Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2019, 22:11

trzaskać można drzwiami, a nie do zdjęć kima

Avatar LamorozecWafel14

30 sierpnia 2017, 01:00

Chciałby ktoś linka do ciekawego opowiadania o prezydentach? Nie moje, ale jest Duda i parasole (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar xxxPaterrix03xxx

30 sierpnia 2017, 19:40

@LamorozecWafel14: ja chcem!

Avatar LamorozecWafel14

30 sierpnia 2017, 23:47

@xxxPaterrix03xxx: Jako, że przezorny bana nie dostanie zapraszam na moje konto na wattpadzie o nazwie grawitacjassie gdzie podeślę linka

Avatar lorax12

30 sierpnia 2017, 06:14

Przystojniak~

Avatar kozaczeq

30 sierpnia 2017, 13:41

Avatar kozaczeq

30 sierpnia 2017, 13:40

Avatar Hartio

Edytowano - 30 sierpnia 2017, 11:22

Byłby przez to znacznie bardziej poważany na świecie. No szczerze mówiąc nie wygląda teraz groźnie a bardziej jak wyrośniete dziecko z nadwagą.

Avatar kolkav5

Edytowano - 30 sierpnia 2017, 12:10

@Hartio: Przydałby się wąs, niczym wąs Stalina

Avatar Deprecha

26 sierpnia 2017, 21:41

Aż mi się jeden film przypomniał...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Deprecha

30 sierpnia 2017, 09:15

@DankMeme: Nie przykładam wielkiej wagi do tytułów filmów por... e... społeczno-przyrodniczych.

Avatar DankMeme

30 sierpnia 2017, 10:12

@Deprecha: Och, okej. Nie zrozumiałam na początku.

Avatar Pendrag

30 sierpnia 2017, 07:03

Avatar Ares011

30 sierpnia 2017, 01:54

Ruchable

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2017, 21:26

Wyglądałby jak typowy kpopowy piosenkarz :p

Avatar FeelingBro

29 sierpnia 2017, 22:10

Bo to w sumie koreańczyk

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2017, 22:11

@FeelingBro: no w sumie tak :p

Avatar ALKATRAZ

29 sierpnia 2017, 20:40

Bardziej przystojniejszy jest

Avatar QalkQMen

29 sierpnia 2017, 20:07

Przez chwile zastanawiałem się nad swoją orientacją ale jednak jestem normalny

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2017, 20:22

połamałeś na smartfonie :/

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2017, 20:23

@Loser: Kto dyma

Avatar PazdanBoy

Edytowano - 29 sierpnia 2017, 20:17

Wyglada jak fuckboy

Avatar derwus

29 sierpnia 2017, 20:14

Przystojniaczek

Avatar Loser

29 sierpnia 2017, 20:13

Mi się podoba

Avatar Grzechoooo

29 sierpnia 2017, 20:08

Od razu wygląda tak jakoś groźniej...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka