Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2023, 10:38
Ja od fnafa zaczynam i chyba przy nim zostanę
Odpisz
9 marca 2022, 12:27
Ja zaczynałem od minecrafta
Odpisz
27 stycznia 2021, 09:07
ejj FnaF to dobra gra tylko ma ...j----y fandom
Odpisz
5 grudnia 2018, 19:58
Robloksa to se szanuj
Odpisz
29 maja 2018, 18:29
ejejejejej ale roblox jest ok
Odpisz
31 sierpnia 2017, 14:45
Roblox i Minecraft to fajne gry ale zhejtowane ponieważ community jest ch*jowe, znicz dla tych dwóch gier.
poza tym patrząc w jakim kierunku roblox idzie to wyjdzie jak typowe gry mobilne p2w z randkami dla dzieci.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 14:47
Pamiętajmy, że jest jeszcze Kogama. Tam do dopiero jest społeczność.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 14:49
Na kogame wchodzą typowe sebixy i 7 latki które nie ogarniają życia, no cóż większość takich gier powoli upada
Odpisz
31 sierpnia 2017, 14:51
A i jak mówię "Nie ogarniają życia" to chodzi mi o typowe dzieci które siedzą cały dzień przed komputerem a nawet nie umieją posmarować kanapki masłem.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 16:27
Ekhem, transformice
Odpisz
31 sierpnia 2017, 18:28
Roblox ma w dupie wszystkie reporty, cheaterow i online daterow to tak jest.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 18:38
@Hadesares: Online daterow roblox nie ma w dupie oni im dają łatwiznę żeby nabijać hajs
Odpisz
31 sierpnia 2017, 19:09
@matiExtreme: transformice jest fajne
przynajmniej było 5 lat temu
Odpisz
31 sierpnia 2017, 19:37
@daglasio: ale społeczność
Odpisz
31 sierpnia 2017, 19:47
@matiExtreme: no ok mario przyjazne grzybki
Odpisz
31 sierpnia 2017, 19:58
@matiExtreme: 5 lat temu było ok
teraz jest źle
Odpisz
2 września 2017, 07:14
@matiExtreme: a tam jest ok hejteruf w luj
Odpisz
2 września 2017, 08:12
@daglasio: Szam noob!!!11!
Odpisz
2 września 2017, 08:28
@Rrtt1: niestety
i bezsensowne walki szamanów hak jest 2
Odpisz
2 września 2017, 09:50
@daglasio: Ja siedzę tam tylko na bootcampach
Odpisz
2 września 2017, 10:39
@Hadesares: roblox nie ma w dupie cheaterow itp bo np. blokują każdy pojawiający się Exploit.
Odpisz
2 września 2017, 13:15
ja powiem szczerze. Gram w robloxa od roku i ta platforma mi się bardzo podoba. Niestety community jest zje**ne. A teraz na angielskim yt piszczą że roblox nie czyta reportow. Sam nie raz byłem ofiarą cyberprzemocy w tej grze. Wysysalem mnóstwo reportow. Raz hakera znalazłem. Spytałem czy był kiedyś zbanowany. Powiedział że nie!
Odpisz
2 września 2017, 13:53
@Quervik: W sumie to ja sam jestem exploiterem na moim głównym koncie i nie dostałem bana od 2 lat
Odpisz
2 września 2017, 13:55
czyli piszesz że gra jest hejtowana plbo gracze jejb nie lubią? tak sie dziwie
Odpisz
2 września 2017, 13:56
@TheOfficialForeus: Możesz to napisać wyraźniej bo nie mogę przeczytać.
Odpisz
2 września 2017, 13:58
po prostu zrozumiałem cie jakby ci chodziło o tym że gracze niszczą gre bo jej nie lubią
Odpisz
2 września 2017, 14:00
@TheOfficialForeus: Nie, większość graczy ją lubi tylko jest hejt od ludzi z internetu tak jak kiedyś był hejt mocny na Minecrafta bo grały w nie dzieci które są po prostu nie znośnie
Odpisz
2 września 2017, 16:43
@TheOfficialForeus: dopiero co ciebie widziałem w komentarzach do pewnego obrazka i właśnie ty hejtowales
Odpisz
Edytowano - 2 września 2017, 21:24
ja grałem w Minecrafta, Kogamę, gram w ROBLOX i Transformice
Odpisz
2 września 2017, 21:38
Spoko ale to lekko nie w temacie
Odpisz
2 września 2017, 21:40
wiem, a tak w temacie to faktycznie zauważyłem że ROBLOX teraz jest zrujnowany przez Online Daterów
oczywiście nie banują ich bo pieniądze dostają
Odpisz
3 września 2017, 13:18
Na Roblox randki są właśnie zakazane.
