Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Phi!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Za co ta premia
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2014, 23:34
W dzisiejszych czasach raczej jest na odwrót. Dorośli wolą lego, młodzi cisną w mina.
Odpisz
1 listopada 2015, 12:16
@dolares97: Kto,co woli.
Odpisz
26 kwietnia 2023, 05:58
@dolares97: nie
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:16
kiepskie >:(
Odpisz
28 września 2013, 15:39
lego wins
Odpisz
21 sierpnia 2013, 21:36
lego i minecraft są super
Odpisz
26 marca 2013, 12:07
omg znowu minecraft...
Odpisz
26 marca 2013, 17:13
@Hank1212: Oh, słodka ironio
Odpisz
26 marca 2013, 07:58
to na dole to MC?
Odpisz
26 marca 2013, 10:11
@saskacz: hańba ci! nie rozpoznałeś minecrafta! a tak na serio to tak
Odpisz
26 marca 2013, 10:16
@darcus: bo ja jeszcze w Minecrafta nie grałem -_- i nigdy tej gry nie lubiłem. ale zacząłęm lubić jak sie dowiedziałem że są kody czy tam komendy na postacie z PnP itp.
Odpisz
26 marca 2013, 10:21
@saskacz: spokojnie, to był niewinny żart. a jeśli chodzi o te postacie z pnp, to ja słyszałem że jest mapka i tecksturepack.
Odpisz
26 marca 2013, 10:24
@darcus: ja jestem spokojny :) a poza tym: co to tecksturepack?
Odpisz
26 marca 2013, 10:30
@saskacz: inaczej paczka tekstur. zmienia wygląd gry, w tym przypadku na PnP
Odpisz
26 marca 2013, 10:36
@darcus: acha! spox.....chyba bede mieć MC :D a nawet napewno!
Odpisz
26 marca 2013, 10:36
@darcus: aha....to jednak zagram w Minecrafta!
Odpisz
26 marca 2013, 10:37
@saskacz: PS: ściągnij sobie mapkę pnp, przedstawia ona minecraftową rekonstrukcję krainy ooo
Odpisz
26 marca 2013, 10:39
@darcus: no i to zrobie :) jak bede mieć minecrafta
Odpisz
26 marca 2013, 11:00
@saskacz: a będziesz kupował czy piraciłn zakup 20 €
Odpisz
26 marca 2013, 11:08
@MATERPL: nwm...a ty jak zrobiłeś?
Odpisz
26 marca 2013, 11:14
@saskacz: pirat :p albo wygraj gry
Odpisz
26 marca 2013, 11:16
@saskacz: dałbym lina ale mam zapisango na kompie a moge tylko ma tablecie z tym moim zapaleniem ucha:(
Odpisz
26 marca 2013, 11:37
@MATERPL: no raczej że pirat! nie bede płacić za gre!
Odpisz
26 marca 2013, 13:22
@saskacz: tylko że jakby było w zł to bym kupił
Odpisz
26 marca 2013, 13:26
@MATERPL: ja tam wole ściągnąc
Odpisz
26 marca 2013, 14:26
@saskacz: Tylko się do tego nie przyznawaj, nawet nie wiesz jaki hejt na ciebie pójdzie ^^
Odpisz
26 marca 2013, 15:00
@saskacz: Ja ***e, nie nawidze tego typu rzeczy "za gry się nie płaci"
Odpisz
26 marca 2013, 16:14
@saskacz: I na pohybel Ci za to.
Odpisz
26 marca 2013, 14:27
Znowu ten minecracft... Ja już mam go dosyć , sam kiedyś byłem na niego jak wy *niektórzy* napalony... jest zrąbany najlepsze były wersje alfa,beta*1.5* ... Teraz minecraft to nie to samo i co chwile widzę idiotów , którzy wydziwiają minecrafta... Udają , że ręką coś ścinają ... Dziecinada .
Odpisz
26 marca 2013, 14:41
@Stiga: minecraft był lepszy wcześniej,bo teraz to jeden wielki rpg
Odpisz
26 marca 2013, 14:18
MINECRAFT lepszy!
Odpisz
26 marca 2013, 13:56
Lego i tak lepsze :P
Odpisz
26 marca 2013, 11:36
Daj save :D
Odpisz
26 marca 2013, 08:10
12 lat to nie dorosłość...
Odpisz
26 marca 2013, 08:19
@luki112b: dorośli też w to grają
Odpisz
26 marca 2013, 07:10
Oj... u nie których jest na odwrót.
Odpisz
26 marca 2013, 07:50
No niestety :( ale ja zawsze będę lubił uczucie wbijających się w stopę elementów :D
Odpisz