Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Nie są aż takie pyszne
To by wystarczyło
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2024, 12:56
tymczasem ja do janusza: psa się z domu nie wyrzuca j...ny pie....cu!!!
Odpisz
31 sierpnia 2017, 10:46
Wolę duże psy między innymi z tego powodu, że duży pies ma na spacerze wyje**ne na te wszystkie ujadające gówna a szczeka tylko wtedy kiedy trzeba, za to szczurki ujadają na wszystko co się rusza
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2017, 19:12
Mój dziadek jak byliśmy we Władysławowie widział jakąś panią co idzie z takim małym psem (jakiś york czy ki ch*j wie) i tak głośno i z pełną powagą powiedział "O! Popatrz jaki fajny szczurek!". Kozłem srogo xd
#NBC
Odpisz
30 sierpnia 2017, 19:14
@xxxPaterrix03xxx: *kisłem
autokorekto ty poje*ie
Odpisz
30 sierpnia 2017, 16:04
Dla mnie wszystkie psy mniejsze od jamnika to szczury, nie psy. Nie mówię że takie jorki są jakieś ,,złe" , ale pies w moim rozumieniu, to średni/duży zwierzak, który może być zagrożeniem dla nieproszonych gości ma charakter i można czuć się przy nim bezpiecznie.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:15
Czasami taki pies jest groźniejszy od zwykłego :V
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:16
@Zygarde: potwierdzenie mam takiego małego szczura
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:21
@Zygarde: A co on takiego może zrobić? Skoczyć i wgryźć się w krocze?
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:22
@EmielRegis:
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:23
@EmielRegis: Na przykład
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:27
@Zygarde: No to jest niebezpieczny
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:27
@EmielRegis: mój ugryz mnie raz w nos
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:28
No to na hui wąchałeś go po dupie?/s
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:28
@EmielRegis: nwm
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:37
@Zygarde: niby jak
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:38
ale jak mnie ugryz w nos?
Odpisz
30 sierpnia 2017, 14:32
@Zygarde: Na wszystko się rzuca, ale niebezpieczny to on nie jest... raz widziałem jak taki pies przegrał z kotem
Odpisz
30 sierpnia 2017, 13:18
dlaczego te małe brzydkie szczury są takie agresywne?
Odpisz
30 sierpnia 2017, 13:56
Zależy jak go nauczysz bo na przykład mój nie jest
Odpisz
30 sierpnia 2017, 12:14
ni pies ni wydra
tylko ku*wa
i dalej nie mam rymu
Odpisz
27 sierpnia 2017, 19:10
Akurat tutaj się z Januszem zgadzam
Odpisz
27 sierpnia 2017, 19:19
@Frutti56: Nie, właśnie te małe są najgorsze. Ostatnio jak jechałem rowerem to jakiś kurdupel wybiegł z posesji (pominę, że brama była otwarta) i prawie przegryzł mi oponę.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 20:11
@Znajomy22: miałem śmieszną sytuację z jednym psiakiem. Jechałem sobie rowerem. Niedaleko mojego domu mieszka jakiś gość który ma Boksera. Kiedy przejeżdżałem obok jego chaty, zauważyłem że tego psa tam nie było. Przyjechałem jakieś 50 m i spotkałem tego psa. Pierwsze co pomyślałem kiedy go mijałem "on mnie zaraz wpie**oli!". Minąłem go i zatrzymałem się 10 m dalej. Stwierdziłem że muszę gościowi powiedzieć że mu pies uciekł. Zawróciłem że strachem że mnie psisko wpie**oli i aż się zdziwiłem... Ten tchórz zaczął przede mną spi***alać... Mój 3 razy mniejszy Cezar to by tylko czekał na rowerzystę i na niego skoczył
Odpisz
30 sierpnia 2017, 07:34
@Znajomy22: no wiesz, on nie pilnuje posesji tylko ma ADHD i jak go kopniesz to ci nic nie zrobi
Odpisz
30 sierpnia 2017, 08:57
@Znajomy22: No a taki większy jakby już Cię zaatakował to nie przegryzłby Ci opony tylko nogę...
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:01
@Frutti56: Te małe psy to takie podstępne szczury że nie wiem. Moja ciocia przywiozła raz do nas yorka. Kiedy tylko trzymałam coś do jedzenia w rękach, ta gnida odrazu skamlała i kładła się na brzuchu. A kiedy chciałam psiaka pogłaskać, najpierw zawarczał, i potem w ułamku sekundy ugryzł mnie w palec do krwi ;-;
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:04
@Znajomy22: Taki mały to ci pogryzł oponę a taki duży to by ci nogę uje**ł.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:50
@Znajomy22: Jak ja jechalem moim rowerem ( FAT bike) z gorki to taki szczur wybiegl i zaczal szczekac to mu przypadkowo na lape wjechalem i byl spokoj juz XD
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:57
@Frutti56: Bo wszystkie małe psy to wku*wiające gnoje a każdy duży to przyjaciel człowieka ;---DDDDDDD
Nie ma to jak zgadzać się ze stereotypami z serii memów która je wyśmiewa, co nie?
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:53
ale smieszne
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:47
pies zaczyna się od 50cm, bo mniejszego może zaboleć
Odpisz
30 sierpnia 2017, 09:04
Janusz to ponadczasowy mem :v
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:50
Takie kurduple często na wszystko szczekają i rzucają się na czołgi XD
Odpisz
30 sierpnia 2017, 08:50
@TheHunterMikiPL: Te najmniejsze psy sa najwiekszymi cwaniakami, jak mnie jeszcze nie bylo to siostra miala yorka i mowila ze na kazdym spacerze atakowal 5 razy wieksze psy. Tak samo ma maltanczyk mojego wujka.
Odpisz
27 sierpnia 2017, 18:22
Ja prawdę mówiąc dostałem psa od policji. Mój wujek jest policjantem i często pracuje z psami. Podczas jednej z misji owczarek wciągnął nosem jakiś kwas przez co nie ma już tak dużego zmysłu węchu jak kiedyś więc nie mógł się przydać policji. Wujek więc go zabrał i dał mi. Jego koledzy się teraz śmieją że Hetman (imię psa) poszedł na wczesną emeryturę.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 07:37
@romanow: To niezły pies na kwasie. A robi jakieś sztuczki ?
Odpisz
30 sierpnia 2017, 07:53
@romanow: Psy dały ci psa, lol
Odpisz
27 sierpnia 2017, 20:20
te memy nigdy nie umrą bo prawie każde są bekowe
Odpisz