Uzależniony jakiś ten Pioter
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Nie są aż takie pyszne
Pozdrawiam świetliki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2025, 10:08
ja do Janusza: ZAMKNIJ PI..Ę ŚMIECIU!!!
Odpisz
28 sierpnia 2017, 18:07
Odpisz
31 sierpnia 2017, 11:51
@Pikachu_fan_Subaru:
Odpisz
31 sierpnia 2017, 12:58
Kruci
Odpisz
29 sierpnia 2017, 15:31
Logika
Odpisz
27 sierpnia 2017, 13:25
kisnę przez tego małego...
Odpisz
28 sierpnia 2017, 18:20
@Maly_modelarz15: Fajny avatar
Odpisz
28 sierpnia 2017, 18:22
@Mr_Quicky: wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
28 sierpnia 2017, 18:24
@Maly_modelarz15: Można w pełne skali?
Odpisz
28 sierpnia 2017, 18:26
@Mr_Quicky: oke, ale później i nie tutaj
Odpisz
28 sierpnia 2017, 19:06
@Maly_modelarz15: też poproszę
Odpisz
28 sierpnia 2017, 19:17
@FeedorMid1: wrzuciłbym go dla wszystkich w komentarzach pod moim profilem, ale nie wiem, czy tam też za takie coś bana można dostać...
Odpisz
28 sierpnia 2017, 20:18
@Maly_modelarz15: Nie dostaniesz
Odpisz
28 sierpnia 2017, 20:20
@Mr_Quicky: noiz to zaraz tam wrzucę...
Odpisz
28 sierpnia 2017, 20:52
@Mr_Quicky: już wrzuciłem, ale jako zabezpieczony link
Odpisz
29 sierpnia 2017, 02:46
@Maly_modelarz15: Jutro obczaje :)
Odpisz
29 sierpnia 2017, 14:56
@Mr_Quicky: za późno :c admin jakoś wyczaił i usunął Dx ale mogem Ci szybko ten zabezpieczony link na twój profil podrzucić, pod warunkiem, że po downloadzie fapmateriału go usuniesz...
Odpisz
29 sierpnia 2017, 15:25
@Maly_modelarz15: Ok :)
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:54
Zaraz, kto korzysta z myszki do kopiowania zamiast z ctrl+c...
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:54
@KingsMax: Moj tata .-.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:56
@KingsMax: Żeby wcisnąć ctr c trzeba najpierw zaznaczyć myszką
Odpisz
27 sierpnia 2017, 00:25
Napisal "do kopiowania", nie "do zaznaczania"...
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2017, 01:45
@KingsMax: Ja bo nie znam żadnego skrótu klawiszowego xd
Odpisz
27 sierpnia 2017, 11:12
Ja znam kilka, akurat te mało popularne. Za to kopiuj-wklej umiem tylko myszką.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 11:38
shift+strzałki... Da się zaznaczać tekst bez myszki.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 11:46
@opliko95: lub ctrl+a
Odpisz
28 sierpnia 2017, 18:23
@KingsMax: Hmmm, może dlatego że myszką jest najszybciej? Po zaznaczeniu myszką szybciej nią skopiujesz niż wykonasz kombinacje dwóch klawiszy.
Odpisz
28 sierpnia 2017, 21:37
@Mr_Quicky: Ja posiadam 2 ręce... ale współczuję.
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2017, 18:26
Zajebiste, róbcie więcej takich memów. Do tej pory się śmieję z tego młodego.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 12:10
Ekhem... zakladki... ekhem...
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:35
Ktokolwek robi komiksy o Januszach, wyjdź za mnie
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:51
:3
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:51
@Bananeczek: <3
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:52
As a friend <3
Odpisz
27 sierpnia 2017, 00:05
@Bananeczek:
Odpisz
27 sierpnia 2017, 08:39
(*) Poległy w friendzone.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 07:01
jakbym widział swojego ojca
Odpisz
27 sierpnia 2017, 01:47
fake. Powątpiewam żeby Janusz wydał hajs na Maca :^
Odpisz
27 sierpnia 2017, 02:03
@WebsTer230: Ten laptop nawet nie przypomina MacBooka.
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:34
Tak było, historia prawdziwa
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:35
@MrRolan: No tak było, nie zmyślam
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:37
@EmielRegis: Panie nie obrażaj Pan dobre ?
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:41
@MrRolan: Panie odpieprz się pan ode mnie
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:43
@EmielRegis: Co się kłócita po nocach szuje jedne! Dzieci chco spać!
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:44
@Bananeczek: A Pan to jest menda bez kultury rozumie Pan?
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:49
@MrRolan: Ty sem zważaj na słownictwo szujo jedna! Się znalazł bogol, wielki pan kur*a jego mać!
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:54
@Bananeczek: Ooooo patrzajta szlachta się znalazła, złodziej i pijak, zasraniec
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:57
@MrRolan: Sem nie przyzwalaj zbereźniku ty, erosomanie jeden! Pan to jest bydlę bez honoru nie somsiad!
Odpisz
27 sierpnia 2017, 00:00
@Bananeczek: ja bez honoru? ! Panie ja z komuną walczyłem ja dla kraju bym oddał swojego Pioter a, Polak Polakowi takie rzeczy robi, chce ta to się bija Pan ze mną
Odpisz
27 sierpnia 2017, 00:01
@Bananeczek: EEE NO CISZA MENDY JEDNE JA TU TRUDNE SPRAWY OGLONDEN
Odpisz
27 sierpnia 2017, 00:03
@Mrpoker: Panie co pan!? Niech pan skończy tom błazenade i zamknie pan swojo durno jadaczkę wreszcie bo tu ludzie spać chco!
Odpisz
27 sierpnia 2017, 00:04
@MrRolan: polaki robaki się kłócą hehe
Odpisz
27 sierpnia 2017, 00:05
@Bananeczek: MENDO JYNBANA JEDNA BEZ HONORU JAK ŚMIESZ TAK MÓWIĆ DO MNIE
Odpisz
27 sierpnia 2017, 00:07
@Mrpoker: Pan jest jak ten Kaczyński
Odpisz
27 sierpnia 2017, 00:09
@MrRolan: JYNBANA BEZ HONOROWA BULWO WINCYJ WAS MADKE NIE MIOŁA
Odpisz
27 sierpnia 2017, 00:10
@Mrpoker: Wy to wszyscy bez wyjątku macie gemby niewyparzone i jesteście pospolite lewactwo niemyte! A pfu! Pfu! Pfu! Pluje na was szkodniki jedne!
Odpisz
Edytowano - 27 sierpnia 2017, 00:14
@Bananeczek: CZemu ja żyjo z takimi somsiadami co obrażajo niewinnych i prawowitych obywateli biało-czerwonego państwa. Wincyj madke was ni mioła? Ja pluje na takie mendy co wy co bez powodu drzom jadaczkę i jeszcze udajo niewinnych
Odpisz
27 sierpnia 2017, 00:17
@Mrpoker: Dobre Somsiad się kłuco a milicja już jedzie
Odpisz
27 sierpnia 2017, 00:20
@MrRolan: ja też z bagiet jestem somsiedzie gupi
Odpisz
27 sierpnia 2017, 01:03
@Bananeczek: *Spotted Włocławek*
Sertecznie nie posdrawiam sasiaduw z bloku. Pije sobie browara a tu nagle kżyki jak jasny h*j. Cala kamienica ma w dupie wasze hauasy kuhfa jego mać. Pżez waz mój Braianek nie mógł spac. Macue szczenscie ze w domu nie byuo moiego sebastianka bo by wam przypi*rdolił i był by spokój. Biedak ot 3 dni nie wrucił z zakupuf po mleko.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 01:15
@ZEUS_:
Odpisz
26 sierpnia 2017, 23:57
Ja kiedyś dostałam opie**ol za to, że nie znałam hasła do e-maila mojej mamy
Odpisz
27 sierpnia 2017, 00:00
@Henzej: co
Odpisz
27 sierpnia 2017, 00:02
@Henzej: Miałem podobnie, później email magicznie zniknął razem z dziennikiem vulcan >:), był zapisany na mozilli, w ustawieniach znalazłem hasło i go skasowałem.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 00:03
@xAzumiKx: Masz ty rozmach sku*wysynu
Odpisz
27 sierpnia 2017, 00:01
Ja raz tak miałem to jest zuo
Odpisz