Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Niezniszczalne
Fajnie że odpowiedzieli
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2017, 00:56
,,edytuj" więc raczej fejk.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 19:57
@TenLucznik: Facebook pokazuje, ze mozesz edytowac jakby bylo to podczas edycji w tym miejscu byl by przycisk "zapisz".
Odpisz
31 sierpnia 2017, 20:38
Rozumiem, że to autentyczna sytuacja o Twoim dziadku?
Odpisz
31 sierpnia 2017, 20:40
@Broski: owszem, to naprawde u mojego dziadka.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 20:53
W sumie to ciesz się, że dziadek się tak szybko w to wkręcił i daje radę :)
Odpisz
31 sierpnia 2017, 21:00
@Broski: Cieszę się, ale jeszcze do końca go nie wkręciłem. Ale idzie dobrze.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 21:02
Dobrze, że ma chęci do tego, a nie jest nastawiony niechętnie.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 21:15
@Broski: też mnie to cieszy.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 21:24
@Broski: Jaki idiota dał Ci strzałki w dół?
Odpisz
31 sierpnia 2017, 22:01
Widocznie mam swojego hejtera :)
Odpisz
31 sierpnia 2017, 22:42
@Broski: ja tez mam *patrz na ponizsze komentarze*.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 08:56
Cebulix level Pro
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:48
kurcze ktoś zepsuł średnią... :-(
Odpisz
31 sierpnia 2017, 20:05
\___/ zapomnialem zostawic pudelka.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:03
"WIEŚKAAAA, GDZIE MOJE KRZYŻÓWKI?!"
"LENIWE WNUKI NA DZIAŁKE PRACOWAĆ A NIE NA KOMPUTERZE"
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:04
@MrEmce: Baśka, nie Wieśka.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:04
@MrEmce: I jestem jedynym wnukiem...
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2017, 22:06
Nie odnosiłem się ani do ciebie, ani do autora tych cytatów.
Po za tym polecam korzystać z opcji edytuj, jak chcesz dodać coś jeszcze.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:07
@MrEmce: Możliwe, jednakże zostawiłeś to pod moim memem, i uwazam, iz mialem prawo pomyslec, ze to moglobyc zartobliwie skierowane do mnie, oraz mojego dziadka.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:09
Ano miałeś, miałeś. Nie zaprzeczę.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:08
po co dziadkowi Facebook? i po co mu opcja "znajdź znajomych" skoro jemu by się przydała opcja "wskrześ znajomych"
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:12
@benben7: Po co dziadkowi facebook? do komunikowania się z roznymi znajomymi, do rozmow z rodzina, dla mozliwosci szybkiego zobaczenie zdjec z wakacji rdziny (np. moich). uwazam iz moj dziadek nie jest zacofany spolecznie, orientuje sie troche "w tych internetach" i moze miec face'a.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:13
No spoko
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:14
@benben7: ok
Odpisz