Wątek główny może poczekać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
No to skrzynia biegów do wymiany
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Angielskie śmieszki
Zdeklasowani znowu
Dwa różne spojrzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2017, 09:29
W Skyrim robisz zadania poboczne, bo fabuła jest taka sobie.
W AC (3, dajmy na to) robisz tylko fabułę, bo jest ciekawsza od wszystkiego innego.
(Moje spostrzeżenie)
Odpisz
1 września 2017, 03:44
@crimzon: W AC4 pływasz statkiem po karaibach i robisz rozpiździec.
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2017, 13:46
zaczynam dziś czytać wiedźmina, wszystkie książki skompletowane
Odpisz
31 sierpnia 2017, 13:49
@daglasio: Andrzej byłby z ciebie dumny
Odpisz
31 sierpnia 2017, 15:06
@daglasio: Polecam gorąco
Odpisz
31 sierpnia 2017, 16:50
@daglasio: ja już przeczytałem i polecam gorąco
Odpisz
31 sierpnia 2017, 19:14
chodzi o tę książkę opartą na grze?
Odpisz
31 sierpnia 2017, 19:39
@Loser: tak xd
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2017, 13:50
Mam pomysł na tego mema, ale nie wiem jak go wykorzystać
Odpisz
31 sierpnia 2017, 15:26
@ALKATRAZ: Tylko przypadkiem nie napisz bo ktoś podpie**oli.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 13:31
True ;-;
Odpisz
31 sierpnia 2017, 13:26
Ludzie poniżej narzekają na wątek główny Skyrim'a, a ja tu sobie siedzę, szwędam się z napięciem po Ambasadzie Thalmoru lub dostaję orgazmu od muzyki z Sovngardu.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 13:18
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2017, 18:36
Akurat w wiedźminie zadania nie były zrobione na podstawie np. zabij jakiegoś potwora. Zamiast tego np. przy jakimś zleceniu trzeba było poznać historie potwora i ogarnąć jaki przedmiot łączy go z światem i go uwolnić. I przez co zadania czasami zad. poboczne były ciekawsze od głównych.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 07:32
Chyba każdy kto grał w wiedźmina to zna
Odpisz
30 sierpnia 2017, 07:38
@EmielRegis: ja to znam ze skyrima
Odpisz
30 sierpnia 2017, 07:40
@ponczeq: Bo w skyrimie wszystko jest ciekawsze od głównej fabuły.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 07:40
@EmielRegis: akurat mi się podobała
Odpisz
30 sierpnia 2017, 07:42
@ponczeq: Ja choć grałem niecałe 3 lata temu to nie pamiętam nic z fabuły Skyrima.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 10:01
@EmielRegis: A grałeś jako kto?
Odpisz
30 sierpnia 2017, 10:03
@RpLay: Za pierwszym razem jako Khajitt czy jak się to pisze
Odpisz
30 sierpnia 2017, 10:17
@EmielRegis: Ja pamiętam że przez dawnguard gdy przechodziłem to drugi raz dostałem takiej ku*wicy że wyłączyłem grę i usunąłem
Odpisz
30 sierpnia 2017, 08:37
Jakie to prawdziwe...
Odpisz