Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dolares97

17 stycznia 2014, 23:34

W dzisiejszych czasach raczej jest na odwrót. Dorośli wolą lego, młodzi cisną w mina.

Avatar pawelo320

1 listopada 2015, 12:16

@dolares97: Kto,co woli.

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2023, 05:58

@dolares97: nie

Avatar zabrakDG

3 kwietnia 2016, 10:16

kiepskie >:(

Avatar
Konto usunięte

28 września 2013, 15:39

lego wins

Avatar GWiktor

21 sierpnia 2013, 21:36

lego i minecraft są super

Avatar Hank1212

26 marca 2013, 12:07

omg znowu minecraft...

Avatar jacplac97

26 marca 2013, 17:13

@Hank1212: Oh, słodka ironio

Avatar saskacz

26 marca 2013, 07:58

to na dole to MC?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar
Konto usunięte

26 marca 2013, 15:00

@saskacz: Ja ***e, nie nawidze tego typu rzeczy "za gry się nie płaci"

Avatar chupacabra001

26 marca 2013, 16:14

@saskacz: I na pohybel Ci za to.

Avatar Stiga

26 marca 2013, 14:27

Znowu ten minecracft... Ja już mam go dosyć , sam kiedyś byłem na niego jak wy *niektórzy* napalony... jest zrąbany najlepsze były wersje alfa,beta*1.5* ... Teraz minecraft to nie to samo i co chwile widzę idiotów , którzy wydziwiają minecrafta... Udają , że ręką coś ścinają ... Dziecinada .

Avatar siemek22

26 marca 2013, 14:41

@Stiga: minecraft był lepszy wcześniej,bo teraz to jeden wielki rpg

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2013, 14:18

MINECRAFT lepszy!

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2013, 13:56

Lego i tak lepsze :P

Avatar oQees

26 marca 2013, 11:36

Daj save :D

Avatar luki112b

26 marca 2013, 08:10

12 lat to nie dorosłość...

Avatar
Aryman

26 marca 2013, 08:19

@luki112b: dorośli też w to grają

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2013, 07:10

Oj... u nie których jest na odwrót.

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2013, 07:50

No niestety :( ale ja zawsze będę lubił uczucie wbijających się w stopę elementów :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Nie są aż takie pyszne

Fajnie że odpowiedzieli

Jeszcze jak

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka