Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Pilne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jakby trochę nie fair
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 stycznia 2021, 09:05
odwalcie sie od csa to świetna gra
Odpisz
16 kwietnia 2021, 14:19
@KILLERMEM: jest sredniakiem
Odpisz
26 września 2018, 22:33
A gdzie tu vapy i jbl
Odpisz
27 października 2018, 09:47
@CzeresniakPl: no właśnie
Odpisz
2 września 2017, 17:13
brakuje "JP 100%"
Odpisz
30 lipca 2018, 17:36
w sumie to jednak nie brakuje, zmieniłam zdanie po kilku miesiącach
Odpisz
2 września 2017, 18:32
Słucham gatunku muzyki, który zna tylko kilkanaście tysięcy osób na świecie, ale nie mam żadnej z tej rzeczy, wiec nie jestem oryginalny :D
Odpisz
3 września 2017, 21:55
@mateo9630: Jaka muzyczka ?
Odpisz
11 września 2017, 08:10
@mateo9630: właśnie jaka muzyczka ?
Odpisz
12 września 2017, 17:22
Speedcore ;) Ale traktujcie to bardziej jako gatunek eksperymentalny niż typowo do odsłuchu
Odpisz
12 września 2017, 17:25
@mateo9630: fajna (trochę podobna do dubstepu)
Odpisz
3 września 2017, 20:56
Akurat Instagram przy odpowiednim doborze obserwowanych ludzi potrafi być naprawdę dobrym miejscem do oglądania różnych zdjęciowych perełek. Ale jak obserwuje się takie typowe nastolateczki z milionem selfie na nim to ok. Wtedy rozumiem hejt na Instagrama.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 21:53
Nic z tego nie mam.Tylko w gram w robloxowego cs'a.
Odpisz
31 sierpnia 2017, 21:57
bo cie nie stać na normalnego? xD
Odpisz
31 sierpnia 2017, 22:14
@TheOfficialForeus: Nie, poprostu jest popie**olony
Odpisz
1 września 2017, 07:26
@ToJeAmelinium: dlaczego ty dostałeś zielone a ja czerwone ? xD
Odpisz
1 września 2017, 11:06
@TheOfficialForeus: Nie, po prostu szkoda mi hajsu na takie gówno.
Odpisz
1 września 2017, 11:11
Nie będziesz musiał wydawać hajsu na gówno, jeśli będziesz grał w jeszcze większe główno
Odpisz
1 września 2017, 11:16
@ToJeAmelinium: Istnieje większe gówno od tego?
Odpisz
1 września 2017, 11:57
Roblox nie dość że ch*jowo zrobiony to ma tak samo zje**ną społeczność
Odpisz
1 września 2017, 12:08
ale nie grałeś więc nie wiesz
Odpisz
1 września 2017, 12:10
@ToJeAmelinium: Dlatego jedyna osoba z którą piszę to mój brat.
Odpisz
1 września 2017, 12:11
@TheOfficialForeus: Grałem u kolegi,więc wiem.
Odpisz
1 września 2017, 12:27
@ToJeAmelinium: x100 gorsze ma roblox i jest gorszy
Odpisz
1 września 2017, 12:28
czyli nie wiesz pi prpstu tacy jak ty raki niszczą gre
Odpisz
Edytowano - 1 września 2017, 12:51
@TheOfficialForeus: Wiem.I nie jestem rakiem,którym widocznie jesteś ty,chłopczyku.
Odpisz
1 września 2017, 13:13
wiem że jesteś rakiem bp nie grałeś w csa i jakoś sie tylkp tłumaczysz 6 latku
Odpisz
1 września 2017, 13:40
@TheOfficialForeus:
Odpisz
1 września 2017, 15:14
aha.
Odpisz
2 września 2017, 15:21
@TheOfficialForeus: Ja mam CS:GO i przegrane 100h z czego 95 nabiał mi kolega bo nie chciało mi się levelovać, teraz mam 5, ale wolę ciupać w payday 2
Odpisz
2 września 2017, 15:23
@sucy_manbavaran: no i prawodłowo xD
Odpisz
2 września 2017, 15:57
@sucy_manbavaran: ja tam bardzo polecam pubga i hotsa, bo pubg wciąga mocniej niż lol, a hots jest najbardziej zbalansowaną mobą na rynku
Odpisz
2 września 2017, 16:36
@ToJeAmelinium: Hmmmm? Tia? Tak się znasz, że nie wiesz, że roblox to nie gra, a platforma?
