Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Krybex101

30 sierpnia 2017, 15:07

Ja ich toleruję za patapony (gdyby nie one to bym znienawidził Japonię \___/ - pudło na hejty)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar sucy_manbavaran

31 sierpnia 2017, 12:54

@Krybex101: nie no tylko yumipon jest troche trudny yarida też łatwy

Avatar Krybex101

31 sierpnia 2017, 14:06

@sucy_manbavaran: zgadzam się

Avatar lorax12

30 sierpnia 2017, 19:10

Ale Japończycy wcale nie patrzą tak przychylnie na hentai czy na otaku
Wręcz przeciwnie

Avatar sucy_manbavaran

30 sierpnia 2017, 22:35

@lorax12: No raczej bo kto by sie tym chciał chwalić, tłumaczenie (To nazywa się *hentai, a to sztuka.(*hentai = nienormalnoś, zboczeniec) no i czym się tu chwalić?

Avatar lorax12

31 sierpnia 2017, 05:09

@sucy_manbavaran: wiem co znaczy hentai po Japońsku
I tak masz rację
To weeabou zagraniczni się często tym jarają

Avatar MrSchab

30 sierpnia 2017, 15:43

Chyba dwie bomby nie pomogły

Avatar
Aragonianin

Edytowano - 30 sierpnia 2017, 14:29

*CZEKA NA KOMENTARZ OD DAWIDA(jakieśtamnumerynieobchodzimnieto)*
jeżeli ktoś nie kuma to na mój profil ;-) (Chociaż i tak nikogo to nie interesuje ;__;)

Avatar Ptasznik

30 sierpnia 2017, 16:32

tak

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2017, 16:53

Avatar Kto_Inny

30 sierpnia 2017, 14:06

Zboczyli (lenny)

Avatar GalenMarek

30 sierpnia 2017, 14:06

Ehh. Czemu Japonio?

Avatar jacek1s

26 sierpnia 2017, 22:43

5 bo The Office.

Avatar Krzyniu

Edytowano - 26 sierpnia 2017, 22:39

Gdzieś przez chwilą mi migło, że Korea wysłała rakiety na Japonię... Wie ktoś coś bliżej?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Lekki69

30 sierpnia 2017, 20:53

@Tf2Medic: Ja bym się powiesił na miejscu Kima czy jak temu zoltkowi, zwłaszcza ze wyciekło to info poza ten kraj, światowa siara xD

Avatar Tf2Medic

31 sierpnia 2017, 10:13

@Lekki69: skisłam bardzo XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To musiało być męczące

Jakby trochę nie fair

Nie są aż takie pyszne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka