Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PimpekLord

29 sierpnia 2017, 01:07

Piszę z zamkniętymi oczami okok spróboje napisac "jeja bawi i uczy"
Próba 1: jeja bawj j uvzy
Próba 2: jeja basj j hvzg
Próba 3: jeha bawu j hY

Podsumowanie: ku*wa ti nir rsjir katee jak nmyskakrm

kto to rozszyfruje dostanie nagrode

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar Miguelp

15 września 2017, 14:56

@Lolum: nice

Avatar PimpekLord

15 września 2017, 20:08

@Lolum: jeja bawj j hczy
jeja bawi i ucsy
jeja baawj j uczy

Avatar zyl15

27 sierpnia 2017, 15:57

Avatar Lolum

15 września 2017, 12:18

@zyl15: ja też jess z zamkniętymi oczami :D

Avatar Filipsss

28 sierpnia 2017, 22:08

Ja tam się patrzyłem i nic mi się nie stało XD

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2017, 20:53

@Filipsss: to się ciesz bo dawno byś na gały nie widział

Avatar Filipsss

29 sierpnia 2017, 22:22

nie ale na serio kiedyś patrzyłem na słońce długo i widzę XD

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2017, 10:49

@Filipsss: Dziwne , niektórzy jak długo się patrzą na słońce to muszą iść do okulisty.

Avatar Anonynous

28 sierpnia 2017, 22:22

?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Anonynous

29 sierpnia 2017, 10:59

@monho25: Okey, dzieki za wyjasnienie.

Avatar monho25

30 sierpnia 2017, 01:25

@Nanook: Troszkę się czepiasz, Nanook. :v

Avatar TheHunterMikiPL

28 sierpnia 2017, 22:28

A ja umiem pisać z zamkniętymi oczami : Teraz tak poiszę."

.

No prawie :v

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2017, 22:34

@TheHunterMikiPL: ch** ja yez ake moe ms yegomor
o ku*wa
mialo wyjsc ch*j ja tez ale nie na telefonie

Avatar mikigra8888

28 sierpnia 2017, 22:39

@TheHunterMikiPL: ch** aj gez ja sprobowalem

Avatar TheHunterMikiPL

28 sierpnia 2017, 22:51

@mikigra8888: Coś słabo wam to wychodzi, anonki :v

.

Też zamknięte miałem.

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2017, 23:41

@TheHunterMikiPL: Hitler nie zrobił nic złego, Smoleńsk to był zamach, Korwin jest królem, a Lech Kaczyński dalej żyje ukryty na Syberii

Ku*wa, miało być "ja piszę najlepiej z was"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Przyszłość jest piękna

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ładne rzeczy

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka