Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2017, 11:25
Na osiedlu mam jakąś patologię. Matka się wydziera z okna KARINAAAAAAAAAAAAAAAA!!11!1111!!!!!11 OBIAD!!1!!111!!1111!!!!!
A później jest (oczywiście fhoi głośno)
MAMOOOOOO!!! MOGĘ JESZCZE 5 MINUT?!?!??!1?!?!??1,1?!?!?!
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:27
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Nade mną mieszka matka z 4 synami.
Codziennie ku*wa drze mordę przez okno "DANIEL!!1 DANIEL DANIEEEL!11!1"
Jakby nie mogła wyjść na dwór i zrobić kilka kroków aby iść na boisko i syna przyprowadzić do domu...
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:36
@wiki9595: Może nie na temat, ale skoro już o somsiadach to... Moja somsiadka też krzyczy... Ale na kury xD Normalnie wychodzi na dwór, bierze kija, biega za kurami i się na nie drze xD (z tym kijem to nie zawsze) Kiedyś nawet przerzuciła kurę przez płot xD
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:56
@wiki9595: A komu by się chciało, pewnie też byś mordę darła
Odpisz
30 sierpnia 2017, 12:10
@kolkav5: Boisko jest po drugiej stronie ulicy, rzadko da się usłyszeć, jeśli ktoś Cię woła, szczególnie jeśli grasz w piłkę albo coś.
Więc to jest jeszcze bardziej wku*wiające, bo ta baba wrzeszczy pomimo tego, że syn nie słyszy.
Potrafi stać w oknie 10 minut, już szybciej byłoby tam po prostu pójść.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 12:25
@wiki9595: Może to tylko pretekst i tak naprawdę jest tajnym, osiedlowym monitoringiem?!
Odpisz
30 sierpnia 2017, 14:49
@wiki9595: No i się ku*wa zaczyna... Będzie stać w oknie 10 minut i wrzeszczeć tym razem "BARTEEK!!1 BARTEEEK!!1!!1!!"
Kocham życie w bloku.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 17:44
@wiki9595: łejt... Bytom?
Odpisz
30 sierpnia 2017, 19:57
Tychy.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 20:14
@wiki9595: nie trafiłem
Odpisz
1 września 2017, 11:47
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: NO K*RWA NIE WYCZYMIEM, PRZEDSZKOLE ZORGANIZOWAŁO IMPREZĘ DLA DZIECI
(w skrócie, moje osiedle wygląda tak, przez okno u mnie widać plac zabaw, boisko i przedszkole. Jest ono dosyć dziwnie zrobione, 2 dolne piętra to przedszkole a górne piętra to jak w normalnym bloku)
Odpisz
1 września 2017, 11:56
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: Masz skąd brać dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 sierpnia 2017, 17:24
To uczucie kiedy odrzutowiec wyda fajny dźwięk po przekroczeniu bariery dźwiękowej.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 15:41
@FuryGaming: i wybije parę szyb
Odpisz
29 sierpnia 2017, 23:14
Ekhem, a mikrofalówka w nocy ?
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:03
co ciekawe, jest tak samo głośna, jak mikrofalówka w dzień
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:08
@aletau: W nocy wszystko jest głośniejsze my friend
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:59
U mnie mikrofalówka jest cicha w hoi.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 12:05
@Ashley12c: a ja wygrałem zycie i nie mam mikrofalówki
hueh
Odpisz
30 sierpnia 2017, 13:48
@Ashley12c: forciarz
Odpisz
30 sierpnia 2017, 12:02
Tam gdzie mieszkam, to mam taką wku*wiającą somsiadke, co krzyczy
JOWITA!!!!!!!111 OBIAAAAAAAAAAAD!!!!
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:40
kiedy przyjdziesz i tak jest ,,Jeszcze ziemniaki dochodzą"
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:37
to chyba nigdy nie spłukiwałeś kibla o 3 nad ranem
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:20
Ja ledwo słyszę jak mnie wołają.
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2017, 10:02
B*tch please...
BAZA WIRUSÓW AVAST ZOSTAŁA ZAKTUALIZOWANA
Odpisz
30 sierpnia 2017, 11:00
@DeMajkel: A gdzie "programu"?!
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2017, 17:19
Ale wybuchy ani odrzutowce i wulkany nie są takie głośne.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 10:06
@Lordu: a Kratatau
Odpisz
30 sierpnia 2017, 10:31
@Lordu: gdyby super wulkan wybuchl to tak. Gdzies czytalem ze gdyby wlasnie chyba super wulkan na jakiejs wyspie na oceanie indyjskim wybuchl to w chinach byloby to sluchac i australii
Odpisz
30 sierpnia 2017, 10:07
*Łooobiad
Odpisz
30 sierpnia 2017, 10:03
True
Odpisz
30 sierpnia 2017, 10:03
Ale i tak jak przyjdziesz to dopiero sie gotuje
Odpisz
30 sierpnia 2017, 09:14
a i tak przez te suchawki to ni słyszisz już zara ogłuchniesz od tych suchawek
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2017, 20:23
Pamiętajcie o jednostce centralnej w nocy
Odpisz
29 sierpnia 2017, 18:32
Chyba było.
Odpisz