Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kronim

23 stycznia 2016, 21:53

a Gesler :D

Avatar gosia2002

18 października 2014, 10:30

Specjalni takich wybrali. Powinni wstawić np. Pawła Małaszyńskiego

Avatar matigrzegorz

22 marca 2013, 19:37

Z***ne gimbuski, których nikt nie chce, są takie "poszkodowane przez życie". Oczywiście, że lepsze są pedały z innych krajów od aktorów w Polsce -.-. Takie porównywanie "najlepszych" (zależy od gustu) np. z Ameryki do najgorszych z Polski.

Avatar malaho2000

22 marca 2013, 20:47

@matigrzegorz: zgadzam się z tobą w pełni i uważam że taka jest smutna prawda w naszym kraju. Wszędzie lepiej niż u nas, niech dziewczyny z naszego kraju nie oczekują że będziemy wyglądać jak jakieś super modele skoro one tego nie potrafią z góry pozdrawiam

Avatar Pottermanka

28 marca 2013, 21:08

@matigrzegorz: Nie mowiac juz o tym ze wiekszosc aktorow z tego naszego polskiego tak zwanego "realiti tiwi" nie zasluguje na miano aktora.

Avatar Kosmita123

23 marca 2013, 11:28

tworczynia tego obrazka chyba dupy z domu nie rusza i facetów w polsce ogląda tylko w takcih serialach jak to

Avatar bumbusiek

23 marca 2013, 08:57

gdybym miał wybierać kobiety z polskich "seriali" to napewno było by jeszcze gorzej... np. Beatka

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2013, 17:08

oglądałęm wszystkich z polski:D

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2013, 19:35

ja też :D

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2013, 19:41

z tym ostatnim bylo smieszne

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2013, 19:43

wszyscy byli śmieszni

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2013, 20:38

racja

Avatar rakso132

22 marca 2013, 19:57

Te dzisiejsze dziewczyny, mylą prawdziwych mężczyzn z pedałami ;_;

Avatar Pattiii401

22 marca 2013, 19:38

Poul Weasley to Polak, naprawdę nazywa się Paweł Wasilewski, więc Polacy nie są aż tak do bani. Ps.I love Vampire Diarys ^^

Avatar DArsTon

22 marca 2013, 19:30

hah mięsny jeż :)

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2013, 19:24

btw jak drugi pan z Meksyku jest "prawdziwym facetem" to ja jestem święty

Avatar saskacz

22 marca 2013, 18:52

a gdzie mięsny jeż?

Avatar Gabisianr1

22 marca 2013, 17:21

Damon Salvatore xD z The Vampire Daries :D

Avatar malaho2000

22 marca 2013, 17:12

ale ci z polski to śa tylko takie okazy które są aż takimi pasztetami że są brani do takich "seriali"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Dwa oblicza

Damy radę

Niezły wyczyn

Fajnie że odpowiedzieli

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka