memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 sierpnia 2017, 10:29
Szkoda, że można dać tylko jedną piątkę.
Odpisz
29 sierpnia 2017, 10:39
@Krzyniu: można dać więcej
29 sierpnia 2017, 11:43
@Krzyniu: Multikonta :D
29 sierpnia 2017, 11:47
@venomman: Gryzie się IP.
19 kwietnia 2019, 12:00
@Krzyniu: Jaką piątkę?
19 kwietnia 2019, 12:20
@Archeologwinternetach: hohoho
28 grudnia 2017, 21:53
Janusz?
29 sierpnia 2017, 21:26
Jak to czytam to w głowie mam ich głosy
29 sierpnia 2017, 14:25
jakim trzeba być zwyrolem żeby temu 5 nie dać
Ja chce wincej! WIIIINCEEEEEJJ!!!!
29 sierpnia 2017, 10:52
#templarsslut
29 sierpnia 2017, 10:12
Całkiem nieźle
29 sierpnia 2017, 10:01
Szybko przesło :/
29 sierpnia 2017, 10:03
Nie narzekam
29 sierpnia 2017, 09:59
Pierwszy raz widzę aby admin zmienił tytuł mema, który jest w poczekalni od 10-15 minut.
@EmielRegis: A teraz pierwszy raz widzę aby mem będący w poczekalni 15 minut został dodany na główną, nie będę narzekać bo w końcu sam dodałem.
Kisne
29 sierpnia 2017, 09:57
Fajne memy ostatnio się pojawiają
Nom, np. to: http://www.obrazki.jeja.pl/343209,siostry-takie-sa.html
Miałem na myśli takiego typu jak ten Tamte niżej to gówna
29 sierpnia 2017, 10:02
Po prostu ostatnio jest więcej fajnych memów, ale gówna nadal się zdarzają
29 sierpnia 2017, 09:52
Szkoda, że papież i król francuski rozwalili zakon, szkoda pana Ferdka
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 sierpnia 2017, 10:29
Szkoda, że można dać tylko jedną piątkę.
Odpisz
29 sierpnia 2017, 10:39
@Krzyniu: można dać więcej
Odpisz
29 sierpnia 2017, 11:43
@Krzyniu: Multikonta :D
Odpisz
29 sierpnia 2017, 11:47
@venomman: Gryzie się IP.
Odpisz
19 kwietnia 2019, 12:00
@Krzyniu: Jaką piątkę?
Odpisz
19 kwietnia 2019, 12:20
@Archeologwinternetach: hohoho
Odpisz
28 grudnia 2017, 21:53
Janusz?
Odpisz
29 sierpnia 2017, 21:26
Jak to czytam to w głowie mam ich głosy
Odpisz
29 sierpnia 2017, 14:25
jakim trzeba być zwyrolem żeby temu 5 nie dać
Odpisz
29 sierpnia 2017, 11:43
Ja chce wincej! WIIIINCEEEEEJJ!!!!
Odpisz
29 sierpnia 2017, 10:52
#templarsslut
Odpisz
29 sierpnia 2017, 10:12
Całkiem nieźle
Odpisz
29 sierpnia 2017, 10:01
Szybko przesło :/
Odpisz
29 sierpnia 2017, 10:03
Nie narzekam
Odpisz
29 sierpnia 2017, 09:59
Pierwszy raz widzę aby admin zmienił tytuł mema, który jest w poczekalni od 10-15 minut.
Odpisz
29 sierpnia 2017, 10:01
@EmielRegis: A teraz pierwszy raz widzę aby mem będący w poczekalni 15 minut został dodany na główną, nie będę narzekać bo w końcu sam dodałem.
Odpisz
29 sierpnia 2017, 09:59
Kisne
Odpisz
29 sierpnia 2017, 09:57
Fajne memy ostatnio się pojawiają
Odpisz
29 sierpnia 2017, 09:59
Nom, np. to:
http://www.obrazki.jeja.pl/343209,siostry-takie-sa.html
Odpisz
29 sierpnia 2017, 10:01
Miałem na myśli takiego typu jak ten
Tamte niżej to gówna
Odpisz
29 sierpnia 2017, 10:02
Po prostu ostatnio jest więcej fajnych memów, ale gówna nadal się zdarzają
Odpisz
29 sierpnia 2017, 09:52
Szkoda, że papież i król francuski rozwalili zakon, szkoda pana Ferdka
Odpisz