Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To musiało być męczące
Jakby trochę nie fair
Nie są aż takie pyszne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2017, 15:07
Ja ich toleruję za patapony (gdyby nie one to bym znienawidził Japonię \___/ - pudło na hejty)
Odpisz
30 sierpnia 2017, 16:01
@Krybex101: Pata pon don chaka!
Odpisz
30 sierpnia 2017, 16:31
DON CHAKA! Najlepsze lekarstwo na truciznę!
Odpisz
30 sierpnia 2017, 22:37
@Krybex101: no fajne są przeszłam od drugiej części bo jak dla mnie jedynka ma przesadzony poziom trudności
Odpisz
31 sierpnia 2017, 06:43
@sucy_manbavaran: najgorszy. Ostatni boss jak się nie pofarmi dość dużo to się go nie pokona za chiny
A trójka wręcz wymiata z muzyką
Odpisz
31 sierpnia 2017, 08:38
@Krybex101: trójka za łatwa jest, praktycznie samą się przechodzi
Odpisz
31 sierpnia 2017, 10:28
@sucy_manbavaran: jak się weźmie Tondenge to tak a innymi bohaterami to już nie tak łatwo ;)
Odpisz
31 sierpnia 2017, 12:54
@Krybex101: nie no tylko yumipon jest troche trudny yarida też łatwy
Odpisz
31 sierpnia 2017, 14:06
@sucy_manbavaran: zgadzam się
Odpisz
30 sierpnia 2017, 19:10
Ale Japończycy wcale nie patrzą tak przychylnie na hentai czy na otaku
Wręcz przeciwnie
Odpisz
30 sierpnia 2017, 22:35
@lorax12: No raczej bo kto by sie tym chciał chwalić, tłumaczenie (To nazywa się *hentai, a to sztuka.(*hentai = nienormalnoś, zboczeniec) no i czym się tu chwalić?
Odpisz
31 sierpnia 2017, 05:09
@sucy_manbavaran: wiem co znaczy hentai po Japońsku
I tak masz rację
To weeabou zagraniczni się często tym jarają
Odpisz
30 sierpnia 2017, 15:43
Chyba dwie bomby nie pomogły
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2017, 14:29
*CZEKA NA KOMENTARZ OD DAWIDA(jakieśtamnumerynieobchodzimnieto)*
jeżeli ktoś nie kuma to na mój profil ;-) (Chociaż i tak nikogo to nie interesuje ;__;)
Odpisz
30 sierpnia 2017, 16:32
tak
Odpisz
30 sierpnia 2017, 16:53
Odpisz
30 sierpnia 2017, 14:06
Zboczyli (lenny)
Odpisz
30 sierpnia 2017, 14:06
Ehh. Czemu Japonio?
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:43
5 bo The Office.
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2017, 22:39
Gdzieś przez chwilą mi migło, że Korea wysłała rakiety na Japonię... Wie ktoś coś bliżej?
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:40
@Krzyniu: zrobili już o tym pewnie anime
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:45
@siemak: Perfekcyjna odpowiedź, szanuję.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:46
@Krzyniu: Uruchomili rakiety do morza w kierunku Japonii, ale wojsko amerykańskie powiedziało, że te trzy rakiety albo nie wystartowały, albo wybuchły na starcie
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:58
@Mati129: Rakieta nr 1 i nr 2 zawiodły w locie a nr 3 eksplodowała przy starcie.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 22:59
@Mati129: nie wiem czemu ale kisne z tego wybuchu na starcie xD
Odpisz
27 sierpnia 2017, 10:14
@Rasing430: Do trzech razy sztu...
Odpisz
30 sierpnia 2017, 17:00
@Mati129: co za debile lol
Odpisz
30 sierpnia 2017, 17:20
@Rasing430: Ja tu myślałem że to na jaja. A tymczasem jak zrozumiałem że to serio zacząłem kisnac tak jak ten wyżej z eksplozji przy starcie XD
Odpisz
30 sierpnia 2017, 17:33
@Lekki69: ja też XD
Odpisz
30 sierpnia 2017, 20:53
@Tf2Medic: Ja bym się powiesił na miejscu Kima czy jak temu zoltkowi, zwłaszcza ze wyciekło to info poza ten kraj, światowa siara xD
Odpisz
31 sierpnia 2017, 10:13
@Lekki69: skisłam bardzo XD
Odpisz