Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2017, 14:47
Pioter jeszcze oplem tym swoim podjedź tu i przywieź mi więcej sprejów
Odpisz
15 września 2017, 20:24
@Adamaszczek: polonezem*
Nie będzie Polak zagranicznych używoł!
Odpisz
1 września 2017, 10:45
ten spray...
wzięty z ROBLOXa
Odpisz
30 sierpnia 2017, 16:24
kto zwórcil na to uwagę?
Odpisz
29 sierpnia 2017, 14:38
Ale Sabaton to wy szanujcie głupie maupy
Odpisz
29 sierpnia 2017, 14:50
@Metal_Head: "Ale czeterdzieścia jeden kufa panie!"
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2017, 00:40
@flamefrost20: No wiadomo, bo o Polakach to się cebula rzuca i przez to Sabaton w środowisku metalowym jest jednym wielkim memem niestety. Ja osobiście wolę Cliffs Of Gallipoli, bardzo fajne pianino i synthy (jestem klawiszowcem/pianistą to zwracam uwagę :v). No i wiadomo-tekst, riffy i inne "pierdółki" też :v A 40:1 każdy polaczek woli bo o polaczkach wiadomo. Nie twierdzę, że tego nie lubię, ale wiadomo o czym mówię. (moja wypowiedź nie miała na celu urazić nikogo, zwłaszcza osób biorących udział w bitwie pod Wizną)
Odpisz
30 sierpnia 2017, 00:44
@Metal_Head: lel, admin mi poprawił specjalną literowke :c było "gupie"
Odpisz
30 sierpnia 2017, 04:40
@Metal_Head: troszczy się o ciebie
Odpisz
30 sierpnia 2017, 09:44
@ozi12: Zawsze to jakieś pocieszenie :)
Odpisz
28 sierpnia 2017, 22:46
w moim miasteczku na murze jest napis "je**ć Allaha" ktoś to przebije?
Odpisz
28 sierpnia 2017, 22:52
@Frutti56: u mnie na chodniku jest napisane I ❤ KEBAB
Odpisz
28 sierpnia 2017, 22:59
@Frutti56:
Odpisz
28 sierpnia 2017, 23:05
"A na drzewach zamiast liści
zawisną humaniści"
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2017, 23:18
@Frutti56: U mnie jest tylko "Wiara, Nadzieja, Miłość", a na drugim coś tam dłuższego o Bogu (zgubiłam zdjęcie) Jak widać w moim mieście tylko chuligani Jezusa Chrystusa :v
Odpisz
28 sierpnia 2017, 23:18
wygrałeś
Odpisz
28 sierpnia 2017, 23:58
@Frutti56: u mnie tylko ,, Fuck the nazi punk #Holocaust"
Odpisz
29 sierpnia 2017, 09:21
@Frutti56: Co prawda to było w opuszczonej bazie wojskowej w lesie 2 km od miasta, ale chyba się liczy?
Odpisz
29 sierpnia 2017, 14:02
@Frutti56: "Brożek to jak złodziej ! Żyd je**ny ! Oddawaj przykopę !" Na czyimś domu w mojej wsi. Spróbuję cyknąć fotkę.
Odpisz
29 sierpnia 2017, 16:59
@Frutti56: U mnie na ścianie kwiaciarni ktoś napisał "spłać się dz*wko"
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:55
@Midonik: W Tychach jest "ściana konfidentów" i wypisane ksywy...
Odpisz
30 sierpnia 2017, 03:17
@Cubek: u mnie napisane white power ale ktoś skreślił power i napisał rower
Odpisz
29 sierpnia 2017, 21:26
a sabaton to szwedzki zespół
Odpisz
29 sierpnia 2017, 15:50
Sabatona to ty szanuj!
Odpisz
29 sierpnia 2017, 00:10
widziałem napis arka gdynia we włoszech
#nbc
Odpisz
29 sierpnia 2017, 08:30
ja widziałem w grecji GKS katowice mam nawet zdjęcie
Odpisz
29 sierpnia 2017, 14:01
@Ptasznik: daj zobaczyć
Odpisz
29 sierpnia 2017, 14:21
@Helhel:
Odpisz
29 sierpnia 2017, 00:59
100PERCENT LEGIT NO SCAM TAK BYŁO
Odpisz
28 sierpnia 2017, 22:52
czemu w jejowym generatorze memów jest tylko małpa góral, a nie ma zwykłych małp polaków jak kiedyś?
Odpisz
28 sierpnia 2017, 22:51
nie przejdzie bo symbol nazistów
Odpisz
29 sierpnia 2017, 14:09
@benben7: kek
Odpisz
28 sierpnia 2017, 22:45
>Chodzenie z czapką widzewa
>Malowanie graffiti z legią
Odpisz
28 sierpnia 2017, 22:46
@PazdanBoy: Fuck logic
Odpisz
28 sierpnia 2017, 22:46
@PazdanBoy: O nie, nie pomyślałem o tym. XD
Ustalmy, że Janusz kupił na pchlim targu, bo tania była.
Odpisz
28 sierpnia 2017, 22:47
@flamefrost20: k
Odpisz
28 sierpnia 2017, 22:44
A gdzie polska walcząca i JP100%?
Odpisz
28 sierpnia 2017, 22:45
@EmielRegis: Stylizowane JP jest w górnym, lewym rogu, a pod dolnym tekstem, na zielono jest "1944 pamiętamy", ale słabo widać. :P
Odpisz
28 sierpnia 2017, 22:45
@EmielRegis: JP100%
Odpisz
28 sierpnia 2017, 22:45
A gdzie white power ja się pytam?
Odpisz