memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 marca, 19:15
Na skrzyżowanie Przetłumaczyłem
Odpisz
9 maja 2025, 15:05
ja do janusza: to się wymawia "Carrefour" analfabeto pie....ony!!!
30 sierpnia 2017, 19:25
Jeszcze się okaże, że w Bagietowie to wymawiają jako kerfła czy coś
30 sierpnia 2017, 23:29
@FirankaMipinska: Twój awatar wyglada jak Akwamaryn z SU czy tylko mi się wydaje
31 sierpnia 2017, 20:05
@frnkiero: To jest Akwamaryn z SU narysowana dla beki w paincie, w pełnej wersji ma jeszcze podpis w stylu "BO JA ÓFASZAM, RZE RÓBIN FO FACET", nawiązuje to do regulaminu polskiej SU wiki
31 sierpnia 2017, 08:07
Kalafiur najlepszy.
30 sierpnia 2017, 22:24
u mnie kerfur był champion i tak zostało , wszyscy mówią że idą do szempjona
30 sierpnia 2017, 23:35
@Kapatulta: U mnie też
27 sierpnia 2017, 12:12
Nie rozumiem tego mema. Przecież chyba powinno się mówić "kerfur", a z innymi określeniami się nie spotkałem.
Edytowano - 30 sierpnia 2017, 21:15
@CzestochowaBall: Powinno się mówić Karfur, a nie Kerfur, więc pewnie o to chodzi.
30 sierpnia 2017, 20:26
Karfur
30 sierpnia 2017, 19:34
Co kur*a?
30 sierpnia 2017, 19:40
@Pendrag: tagi ryba
30 sierpnia 2017, 19:35
27 sierpnia 2017, 09:25
Carrefour to po francuski skrzyżowanie :v
30 sierpnia 2017, 19:28
@Tenketsu: A zakręt po Niemiecku wymawia się jak Polskie ,,ku*wa"
30 sierpnia 2017, 19:32
@Tenketsu: Pierwszy sklep tej firmy właśnie powstał na skrzyżowania, stąd ta nazwa
30 sierpnia 2017, 19:08
kartofla
27 sierpnia 2017, 09:49
Carrefuhrer
30 sierpnia 2017, 19:04
@razor88: Ty zły człowieku...
27 sierpnia 2017, 12:48
Kefir
27 sierpnia 2017, 12:00
Moja mama mówi Czempion
27 sierpnia 2017, 09:50
kefir
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 marca, 19:15
Na skrzyżowanie
Przetłumaczyłem
Odpisz
9 maja 2025, 15:05
ja do janusza: to się wymawia "Carrefour" analfabeto pie....ony!!!
Odpisz
30 sierpnia 2017, 19:25
Jeszcze się okaże, że w Bagietowie to wymawiają jako kerfła czy coś
Odpisz
30 sierpnia 2017, 23:29
@FirankaMipinska: Twój awatar wyglada jak Akwamaryn z SU czy tylko mi się wydaje
Odpisz
31 sierpnia 2017, 20:05
@frnkiero: To jest Akwamaryn z SU narysowana dla beki w paincie, w pełnej wersji ma jeszcze podpis w stylu "BO JA ÓFASZAM, RZE RÓBIN FO FACET", nawiązuje to do regulaminu polskiej SU wiki
Odpisz
31 sierpnia 2017, 08:07
Kalafiur najlepszy.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 22:24
u mnie kerfur był champion i tak zostało , wszyscy mówią że idą do szempjona
Odpisz
30 sierpnia 2017, 23:35
@Kapatulta: U mnie też
Odpisz
27 sierpnia 2017, 12:12
Nie rozumiem tego mema. Przecież chyba powinno się mówić "kerfur", a z innymi określeniami się nie spotkałem.
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2017, 21:15
@CzestochowaBall: Powinno się mówić Karfur, a nie Kerfur, więc pewnie o to chodzi.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 20:26
Karfur
Odpisz
30 sierpnia 2017, 19:34
Co kur*a?
Odpisz
30 sierpnia 2017, 19:40
@Pendrag: tagi ryba
Odpisz
30 sierpnia 2017, 19:35
Odpisz
27 sierpnia 2017, 09:25
Carrefour to po francuski skrzyżowanie :v
Odpisz
30 sierpnia 2017, 19:28
@Tenketsu: A zakręt po Niemiecku wymawia się jak Polskie ,,ku*wa"
Odpisz
30 sierpnia 2017, 19:32
@Tenketsu: Pierwszy sklep tej firmy właśnie powstał na skrzyżowania, stąd ta nazwa
Odpisz
30 sierpnia 2017, 19:08
kartofla
Odpisz
27 sierpnia 2017, 09:49
Carrefuhrer
Odpisz
30 sierpnia 2017, 19:04
@razor88: Ty zły człowieku...
Odpisz
27 sierpnia 2017, 12:48
Kefir
Odpisz
27 sierpnia 2017, 12:00
Moja mama mówi Czempion
Odpisz
27 sierpnia 2017, 09:50
kefir
Odpisz