierpnia 2017, 16:59
@ruzwelt1: heh..., nie
Odpisz
26 sierpnia 2017, 17:06
@TheOfficialForeus: tak
Odpisz
26 sierpnia 2017, 17:07
@ruzwelt1: nein
Odpisz
26 sierpnia 2017, 17:09
@TheOfficialForeus: tak
Odpisz
26 sierpnia 2017, 17:09
@ruzwelt1: νειν
Odpisz
26 sierpnia 2017, 17:10
@TheOfficialForeus: tak
Odpisz
26 sierpnia 2017, 17:11
@ruzwelt1: ηψχφυθ po prostu nie
Odpisz
26 sierpnia 2017, 17:17
@TheOfficialForeus: tak
Odpisz
26 sierpnia 2017, 17:19
@ruzwelt1: nie .... koniec 🔝idz se dalej xD
Odpisz
26 sierpnia 2017, 17:22
@TheOfficialForeus: tak
Odpisz
26 sierpnia 2017, 17:45
@ruzwelt1: usuń się
Odpisz
26 sierpnia 2017, 20:50
@WCZORAJ: Nie
Odpisz
29 sierpnia 2017, 13:43
@ruzwelt1: taj
Odpisz
29 sierpnia 2017, 14:49
@ruzwelt1:
Odpisz
29 sierpnia 2017, 15:44
@ruzwelt1: Nie jesteś fajny ani śmieszny
Odpisz
27 sierpnia 2017, 08:04
Ja tam zawsze używałam kodów na nastrójniki, by zobaczyć każdy rodzaj śmierci jak najszybciej.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 17:23
Ja jak grałam w simsy to robiłam rodzinę duchów gdzie każdy miał swój "specjalny" rodzaj śmierci.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 17:24
@wiki954: no i prawidłowo xD
Odpisz