Jeszcze nie jest ze mną tak źle
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niezniszczalne
Cóż za brak szacunku
To musiało być męczące
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2017, 22:09
jej fryzura od tyłu wyglonda jak niepełnosprytny pies
Odpisz
12 września 2017, 09:26
@pioter24: Rzeczywiscie
Odpisz
11 września 2017, 18:02
5 bo Ed O'neil
Odpisz
29 sierpnia 2017, 09:21
gdzie sie sprawdza swoje wszystkie komentarze? ;v
Odpisz
29 sierpnia 2017, 09:27
@Jakub2S: moje komentarze, to w profilu
Odpisz
29 sierpnia 2017, 10:21
@Jakub2S: słaby pomysł z podrobieniem nicka jacka1s
Odpisz
29 sierpnia 2017, 20:33
@HiszpanskiInkwizytor: kto to jacek1s
Odpisz
11 września 2017, 17:14
@Jakub2S: taki chłopiec chyba
Odpisz
11 września 2017, 17:36
@Jakub2S: taki znany użytkownik tej strony
Odpisz
11 września 2017, 18:11
@Krzyniu: Co masz do Jacka tak w sumie?
Odpisz
11 września 2017, 18:23
@Kenser: Osobiście nic, ja odbijam tylko to, co on ma do mnie.
Odpisz
11 września 2017, 21:31
@Krzyniu: A co on do ciebie? Nienawiść nie bierze się z niczego
Odpisz
11 września 2017, 21:37
@Kenser: Jacek ma gigantyczną czarną listę użytkowników których nienawidzi z byle powodu. Do Krzynia ma to że sądzi że jest on przeceniany i nie powinien być fejmem.
Odpisz
11 września 2017, 22:07
@HiszpanskiInkwizytor: wielu do czarnej listy dodał ponieważ byli na grupowym zdjęciu jejowiczów
Odpisz
Edytowano - 11 września 2017, 22:17
@Boberek00: Ach, tą jego listę to pie**olę, nawet dla śmieszków mu mówiłem żeby mnie wpisał 3 razy, zresztą nie chciałem być na tym zdjęciu wspólnym jejowiczów. Ale tak sobie przeczytałem ostatni akapit jego opisu, patrzyłem na komentarze i wychodzi na to, że jestem atencyjną ku*wą odpowiedzialną za całe zło Jeja. No i jak mam tutaj lubić raka? Tym bardziej że większość wypowiedzi jest w stylu "czemu on ma szczauki w górę a ja nie skoro mi się należą"
Odpisz
11 września 2017, 22:20
@Krzyniu: panie dej pan szczauke jestę zegarmiszczem więc mie siem należy
Odpisz
11 września 2017, 22:21
@HiszpanskiInkwizytor: idealnie to ujołeś
Odpisz
11 września 2017, 22:25
@Boberek00: panie wiesz pan jak trójdno jest być zegarmiszczem? Mószem naprawiać zegary bo w tym kraju nie ma innych prac dla ludzi z moim wykształceniem
Odpisz
12 września 2017, 15:03
@Jakub2S: nie wiem
Odpisz