Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niezniszczalne
Dobrze czasem się oderwać
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2020, 14:04
Pokój jego duszy
Odpisz
12 maja 2015, 07:43
Ekhem...Oglądałem Galileo zrobili podobnie.Do żołądka (jakiegoś sztucznego może prawdziwego) wrzucili mentosa,zalali colą...i nic.To chyba dlatego że cola ma ciśnienie (chyba) w butelce i jak się wrzuci mentosa to robi takie coś jak wulkan (cola wylatuje).A jak wrzucili do tego żołądka to wrzucili,otworzyli,zanim zalali.To chyba całe to ciśnienie wyleciało i cola się wygazowała (jak źle mówię to sorry ja tak myślę :))
Odpisz
27 marca 2013, 14:26
chyba 99,9% ludzi które oglądało to zdjęcie nie wie o co chodzi
Odpisz
7 lutego 2014, 20:37
@pawersgene: A JA WIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
15 marca 2014, 16:21
@pawersgene: Mentos wrzucony do coli wybucha.
Odpisz
24 lipca 2014, 21:52
nie wybucha tylko zwiększa się ciśnienie po przez reakcje chemiczną ;3 tyle wiem a mam ledwie 12 lat ;D
Odpisz
27 marca 2013, 20:56
ja wiem o co chodzi ...
Odpisz
27 marca 2013, 21:23
@dam97an: to się pomądrz, o co chodzi.
Odpisz
26 marca 2013, 16:47
brzuch roz***ny
Odpisz
26 marca 2013, 07:16
i żyka colą!n
Odpisz
25 marca 2013, 17:43
jeja zamienia się powoli W besty
Odpisz
25 marca 2013, 15:00
Ludzie, którzy piszą, że wybuchnie ci żołądek są w błędzie, tak naprawdę nic się nie stanie
Odpisz
25 marca 2013, 15:57
@rakso132: Dokładnie, próbowałem. Ale ja tam mam tytanowy żołądek, więc się nie liczy.:-)
Odpisz
25 marca 2013, 16:01
@chupacabra001: Jadłeś tytan? :O
Odpisz
25 marca 2013, 16:02
@rakso132: Ehe.
Jeszcze przegryzałem molibden i poszło w wątrobę.
Odpisz
25 marca 2013, 16:04
@chupacabra001: A próbowałeś wdychać neon?
Odpisz
25 marca 2013, 16:06
@rakso132: Nie, ale może spróbuję. :-)
Miałem w planach wpier.olic nieco żeliwa na masę.
Odpisz
25 marca 2013, 16:14
@chupacabra001: Życzę powodzenia ^^
Odpisz
25 marca 2013, 16:16
@rakso132: Dzięki, niedługo opisze relacje. :-)
Odpisz
25 marca 2013, 16:21
@chupacabra001: 2 osoby rozmawiały pod obrazkiem, niezły spam.
Odpisz
25 marca 2013, 16:23
@rakso132: trzy
Odpisz
25 marca 2013, 17:09
@rakso132: Dzień jak codzień. :P
Odpisz
25 marca 2013, 17:43
@chupacabra001: Ja rzadko z kimś tak długo rozmawiam na jeja, żeby był taki spam ;P
Odpisz
25 marca 2013, 16:46
nic by się nie stało.
Odpisz
25 marca 2013, 17:18
@frefux: Racja.
Odpisz
25 marca 2013, 17:14
to miał nie zły wystrzał
Odpisz
25 marca 2013, 14:29
pytanie za 100 punktów : co się wtedy stanie?
Odpisz
25 marca 2013, 14:44
BUM!jakby zjadł 10 mentosów i popił 2litrami coli to by mu rządek pękł
Odpisz
25 marca 2013, 14:53
Wybuchnie niczym smok wawelski
Odpisz
25 marca 2013, 14:54
co ty o tym wiesz sauron. w twoich czasach nie wynaleziono mętosów. :D
Odpisz
25 marca 2013, 14:55
jam nie jest sauron
Odpisz
25 marca 2013, 14:59
COOOOOOOOOOO! Moje dziecinstwo było kłamstwem i to przez ciebie!
Odpisz
25 marca 2013, 15:00
jestem czarnoksiężnikiem z angmaru sługa sarona
Odpisz
25 marca 2013, 15:03
@chihuahua111: Smok wawelski to bajka a poza tym nie rozwikłałeś mojej zagadki i czeka cie za to kara śmierci. Młahahaha!
Odpisz
25 marca 2013, 15:07
to i tak w twoich czasach nie wynaleziono mętosów.
A poza tym nie rozmawiam z tobą bo zniszczyłeś mi dziecinstwo.
Odpisz
25 marca 2013, 15:07
?
Odpisz
25 marca 2013, 15:09
Przez zastrzelenie czy zadzganie? xd
Odpisz
25 marca 2013, 15:09
i dobrze że nie rozumiesz.
Odpisz
25 marca 2013, 15:09
<facepalm>
Odpisz
25 marca 2013, 15:28
oceń to
1.włącz Youtube
2.wpisz "do the harlem shake"
3.czekaj do końca
Odpisz
25 marca 2013, 16:31
co znowu? Jakaś sprawa do mnie?
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2013, 16:33
:D
Odpisz
25 marca 2013, 15:43
Czemu nie? :DD
Odpisz
25 marca 2013, 15:29
wszyscy robić to pod spodem.:D
Odpisz
25 marca 2013, 15:25
hahahahaha padłem ;DDD
Odpisz