Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kapibara4387

8 sierpnia 2023, 10:38

Ja od fnafa zaczynam i chyba przy nim zostanę

Avatar Haxxin

9 marca 2022, 12:27

Ja zaczynałem od minecrafta

Avatar KILLERMEM

27 stycznia 2021, 09:07

ejj FnaF to dobra gra tylko ma ...j----y fandom

Avatar
Kamilcia_mlp66

5 grudnia 2018, 19:58

Robloksa to se szanuj

Avatar limetien

29 maja 2018, 18:29

ejejejejej ale roblox jest ok

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2017, 14:45

Roblox i Minecraft to fajne gry ale zhejtowane ponieważ community jest ch*jowe, znicz dla tych dwóch gier.

poza tym patrząc w jakim kierunku roblox idzie to wyjdzie jak typowe gry mobilne p2w z randkami dla dzieci.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (38)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (38)
Avatar mr_drewniak

25 lutego 2018, 11:07

@TheOfficialForeus: Wal się mam konto na jeja od (Jak dobrze pamiętam) DWÓCH LAT

Avatar TheOfficialForeus

25 lutego 2018, 13:28

@mr_drewniak: 2dni raczej jak widze

Avatar mr_drewniak

Edytowano - 24 lutego 2018, 22:11

Hej, Roblox to moja ulubiona gra

Avatar Nikulaq

25 października 2017, 19:51

osobiście "mam" ten Starter Pack ale kanału na YT-ubie nie mam.

ps. jestem dziewczyną i mam podobną koszulke

Avatar DeadGirl91

9 lutego 2018, 16:00

@Nikulaq: Witam w klubie! XD

Avatar ProgrammingMan654

3 września 2017, 13:19

Z mojego zestawu usunąbym FNAF'a. Po prostu się niego boję.

Avatar mr_drewniak

3 września 2017, 00:25

Czemu nikt nie lubi ROBLOX'a według mnie jest zajebisty to jedna z moich ulubionych gier

Avatar
Konto usunięte

2 września 2017, 21:22

czy ty serio obrażasz moją ulubioną grę, ROBLOX?

Avatar NorthKoreaBall

2 września 2017, 20:21

Jeszcze nick "XxX_PussiDestrojer_XxX_PL"

Avatar lorax12

2 września 2017, 16:28

Dlatego ja nagrywałbym Isaaca, EtG, Nuclear Throne, Hollow Night, Killing Room albo Dead Cells
Albo ch*j je**ć to nagrywałbym Slime Rancher

Avatar Rrtt1

2 września 2017, 18:52

@lorax12: One są takie słodziaśne!

Avatar lorax12

2 września 2017, 19:12

@Rrtt1: I to jak ^-^
Aktualnie mam trzy mieszanki: Różowe-kamiennie, Kocie-wybuchowe, Fosforowe-miodowe i mam też wodne

Avatar Rrtt1

2 września 2017, 19:14

@lorax12: Moje ulubione to ci myśliwi

Avatar lorax12

2 września 2017, 19:26

@lorax12: Oki

Avatar Arturo11

2 września 2017, 11:04

Apeluje do małych ytberow z ambicjami, jeżeli nie przeszliście jeszcze mutacji, a nie chcecie hejtu, to nagrywajcie bez kamerki i mikrofonu, a Nick w stylu "minecraftzombi2008" raczej nie pomoże w wybijaniu się na polskim yt, kurtyna.

Avatar
Konto usunięte

2 września 2017, 12:06

@Arturo11: albo niech modyfikują głos jak chcą z mikrem

Avatar Arturo11

2 września 2017, 13:54

Ivona zawsze spoko

Avatar didujakaskemm

31 sierpnia 2017, 14:53

SIEEEEEEEEMANO z tej strony xXx_minecraftMarek_1337 dziś pokaże wam mój domek w majkrawd, ale najpierw musicie dobić PJEŃĆ LAPEK W GORE. !!1!1!1!11!!!one

Avatar Hadesares

2 września 2017, 13:19

@didujakaskemm: *W tle*
-Kubaaaaaa! Schabowe!!!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Mało znany szczegół

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka