Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HadesMarian05

12 października 2024, 12:56

tymczasem ja do janusza: psa się z domu nie wyrzuca j...ny pie....cu!!!

Avatar Drogogon

31 sierpnia 2017, 10:46

Wolę duże psy między innymi z tego powodu, że duży pies ma na spacerze wyje**ne na te wszystkie ujadające gówna a szczeka tylko wtedy kiedy trzeba, za to szczurki ujadają na wszystko co się rusza

Avatar xxxPaterrix03xxx

Edytowano - 30 sierpnia 2017, 19:12

Mój dziadek jak byliśmy we Władysławowie widział jakąś panią co idzie z takim małym psem (jakiś york czy ki ch*j wie) i tak głośno i z pełną powagą powiedział "O! Popatrz jaki fajny szczurek!". Kozłem srogo xd
#NBC

Avatar xxxPaterrix03xxx

30 sierpnia 2017, 19:14

@xxxPaterrix03xxx: *kisłem
autokorekto ty poje*ie

Avatar Figarus

30 sierpnia 2017, 16:04

Dla mnie wszystkie psy mniejsze od jamnika to szczury, nie psy. Nie mówię że takie jorki są jakieś ,,złe" , ale pies w moim rozumieniu, to średni/duży zwierzak, który może być zagrożeniem dla nieproszonych gości ma charakter i można czuć się przy nim bezpiecznie.

Avatar Zygarde

27 sierpnia 2017, 18:15

Czasami taki pies jest groźniejszy od zwykłego :V

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2017, 18:38

ale jak mnie ugryz w nos?

Avatar chudy2

30 sierpnia 2017, 14:32

@Zygarde: Na wszystko się rzuca, ale niebezpieczny to on nie jest... raz widziałem jak taki pies przegrał z kotem

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2017, 13:18

dlaczego te małe brzydkie szczury są takie agresywne?

Avatar Pieselek12

30 sierpnia 2017, 13:56

Zależy jak go nauczysz bo na przykład mój nie jest

Avatar Fenekin582

30 sierpnia 2017, 12:14

ni pies ni wydra
tylko ku*wa

i dalej nie mam rymu

Avatar Frutti56

27 sierpnia 2017, 19:10

Akurat tutaj się z Januszem zgadzam

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar TranTarty

30 sierpnia 2017, 11:50

@Znajomy22: Jak ja jechalem moim rowerem ( FAT bike) z gorki to taki szczur wybiegl i zaczal szczekac to mu przypadkowo na lape wjechalem i byl spokoj juz XD

Avatar Rander

30 sierpnia 2017, 11:57

@Frutti56: Bo wszystkie małe psy to wku*wiające gnoje a każdy duży to przyjaciel człowieka ;---DDDDDDD
Nie ma to jak zgadzać się ze stereotypami z serii memów która je wyśmiewa, co nie?

Avatar kamil2506

30 sierpnia 2017, 11:53

ale smieszne

Avatar rinnegan

30 sierpnia 2017, 11:47

pies zaczyna się od 50cm, bo mniejszego może zaboleć

Avatar venomman

30 sierpnia 2017, 09:04

Janusz to ponadczasowy mem :v

Avatar TheHunterMikiPL

27 sierpnia 2017, 18:50

Takie kurduple często na wszystko szczekają i rzucają się na czołgi XD

Avatar DeXxu

30 sierpnia 2017, 08:50

@TheHunterMikiPL: Te najmniejsze psy sa najwiekszymi cwaniakami, jak mnie jeszcze nie bylo to siostra miala yorka i mowila ze na kazdym spacerze atakowal 5 razy wieksze psy. Tak samo ma maltanczyk mojego wujka.

Avatar romanow

27 sierpnia 2017, 18:22

Ja prawdę mówiąc dostałem psa od policji. Mój wujek jest policjantem i często pracuje z psami. Podczas jednej z misji owczarek wciągnął nosem jakiś kwas przez co nie ma już tak dużego zmysłu węchu jak kiedyś więc nie mógł się przydać policji. Wujek więc go zabrał i dał mi. Jego koledzy się teraz śmieją że Hetman (imię psa) poszedł na wczesną emeryturę.

Avatar Czeran

30 sierpnia 2017, 07:37

@romanow: To niezły pies na kwasie. A robi jakieś sztuczki ?

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2017, 07:53

@romanow: Psy dały ci psa, lol

Avatar DzikiDzik123

27 sierpnia 2017, 20:20

te memy nigdy nie umrą bo prawie każde są bekowe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar JTKX2
Dodane przez: JTKX2

Hobby dla faceta

Nie są aż takie pyszne

To by wystarczyło

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka