Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TenLucznik

27 sierpnia 2017, 00:56

,,edytuj" więc raczej fejk.

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2017, 19:57

@TenLucznik: Facebook pokazuje, ze mozesz edytowac jakby bylo to podczas edycji w tym miejscu byl by przycisk "zapisz".

Avatar Broski

31 sierpnia 2017, 20:38

Rozumiem, że to autentyczna sytuacja o Twoim dziadku?

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2017, 20:40

@Broski: owszem, to naprawde u mojego dziadka.

Avatar Broski

31 sierpnia 2017, 20:53

W sumie to ciesz się, że dziadek się tak szybko w to wkręcił i daje radę :)

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2017, 21:00

@Broski: Cieszę się, ale jeszcze do końca go nie wkręciłem. Ale idzie dobrze.

Avatar Broski

31 sierpnia 2017, 21:02

Dobrze, że ma chęci do tego, a nie jest nastawiony niechętnie.

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2017, 21:15

@Broski: też mnie to cieszy.

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2017, 21:24

@Broski: Jaki idiota dał Ci strzałki w dół?

Avatar Broski

31 sierpnia 2017, 22:01

Widocznie mam swojego hejtera :)

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2017, 22:42

@Broski: ja tez mam *patrz na ponizsze komentarze*.

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2017, 08:56

Cebulix level Pro

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2017, 22:48

kurcze ktoś zepsuł średnią... :-(

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2017, 20:05

\___/ zapomnialem zostawic pudelka.

Avatar MrEmce

26 sierpnia 2017, 22:03

"WIEŚKAAAA, GDZIE MOJE KRZYŻÓWKI?!"
"LENIWE WNUKI NA DZIAŁKE PRACOWAĆ A NIE NA KOMPUTERZE"

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2017, 22:04

@MrEmce: Baśka, nie Wieśka.

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2017, 22:04

@MrEmce: I jestem jedynym wnukiem...

Avatar MrEmce

Edytowano - 26 sierpnia 2017, 22:06

Nie odnosiłem się ani do ciebie, ani do autora tych cytatów.
Po za tym polecam korzystać z opcji edytuj, jak chcesz dodać coś jeszcze.

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2017, 22:07

@MrEmce: Możliwe, jednakże zostawiłeś to pod moim memem, i uwazam, iz mialem prawo pomyslec, ze to moglobyc zartobliwie skierowane do mnie, oraz mojego dziadka.

Avatar MrEmce

26 sierpnia 2017, 22:09

Ano miałeś, miałeś. Nie zaprzeczę.

Avatar benben7

26 sierpnia 2017, 22:08

po co dziadkowi Facebook? i po co mu opcja "znajdź znajomych" skoro jemu by się przydała opcja "wskrześ znajomych"

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2017, 22:12

@benben7: Po co dziadkowi facebook? do komunikowania się z roznymi znajomymi, do rozmow z rodzina, dla mozliwosci szybkiego zobaczenie zdjec z wakacji rdziny (np. moich). uwazam iz moj dziadek nie jest zacofany spolecznie, orientuje sie troche "w tych internetach" i moze miec face'a.

Avatar benben7

26 sierpnia 2017, 22:13

No spoko

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2017, 22:14

@benben7: ok

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Niezniszczalne

Fajnie że odpowiedzieli

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka