Gdzie się podział pociąg?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ładne rzeczy
Zapraszamy
Przyszłość jest piękna
Papierowa szkoła posting
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2017, 13:57
dzisiaj na fonie przeszedlem misję po złej stronie torów
Odpisz
4 września 2017, 13:58
@deedpol: wystarczylo wjechać na pociąg i ich rostrzelać
Odpisz
4 września 2017, 12:02
Duży dym to je**ny zdrajca
Odpisz
4 września 2017, 13:32
@Snorciakkk: smutne
Odpisz
4 września 2017, 13:32
tak
Odpisz
4 września 2017, 11:57
Number 9. Extra Dip!
Odpisz
4 września 2017, 10:54
ALL U HAD TO DO IS FOLLOW THE GOD DAMN TRAIN CJ!
Odpisz
4 września 2017, 10:14
Follow thamn train CJ
Odpisz
4 września 2017, 10:56
@Debilzinternetu: zrzutka na słownik angielskiego dla kolegi \_$_€_/
Odpisz
4 września 2017, 13:39
@Debilzinternetu: thamn
ku*wa kisne jeszcze bardziej
Odpisz
4 września 2017, 17:14
@Sessto: Proszę 20 dolarów [20$20]
Odpisz
1 września 2017, 08:56
powinien być tam pociąg.
Odpisz
4 września 2017, 10:08
przejdź fabułę gta sa i się wypowiadaj
Odpisz
1 września 2017, 01:45
Duży Dym
Odpisz
1 września 2017, 01:38
"[...] Smoke! You fucked up all of us!"
Odpisz
1 września 2017, 01:09
Smutno mi było kiedy go zabijałem.
Odpisz
4 września 2017, 13:33
nie tylko tobie
Odpisz
31 sierpnia 2017, 22:21
What is cheese?
Odpisz
31 sierpnia 2017, 23:04
@FuryGaming: Can't stop the DIP
Odpisz
31 sierpnia 2017, 22:21
Powinno być number six
Odpisz
31 sierpnia 2017, 22:35
@cichyadam: albo pociąg
Odpisz
31 sierpnia 2017, 22:33
Wszystko wina tego murzyna policjanta i jego polskiego psa
Odpisz
31 sierpnia 2017, 22:24
kisne
Odpisz