Odpisz
3 września 2017, 15:24
@ProgrammingMan654: Ale ROBLOX nic nie robi ponieważ ma z tego hajs
Odpisz
3 września 2017, 16:21
@KanadaBall Naprawdę używasz/używałeś Exploitow i nie spotkał cię ban?
Odpisz
3 września 2017, 16:22
@Quervik: Tak.
Odpisz
3 września 2017, 19:02
Przepraszam, że pytam, ale używałeś (jak wciąż używasz to daj znać) jakiś darmowych aplikacji do wklepywania skryptów czy jesteś z tych co zakupili takie oprogramowanie. Warto takie zakupić, skoro w każdej chwili może ono zostać ZPATCHOWANE?
Odpisz
3 września 2017, 19:06
@Quervik: Darmowe exploity albo są fejkiem albo ch*jowe, chyba że powstanie skidma v.2 to bierz ale tak to kupuj bo jak zostanie zpatchowane to autorzy zazwyczaj wypuszczają kolejna wersje za darmo nie spatchowana jeśli zapłaciłeś, a tak to polecam memehaxa jeśli chcesz zapłacić mało i mieć najwięcej frajdy przy tym, ponoć ma wyjść nie limitowana lua więc polecam.
Odpisz
3 września 2017, 19:11
@Quervik: A i polecam stronę v3rmillion . n e t jeśli chcesz kupić jakieś fajne haxy
Odpisz
3 września 2017, 19:55
A mógłbyś napisać do mnie na PW? Mam kilka pytań
Odpisz
3 września 2017, 20:06
@Quervik: spoko.
Odpisz
24 lutego 2018, 22:12
@Hadesares: To prawda
Odpisz
24 lutego 2018, 22:17
@mr_drewniak: reflex shachisty
Odpisz
24 lutego 2018, 22:51
@TheOfficialForeus: XD
Odpisz
25 lutego 2018, 07:06
@mr_drewniak: jak widzę jesteś nowy bo zachowujesz się jak zjeb.
Odpisz
25 lutego 2018, 11:07
@TheOfficialForeus: Wal się mam konto na jeja od (Jak dobrze pamiętam) DWÓCH LAT
Odpisz
25 lutego 2018, 13:28
@mr_drewniak: 2dni raczej jak widze
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2018, 22:11
Hej, Roblox to moja ulubiona gra
Odpisz
25 października 2017, 19:51
osobiście "mam" ten Starter Pack ale kanału na YT-ubie nie mam.
ps. jestem dziewczyną i mam podobną koszulke
Odpisz
9 lutego 2018, 16:00
@Nikulaq: Witam w klubie! XD
Odpisz
3 września 2017, 13:19
Z mojego zestawu usunąbym FNAF'a. Po prostu się niego boję.
Odpisz
3 września 2017, 00:25
Czemu nikt nie lubi ROBLOX'a według mnie jest zajebisty to jedna z moich ulubionych gier
Odpisz
2 września 2017, 21:22
czy ty serio obrażasz moją ulubioną grę, ROBLOX?
Odpisz
2 września 2017, 20:21
Jeszcze nick "XxX_PussiDestrojer_XxX_PL"
Odpisz
2 września 2017, 16:28
Dlatego ja nagrywałbym Isaaca, EtG, Nuclear Throne, Hollow Night, Killing Room albo Dead Cells
Albo ch*j je**ć to nagrywałbym Slime Rancher
Odpisz
2 września 2017, 18:52
@lorax12: One są takie słodziaśne!
Odpisz
2 września 2017, 19:12
@Rrtt1: I to jak ^-^
Aktualnie mam trzy mieszanki: Różowe-kamiennie, Kocie-wybuchowe, Fosforowe-miodowe i mam też wodne
Odpisz
2 września 2017, 19:14
@lorax12: Moje ulubione to ci myśliwi
Odpisz
2 września 2017, 19:26
@lorax12: Oki
Odpisz
2 września 2017, 11:04
Apeluje do małych ytberow z ambicjami, jeżeli nie przeszliście jeszcze mutacji, a nie chcecie hejtu, to nagrywajcie bez kamerki i mikrofonu, a Nick w stylu "minecraftzombi2008" raczej nie pomoże w wybijaniu się na polskim yt, kurtyna.
Odpisz
2 września 2017, 12:06
@Arturo11: albo niech modyfikują głos jak chcą z mikrem
Odpisz
2 września 2017, 13:54
Ivona zawsze spoko
Odpisz
31 sierpnia 2017, 14:53
SIEEEEEEEEMANO z tej strony xXx_minecraftMarek_1337 dziś pokaże wam mój domek w majkrawd, ale najpierw musicie dobić PJEŃĆ LAPEK W GORE. !!1!1!1!11!!!one
Odpisz
2 września 2017, 13:19
@didujakaskemm: *W tle*
-Kubaaaaaa! Schabowe!!!!
Odpisz