Odpisz
2 września 2017, 16:37
@TheOfficialForeus: *"powiedział rak"*
Odpisz
2 września 2017, 16:38
@TheOfficialForeus: mój 4-letni brat jest o wiele mądrzejszy od ciebie
Odpisz
2 września 2017, 16:39
@ToJeAmelinium: zgłosiłem wasze komentarze za wyzywanie
Odpisz
2 września 2017, 16:48
@Hadesares: to gra na przeglądarke cebulo
Odpisz
2 września 2017, 16:51
@TheOfficialForeus: a kto powiedział, że tylko płatne gry są dobre?
Odpisz
2 września 2017, 16:53
@Hadesares: ja bo roblox to gówno co chwile chcą płatności jby była płatna i dali sobie spokój ;-;
Odpisz
2 września 2017, 17:27
@TheOfficialForeus: bo myślisz że utrzymanie platformy z milionem gier jest tanie?
Odpisz
2 września 2017, 17:28
@TheOfficialForeus: a poza tym to jest strona też do zarabiania dla innych. Czyli catalog
Odpisz
3 września 2017, 01:30
@DziwnyPan: Ja czekam na premierę Escape From Tarkov.
Odpisz
3 września 2017, 10:27
@TheOfficialForeus: Twój argument to inwalida, ponieważ na XO Roblox jest dostępny tylko w Sklepie Xbox.
Odpisz
2 września 2017, 22:45
Odpisz
31 sierpnia 2017, 23:09
Oryginalny bo pali papierosy? Jak inne jeszcze rozumiem to tu nie widzę niczego.
Odpisz
2 września 2017, 18:20
Teraz to raczej e-papierosy są mainstrimowe więc zwykłe są już oryginalne
Odpisz
2 września 2017, 20:16
@sucy_manbavaran: jeden ch*j
Odpisz
2 września 2017, 20:10
Czy tylko ja nie lubię CSa?
Odpisz
2 września 2017, 19:55
Obecnie to już nic nie jest orginalne, wszystko jest masowe. Nikt z was nie jest oryginalny, ani jedyny w swoim rodzaju :)
Odpisz
2 września 2017, 19:37
Dlatego, że jestem nie jestem oryginalny, tylko jedyny w swoim rodzaju. Nie posiadam tego syfu.
Odpisz
2 września 2017, 19:29
Skoro to jest oryginalne to jakie będzie właściwe określenie na prawdziwą oryginalność?
Odpisz
2 września 2017, 18:36
LORD KRUSZWIL
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2017, 21:39
Różowe karabinki oraz noże w grze komputerowej a potem gra jak gówno
Odpisz
31 sierpnia 2017, 21:39
@MrRolan: szczerze? Ja wolę w source grać niż w go
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2017, 21:44
@ReptilianJan: ja nie gram już w cs go bo mnie wkurza społecznoś oraz skiny, ja mam jakieś tam tanie skiny w csie
A cs go był dobrą grą BYŁ dobra grą
Odpisz
31 sierpnia 2017, 21:47
@MrRolan: CS był grą kiedyś,obecnie to cygański bazar
Odpisz
31 sierpnia 2017, 21:48
@DaKnight: tru
Odpisz
Edytowano - 2 września 2017, 18:32
@MrRolan: CS < CS:GO był dobry a teraz to banda przedzkolaków naparzająca sie pistoletami nerf'a bo jak nazwać grę gdzie bardziej liczy się że masz oczoje**y karabinek albo nóż za +365€ niż skill, w payday'u to się nawet przydaje bo od różowych skinów ma się ulepszenia a złote nawet unikalny model i ma to sens, ale za samo malowanie za 2€ bez bonusów to przesada (w payday'u różowe kosztują ok 2€) za 2€ można kupić 4 gry do odznaki i niektóre są nawet fajne
ps w payday'u bez skila to nawet na very hardzie misji sie nie przejdzie (i zgranej dróżyny)
Odpisz
31 sierpnia 2017, 22:15
Chyba jestem orginalnym rakiem: Snap, Insta i CS:GO oczywiście, ale z tych portali JUŻ nie korzystam.
Odpisz
1 września 2017, 10:17
@SzyMONECKI009: Ja mam snapa i insta. Ale na insta nie byłem z kilka miesięcy xdd. A snapa używam nie do zdjęć, a do komunikowania się haha.
Odpisz
1 września 2017, 10:21
@Lekki69: Mam tak samo a insta to nawet odinstalowałem.
Odpisz
1 września 2017, 11:28
@SzyMONECKI009: Kiedyś przydaje mi sie obczajenie jakiś zdjęć Ale ogólnie to tez dawno bym to zrobił
Odpisz
2 września 2017, 18:17
@SzyMONECKI009: ja insta nie mam i nie miałem a z snapchata nie umiałem korzystać to usunąłem po zainstalowaniu
Odpisz