Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2019, 22:11
trzaskać można drzwiami, a nie do zdjęć kima
Odpisz
30 sierpnia 2017, 01:00
Chciałby ktoś linka do ciekawego opowiadania o prezydentach? Nie moje, ale jest Duda i parasole (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 sierpnia 2017, 19:40
@LamorozecWafel14: ja chcem!
Odpisz
30 sierpnia 2017, 23:47
@xxxPaterrix03xxx: Jako, że przezorny bana nie dostanie zapraszam na moje konto na wattpadzie o nazwie grawitacjassie gdzie podeślę linka
Odpisz
30 sierpnia 2017, 06:14
Przystojniak~
Odpisz
30 sierpnia 2017, 13:41
@lorax12:
Odpisz
30 sierpnia 2017, 13:40
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2017, 11:22
Byłby przez to znacznie bardziej poważany na świecie. No szczerze mówiąc nie wygląda teraz groźnie a bardziej jak wyrośniete dziecko z nadwagą.
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2017, 12:10
@Hartio: Przydałby się wąs, niczym wąs Stalina
Odpisz
26 sierpnia 2017, 21:41
Aż mi się jeden film przypomniał...
Odpisz
29 sierpnia 2017, 23:34
@Deprecha: Jaki?
Odpisz
29 sierpnia 2017, 23:40
@DankMeme: Eee... społeczno-przyrodniczy
Odpisz
30 sierpnia 2017, 00:12
@Deprecha: Tytuł?
Odpisz
30 sierpnia 2017, 09:15
@DankMeme: Nie przykładam wielkiej wagi do tytułów filmów por... e... społeczno-przyrodniczych.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 10:12
@Deprecha: Och, okej. Nie zrozumiałam na początku.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 07:03
Odpisz
30 sierpnia 2017, 01:54
Ruchable
Odpisz
29 sierpnia 2017, 21:26
Wyglądałby jak typowy kpopowy piosenkarz :p
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:10
Bo to w sumie koreańczyk
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:11
@FeelingBro: no w sumie tak :p
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:40
Bardziej przystojniejszy jest
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:07
Przez chwile zastanawiałem się nad swoją orientacją ale jednak jestem normalny
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:12
@QalkQMen: zawsze możesz być bi
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:14
@Loser: Zawsze to jakieś wyjście
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:18
@QalkQMen: \________________________________________/
potem będą kłótnie kto pha
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:20
dafuq
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:22
połamałeś na smartfonie :/
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:23
@Loser: Kto dyma
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2017, 20:17
Wyglada jak fuckboy
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:14
Przystojniaczek
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:13
Mi się podoba
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:08
Od razu wygląda tak jakoś groźniej...
Odpisz